Tema sukurta: 2017.04.22 19:07
2017.04.22 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


John6
John6
Naujokas
Sveiki! Aš esu keliautojas iš Honkongo
Aš keliavo Kryziu Kalnas Paskutinį sekmadienį (16 April)
Tai buvo sunkiųjų sniego ir stipriam vėjui.
Kai aš ėjau vien kelyje A Lietuvos mergina manęs paklausė, ar man reikia važiuoti.
Ji buvo tikrai gražus!
Tai buvo puikus kalbėtis su jais.
Pagaliau, ji pasiuntė mane atgal į Šiaulių autobusų stotį, nes buvau traukiantis autobusu į Vilnių.
Mes ėmėmės nuotraukų kartu ir ji prisistatė man.
Ji sakė, kad buvo gyveno Vilnius.
Tačiau svarbiausia yra tai, aš pamiršau paklausti jai palikti kontaktą!
Tikiuosi, galiu siųsti ją atgal nuotraukų ir suteikti jai dėkingumą, nes turiu didelę padėką.

Ar yra kokia nors galimybė arba metodai galiu rasti ją ar jos pasitikti vėl? :(



Hello! I am a traveler from Hong Kong.
On the last Sunday (16 April), I have traveled to Kryziu Kalnas in Lithuania.
I still remembered, it was heavy snow and heavy wind.
When I was walking alone on the road, a Lithuanian girl asked me whether I needed a ride.
She was really nice!
During the ride, I met her friends.
It was great to chat with them.
At last, she sent me back to Siauliai bus station since I was catching a bus to Vilnius.
We have taken photos together and she has introduced herself to me.
She said she was lived in Vilnius, the capital of Lithuania.
However, the most important thing is I forgot to ask her to leave a contact!
I hope I can send her back photos and give her a gratitude since I have a great appreciation.

Is there any chance or methods I can find her or meet her again? :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.27 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grandiloquent
Grandiloquent
Naujokas
Hi,

I suppose, you could try using google's reverse image search feature, especially if you both have at least one of those photos, chances are this will leave you to her facebook or other social media website page.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.28 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
daba suprantu - uzvakar buvo straipsnis, kur anglas sake kad net jo suo gyvena geriau nei kai kurie lietuviai viskas, kai kita karta tranzuosiu, tai padarysiu siauras akis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.28 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tai, kas čia sakė, kad Dievo nėra? Keliaujantys į Kryžiaus kalną, tuo pačiu į Honkongą ir žmoną parsiveš.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.28 08:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
taip, o ju vaikai jau bus genetiskai modifikuoti. matos kad jiems patiems tos ju kinietes nepatinka, tai iesko naivesniu mergu cia. ir jei kas sesta lietuvaite isteka uz uzsieniecio, vadinasi tokiu tikrai randa. tik tiek kad lietuviai kaip tauta (rusis) jau smarkiai nyksta ir ne vien del emigracijos, o tiesiog desimtys tukstanciu vyru per gyvenima negali sukurti seimu. musu areala uzkariauja kitos rusis, kaip kokie karmoranai Kursiu Nerija. anie irgi nieko "nedare", tik prisiko ir visi medziai nudziuvo.
bet dar butu imanoma issaugoti lietuviu rusi, jei butu priimtas istatymas, kad moteris istekejusi uz uzsieniecio amziams prarastu Lietuvos pilietybe, tada gal pradzioje pagalvotu su kuo ir ar verta uzsiimineti seksu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.28 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terra1
Terra1
Pradedantysis
Jeigu ištekėjus už užsieniečio atimtų Lietuvos pilietybę, tai tikrai dar greičiau lietuviai išnyktų Tikrai nemanau, kad vien dėl pilietybės praradimo nesituoktų už užsieniečio. Kaip tik genofondą pagerina tuokdamosi su užsieniečiais Jau daug geriau geras užsienietis nei koks degradas lietuvis. Jau geriau viena viena būčiau nei imčiau bet kokį lietuvį. Užtat pasirinkau užsienietį, nes bet kokio lietuvio nenorėjau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.29 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:

taip, o ju vaikai jau bus genetiskai modifikuoti. matos kad jiems patiems tos ju kinietes nepatinka, tai iesko naivesniu mergu cia. ir jei kas sesta lietuvaite isteka uz uzsieniecio, vadinasi tokiu tikrai randa. tik tiek kad lietuviai kaip tauta (rusis) jau smarkiai nyksta ir ne vien del emigracijos, o tiesiog desimtys tukstanciu vyru per gyvenima negali sukurti seimu. musu areala uzkariauja kitos rusis, kaip kokie karmoranai Kursiu Nerija. anie irgi nieko "nedare", tik prisiko ir visi medziai nudziuvo.

bet dar butu imanoma issaugoti lietuviu rusi, jei butu priimtas istatymas, kad moteris istekejusi uz uzsieniecio amziams prarastu Lietuvos pilietybe, tada gal pradzioje pagalvotu su kuo ir ar verta uzsiimineti seksu.

Neatrodo, kad tie kormoranai tau padangas supjaustys? Galėsi su žoliapjove važinėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.29 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Terra1 rašė:

Jeigu ištekėjus už užsieniečio atimtų Lietuvos pilietybę, tai tikrai dar greičiau lietuviai išnyktų Tikrai nemanau, kad vien dėl pilietybės praradimo nesituoktų už užsieniečio. Kaip tik genofondą pagerina tuokdamosi su užsieniečiais Jau daug geriau geras užsienietis nei koks degradas lietuvis. Jau geriau viena viena būčiau nei imčiau bet kokį lietuvį. Užtat pasirinkau užsienietį, nes bet kokio lietuvio nenorėjau
Kas del kokiu vokieciu ar kitu turtingesniu ES pilieciu jie renkasi zmonas is rytu ES saliu nes pagal ju salies moteru normas jie yra tenai joms netinkami kitaip brokuoti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.16 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kestas137
Kestas137
Naujokas
susipazinciau su 23-32m mergina kuri nori penktadieni i kursenus linksmai praleisti laika saslykai ir panasiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai