Tema sukurta: 2017.02.28 21:20
2017.02.28 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Turiu YAHOO.COM el. pašto domeną.
Ar dažnai patiriate įvairius YAHOO el. pašto paslaugų sutrikimus, kad neleistų prisijungti prie pašto arba nors ir visi slaptažodžiai teisingi, bet vis tiek neleidžia prisijungti, pvz., net nepriima mob. telefonu gautų prisijungimo duomenų? Ar aš čia tokia viena?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.28 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
na bent jau man tai neina prisijungt prie sio forumo siandien. Jau buvau pradejes galvot kad cia mane banina uz religinius isitikinimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.28 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:

na bent jau man tai neina prisijungt prie sio forumo siandien. Jau buvau pradejes galvot kad cia mane banina uz religinius isitikinimus

Draugės ir meilužės tave blokuoja

Jau geriau žmonos blokuotų nei neleistų prisijungti prie el. pašto.
Blokuoja, kai mirtinai reikia! Gniuždo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.28 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Geriau patarkite, ką daryti, kad negniuždytų tas yahoo'nas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.01 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Jungis tik per tapacia narsykle ir turi issaugoti tuos cookies kitaip bus problemu cia jie nori surinkti kuo daugiau informacijos apie naudotoja kad galetu pasiulyti savo reklamas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.01 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Ačiū, atkreipsiu dėmesį.
Atrodo, kad tie visi "sausainiai" gal ir išsaugoti, nors gali būti visko, bet šiaip nemėgstu tų visų "cookies" mygtukų spaudinėti. Be to, aš tas visas reklamas blokuojuosi per naršyklės blokuotojus "ADblock" ir dar antivirusinė turi reklamų blokuotojus. Reikės žiūrėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.01 08:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

Draugės ir meilužės tave blokuoja


tai kad butu drauges arba meiluzes, tai turi buti lytiniai santykiai, o dabar jus anei drauges, anei meiluzes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.01 08:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

Jau geriau žmonos blokuotų


zmonos buna bjaurios uz zmonas bjauresnes buna tik uosvienes - tobulos bjaurybes ,
jau ir taip blokuoja parasus forume, vadinasi cenzura veikia, vos ne kaip okupacijos metais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.01 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
nezinau nieko apie yahoo,bet kai elpastas pagrinde registracijoms ir reklamoms,kodel nepasikuri gmail? nei vargo nei problemu,o visas registracijas permesi ant gmail
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.01 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kažkaip įpratau naudotis ir dabar jau tikrai nervina, kai nusminga. Matyt, reikės vėl sugrįžti į gmail'ą, jei taip su Vėjuota elgiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.02 07:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
as tai kazkaip nezadu kurtis dar vieno gmail, dubliuoti tu pastu, paskui viskas maisosi, tai palauksiu kol uzlinks telefone, bus proga iseit is to forumo, kiek galima. kazkuriai forumietei dar tureciau but dekingas uz pirmos meiles suradima, o tai iki tol ta tikimybe atrode kaip gilus sapnas buciau jaunesnis, matyt pradeciau ieskot mergos ar kuri graziau dainuoja, ar i auksti auksciau soka o dabar tai jau didelio skirtumo ner.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.02 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:
Vėjuota1 rašė:
Jau geriau žmonos blokuotų

zmonos buna bjaurios uz zmonas bjauresnes buna tik uosvienes - tobulos bjaurybes ,

jau ir taip blokuoja parasus forume, vadinasi cenzura veikia, vos ne kaip okupacijos metais.


Mylėsi, tai bus pati geriausia! O tėvus irgi ne mažiau mylėsi, jei jie tau žmoną bus išauginę! Nėra dėl ko su tais tėvais nesutarti, jei jų vaiką myli!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.02 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
vel galima pasijungti normaliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai