Santrauka: Gmail prisijungimas is keliu irenginiu
Tema sukurta: 2017.06.24 15:19
2017.06.24 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Kas naudojaties google gmailu ar jums google nepraso papildom patvirtinimu visokiu jungiantis is keliu irenginiu (kitu kompiuteriu ar telefonu) kaip kada buvo registruotas gmailas ar saugos klausima kuris buvo isjungtas , nes man kazkur nuo kovo menesio pabaigos pradejo visokiu papildomu patvirtinimu reikalauti nors anksciau kai jungdavausi is bet kur nereikalaudavo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.24 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Patikrink nustatymus (saugos).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.24 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Man irgi reikalauja, kai jungiesi ne iš įprastos vietos ir iškart gaunu notification'ą, kad patvirtinčiau, kad ten tikrai aš. Prieš porą metų buvo toks bajeris, kad vis gaudavau pranešimą, kad kažkas jungiasi iš jav, konkrečios valstijos su konkrečiu ip. Nejuokinga buvo. Nieks nepadėdavo, tie slaptažodžiai, toks vaizdas, kad tik man atmintį patikrindavo, daugiau jokio vaidmens nevaidino. Tik dabar vis galvoju prisiminus, ar tiesiog negaunu notification'ų ar jau ramios bitės? Silpna pasidaro prisiminus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.24 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Romaskarb
Romaskarb
Naujokas
arnie rašė:

Kas naudojaties google gmailu automobilio nuoma kaune ar jums google nepraso papildom patvirtinimu visokiu jungiantis is keliu irenginiu (kitu kompiuteriu ar telefonu) kaip kada buvo registruotas gmailas ar saugos klausima kuris buvo isjungtas , nes man kazkur nuo kovo menesio pabaigos pradejo visokiu papildomu patvirtinimu reikalauti nors anksciau kai jungdavausi is bet kur nereikalaudavo .


Jeigu jungeisi iš kito IP, ypač jeigu jis yra visiškai kitoj geolokacijoj gali mesti šitą secon authorization per mobilų tel. O kaip ir kažkas teisingai sakė aukščiau - pasitikrink tiesiog settingsuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.26 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Pas mane IP adresas ne statinis ziurejau per google tai vienur rodo kad esu is Svedijos , Nyderlandu ar Prancuzijos kitur kad is Lietuvos tai Siauliu , Vilniaus ar Klaipedos tikrai ir googlui gali atrodyti kaip svetimas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.30 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daugirdas1
daugirdas1
Naujokas
norejau paklausti as prisijungiu kita diena ir nieko nera nei nauju prekiu nei dovanos kaip pvz grysti kita diena ka daryti ir jau taip ne pirmas kartas prasau padekit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.30 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
arnie rašė:
Pas mane IP adresas ne statinis ziurejau per google tai vienur rodo kad esu is Svedijos , Nyderlandu ar Prancuzijos kitur kad is Lietuvos tai Siauliu , Vilniaus ar Klaipedos tikrai ir googlui gali atrodyti kaip svetimas .


Gal ką nelegalaus veiki ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.30 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Philosopher rašė:Gal ką nelegalaus veiki ?
Kiek suprantau tai google nori kad prisijungineciau kasdien ir jis galetu sekti ka veikiu t.y. pasiulyti savo paslaugas reklamas , rekomenduoti lankytinas vietas vienu zodziu uzdirbti is manes .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.06 08:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Prisijungimo problema issisprende daug paprasciau nei galvojau , paprasciausiai jungiesi prie google+ ir tada gmail nepraso nieko viskas veikia galima is betkokio kompiuterio ar telefono .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai