Santrauka: Kaip elgtis
Tema sukurta: 2018.07.17 20:19
2018.07.17 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blablabla4
Blablabla4
Naujokas
Aš nežinau, bet galbūt aš tokia vienintelė mergina, kuri išsigąsta kai su ja flirtuoja vaikinas, tokiu atveju aš tiesiog jį atstumiu, nes mane apima jausmas, jog aš esu lyg taikinys, kurį stebi plėšrūnas... Žinoma tas vaikinas nepasiduoda iš pirmo karto, bando užkalbinti arba pagirti, tikisi, kad po keliu dienų ar savaičių mano širdis atitirps. Tuo tarpu aš bandau užgniaužti savo jausmus, bandau jį pamiršti. Po kurio laiko suprantu, kad galbūt ir norėčiau geriau pažinti tą vaikiną. Taigi, jau praėjo 9 mėnesiai nuo to karto kai mes pirma kartą susipažinome ir aš jį atstūmiau. Kartais kai manydavau, kad jis manęs nestebi, pažvelgdavau į jį ir išvysdavau jo akis nukreiptas į mane. Taigi, atėjus vasarai turėjau daugiau laiko apie tai pagalvoti ir nusprendžiau, kad aš jį galėčiau pakviesti kur nors nueiti, kad geriau pažintumėm vienas kitą. Kaip manot ar tai gera įdėja? Gal turit patarimų kaip pradėti pokalbi su vaikinu, kurį galbūt įžeidžiau elgdamasi taip šaltai? Nenustebčiau jeigu jis sugalvotu pamiršti mane per vasara. Taip pat, galbūt turit patarimų kaip neišsigąsti kai vaikinas pradeda rodyti dėmesį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.17 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
su tokiais plesrunais geriau neprasidet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.18 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saulejaa
Saulejaa
Naujokas
Bet kokiu atveju siūlyčiau pasikviesti vaikiną susitikti. Arba sužinosi, kad veltui jį atstūmei ir galbūt kažkas pavyks, arba suprasi, kad jis buvo to vertas ir toliau ramiau gyvensi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.18 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
gailetis reikia kad tarkim suo numire ar kazka panasaus, o ne vaikino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.25 06:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Leonas25
Leonas25
Naujokas
Jeigu jis vyresnis uz tave keleta metu - atstumk. Galbut jis nori tavim pasinaudoti. Ieskokis bendraamziu. Buk savimi ir neskubek kurti rimtu santykiu. Tu dar jauna, o gyvenimas kupinas visko. Pasiulysiu tau suteikti jam proga. Is pradziu bukit draugais, o veliau ziurek kaip vistysis jusu draugyste.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.26 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Atstūmus kokį šimtą, visai gali būti imsi manyti, kad esi pernelyg kategoriška. Blogoji pusė: vaikinas, kuriam pažintys sekasi, trečią kartą nekvies. Taigi, su tokiu elgesiu geriausieji atiteks kitoms.
Aš čia nesiūlau iškart įsimylėti, bet pasivaikščioti - kodėl ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.31 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Blablabla4 rašė:
Aš nežinau, bet galbūt aš tokia vienintelė mergina, kuri išsigąsta kai su ja flirtuoja vaikinas, tokiu atveju aš tiesiog jį atstumiu, nes mane apima jausmas, jog aš esu lyg taikinys, kurį stebi plėšrūnas... Žinoma tas vaikinas nepasiduoda iš pirmo karto, bando užkalbinti arba pagirti, tikisi, kad po keliu dienų ar savaičių mano širdis atitirps. Tuo tarpu aš bandau užgniaužti savo jausmus, bandau jį pamiršti. Po kurio laiko suprantu, kad galbūt ir norėčiau geriau pažinti tą vaikiną. Taigi, jau praėjo 9 mėnesiai nuo to karto kai mes pirma kartą susipažinome ir aš jį atstūmiau. Kartais kai manydavau, kad jis manęs nestebi, pažvelgdavau į jį ir išvysdavau jo akis nukreiptas į mane. Taigi, atėjus vasarai turėjau daugiau laiko apie tai pagalvoti ir nusprendžiau, kad aš jį galėčiau pakviesti kur nors nueiti, kad geriau pažintumėm vienas kitą. Kaip manot ar tai gera įdėja? Gal turit patarimų kaip pradėti pokalbi su vaikinu, kurį galbūt įžeidžiau elgdamasi taip šaltai? Nenustebčiau jeigu jis sugalvotu pamiršti mane per vasara. Taip pat, galbūt turit patarimų kaip neišsigąsti kai vaikinas pradeda rodyti dėmesį?

Hm, jei jau taip bijai, pradėk bendrauti soc. tinkluose, pasikviesk į draugus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.31 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AlterEgo1
AlterEgo1
Pradedantysis
Eilinis pvz. kaip bobos nezino ko nori, tai jis plesrunas, tai as jo bijau, tai po to pagalvojus gal ir noreciau ji pazint )))) Chaosas ir vejas galvoje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.25 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius7
Marius7
Naujokas
Nu tai naturaliai cia viskas. Jei vaikinas atkaklus ir tau patinka, uzkariaus tavo sirdele. Tik galbut toks vaizdas kad tu paniskai jo bijai, gal turi kazkokiu problemu kurias reiktu savyje issispresti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai