Tema sukurta: 2015.06.27 16:59
2015.06.27 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Paskutinis
Paskutinis
Naujokas
Sveiki, noriu pasidalinti savo pirmuoju įrašu, jei jums tai patiko,turite prie ko prikibti prašau
rašykite man i fb laukiu kiekvienos nuomonės !
Jei jums nesunku užeikite ant sukurto puslapio ir paspauskite Like, pasidalinkite šia muzika, aš jum
už tai būsiu labai dėkingas !
FB: https://www.facebook.com/pages/MIS/881772858569580
Muzika rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=wrl8ICAsHZA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.27 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Atsibodo man jau tas repas visiskai, kiek galima skustis :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.27 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Witseh
Witseh
Naujokas
Normaliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.16 02:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Na, norėjai nuomonės - išsakau tau savo nuomonę
Pirmiausia įrašo kokybė ne iš geriausių, na tačiau tai dar atleistina, youtube niekad nepasižymėjo gera įrašų kokybe. Baisiai skamba suprogramuoti būgnai. Pradžioje išgirdus melodiją skambėjo neprastai, įsimintina paprasta, tai svarbu norint kad įrašas taptų muzikanto singlu, tačiau tie du taktai kartojasi per visą dainą, tikrai pabosta. Kitas dalykėlis, matomai stengeisi kurti begalo rimtus ir gilius žodžius, tačiau prastai tau pavyko. Eilėse nebuvo jokio vientisumo, nuo vieno šokinėjai prie kito, tiesą sakant taip ir nesupratau kokia buvo pagrindinė mintis. Dar viena pastaba - dainoje nebuvo jokios kulminacijos, priedainio. Na žodžiu, nebenoriu tavęs daugiau peikti, matosi jog stengiesi, tačiau kaip sakoma ,,pirmas blynas visuomet išeina prisvilęs''. Tad sėkmės tau kuriant muziką, tikiuosi mano patarimų nepriimsi už baisiai skaudžią kritiką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.18 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zerhero
zerhero
Naujokas
mano mantas159 tinka el pastas bet reik susikurk profu komanda mano neina inteit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai