Tema sukurta: 2012.03.31 17:18
Pirmas Atgal 1 2 3
2013.07.11 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Inesiuxxx
Inesiuxxx
Naujokas
Tą tokia mano draugė kuriai 7 metai toliau naršo ir ją vieną sykį pagavo mama be naršant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.11 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Inesiuxxx
Inesiuxxx
Naujokas
Vieną kaimyną vardu Romas irgi pagavo nes per istorija pamatė kad naršo nepadoriose svetainėse.

Jūs nepatikėsite kas atsitiko tą dieną kai pamatė.

Savaite į lauką negalėjo prie kompiuterio savaite negalėjo prie tw taip pat.Nu žodžiu buvo žiauru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.18 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Russell
Russell
Naujokas
Varžot laisvę. Brendimas, susidomėjimas savo kūnu prasideda maždaug nuo 10 metų. O ji kaip tik domisi. Leiskit. Aš pats pradėjau žiūrėti erotiką ir t.t. būdamas 12.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.08 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JustForFun
JustForFun
Naujokas
Anketa

Sveiki, esu Klaipėdos universiteto studentė. Rašau darbą apie nepilnamečių apsaugą nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio televizijoje. Todėl jeigu turite nepilnamečių vaikų, būčiau labai dėkinga jei užpildytumėte anketą. Ši anketa yra anoniminė, o surinkti duomenys bus naudojami tik rašant baigiamąjį darbą. Visai nedaug trūksta iki 100, o laiko mažai, todėl kiekvieno žmogaus atsakymai man labai svarbūs. Iš anksto dėkoju už sugaištą laiką. Nuoroda į anketą prisegta prie žinutės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai