Santrauka: Kas yra jame irasoma?
Tema sukurta: 2011.11.14 18:27
2011.11.14 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ElCalor
ElCalor
Pradedantysis
Sveiki, noreciau paprasyti vieno dalyko...Kadangi neturiu pazistamu, kurie baige jau 12 klasiu, tai kreipiuosi butent i jus.Noreciau suzinoti nuo A iki Z kas yra irasoma i 12 klases baigimo pazymejima? Butu gerai viskas (nuo savo vardo iki direktoriaus paraso) aciu jei padesit labai labai, man tai svarbu! PS. nebutina rasyti savo konkreciu duomenu D laukiu atsakymu skubiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akiduobė
Akiduobė
Pažengęs
Lietuvos respublika, brandos atestatas.. Tada atestato numeris, tavo vardas pavardė asmens kodas, kelintais metais kokioje mokykloje (mokyklos pavadinimas ir kodas) kokį išsilavinimą įgijai (vidurinį)... direktoriaus parašas, mokyklos štampas, data, diplomo registracijos numeris...

pažymiai ir visa kita-atestato priede,nežinau ar tau ir jį reikia aprašyt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
pagrindinė dalis ten maždaug vardas pavardė, kad baigei, išsilavinimą kokį gavai, dikreotiruas vardas pavardė.

priedas - atestato nr (jei pamestum, kad kitą išduotų), vardas pavardė, miestas, mokykla, mokyklos kodas, asmens kodas, metai kada baigei, išsilavinimas įgytas, išsilavinimo kodas, 12 kl turėtų dalykų sarašas su a/b lygio pasirinkimu, pažymys, valandų skaičius kiek mokeisi, egzaminų (tik 12kl) tipai (mbe/vbe), rezultatas (pažymys arba balas), direktoriaus štampas, parašas, vp direktoriaus, data išdavimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Turėčiau fotiką tai nufotkinčiau, kad pasigirti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
ElCalor rašė:

Sveiki, noreciau paprasyti vieno dalyko...Kadangi neturiu pazistamu, kurie baige jau 12 klasiu, tai kreipiuosi butent i jus.Noreciau suzinoti nuo A iki Z kas yra irasoma i 12 klases baigimo pazymejima? Butu gerai viskas (nuo savo vardo iki direktoriaus paraso) aciu jei padesit labai labai, man tai svarbu! PS. nebutina rasyti savo konkreciu duomenu D laukiu atsakymu skubiai


Padirbinėsi? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ElCalor
ElCalor
Pradedantysis
zinoma nepadirbinesiu ;D nors smagu tokiais dalykeliais man uzsiiminet.tai nusivyliau., reiskiasi tik 12 klases metiniai pazymiai yra terasomi? o kur 11 klase jopapa!?(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akiduobė
Akiduobė
Pažengęs
Todėl vienuoliktoje visi š.. ir mala,kad niekam nerūpi jos pažymiai;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
11 klasė buvo prieš tai Kam tau 11 klasės pažymiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
niekam neįdomus tie tarpiniai rezultatai, kaip ten sakė velniukas kartą, kaip dešimtukus susirenka už padėjimą bulves nukast rudenį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.14 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
anticaca rašė:
Padirbinėsi? :)


Iš karto tai ir pagalvojau... Jau jis man AŽ rašė prieš tai. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.15 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Padirbt gal ir padirbtum patį popierėlį, tik kad jo registruose nebūtų tai nekažką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.15 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


danas1
danas1
Naujokas
O kam tau tas atestatas. Jis tau kaip suniui 5 koja. Jai buvai lohas ir mesimokiai iki 12, tai buk lohas ir toliau. Tavo kelias baigsis gal lukiskese. Praso mat, idijotas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.15 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ElCalor
ElCalor
Pradedantysis
avigalvi tu ble danas1, as tiesiog norejau pasidometi, nes noriu toliau susiplanuoti kaip mokytis. Tarkim jei butu ir 11 kl pazymiai tai man px, gerai isejo, o va dabar kai rasysis tik 12 pazymiai tai keiciasi visi reikalai,jokiais padirbinejimais neuzsiimsiu, ir kam man uzsiimt padirbinejimu jei net nezinau kaip jis atrodo tas atestatas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.20 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MylintisViska
MylintisViska
Pažengęs
ElCalor rašė:

avigalvi tu ble danas1, as tiesiog norejau pasidometi, nes noriu toliau susiplanuoti kaip mokytis. Tarkim jei butu ir 11 kl pazymiai tai man px, gerai isejo, o va dabar kai rasysis tik 12 pazymiai tai keiciasi visi reikalai,jokiais padirbinejimais neuzsiimsiu, ir kam man uzsiimt padirbinejimu jei net nezinau kaip jis atrodo tas atestatas


padirbinek pinigus, tada galesi skersa deti ant to atestato :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai