Tema sukurta: 2015.10.30 15:18
2015.10.30 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ingrida4
Ingrida4
Naujokas

Esu abiturientė. Šiuo metu su klasiokais net tik ruošiamės egzaminams bet taip pat pradedam organizuotis išleistuves. Kokios jūsų mokyklos išleistuvių tradicijos?  

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.21 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sati3
Sati3
Naujokas

Pas mus mokykloje visda abiturientų išleistuvės vyksta pačioje mokykloje. Dar turim tradicija ryte pasitikti saulę :) Tačiau šiais metais su klase galvojam organizuot išleistuves ne mokykloje, nuomuosimes patalpas 

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.05.04 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


winona
winona
Pradedantysis
Sati3 rašė:

Pas mus mokykloje visda abiturientų išleistuvės vyksta pačioje mokykloje. Dar turim tradicija ryte pasitikti saulę :) Tačiau šiais metais su klase galvojam organizuot išleistuves ne mokykloje, nuomuosimes patalpas. </p>


Įtariu, kad metai bėga, bet niekas per daug nesikeičia. Kokios +- išleistuvės buvo prieš 30 metų, tokios yra ir dabar. Bet man tai nebuvo didelė šventė, aš kažkaip visai norėjau pasilikti mokykloje ilgiau... o dabar tą laiką vertinu dar labiau: praktiškai jokių atsakomybių, daugybė laisvo laiko save tobulinti, skaityti, mokytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.05.05 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
winona rašė:

Kokios +- išleistuvės buvo prieš 30 metų, tokios yra ir dabar. Bet man tai nebuvo didelė šventė, aš kažkaip visai norėjau pasilikti mokykloje ilgiau...


Įdomu, kokios buvo tada? Pats į jas net nėjau... Mokyklos neprisimenu niekaip, nei geruoju, nei bloguoju, neprisimenu kone jokių klasiokų vardų, nebent porą pravardžių.

Įdomūs sutapimai: 100 dienų iki išleidimo iš kalėjimo tai šventė, 100 dienų iki paleidimo iš armijos buvo šventė, 100 dienų iki mokyklos baigimo irgi šventė... Išvada paprasta - švenčiama nekenčiamos būsenos pabaigos pradžia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai