Santrauka: kd.?sudirbo mano zaidima..Nuostoliai nemazi tiek finansine tiek zaidimo esme
Tema sukurta: 2013.05.29 04:18
2013.05.29 04:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
Labas.Nezinau net nuo ko pradeti..Teful adminai man paaiskina ir grazina nuostolius...Toj papasakosiu ,ne apie tai,kad admin cia zaidzia ar kazka.,tegul del manes..Bet ,kad perdaug cia siame zaidime klaidu ,tai tikrai prasytciau viska paaiskint ir neatsakinet burtualiai..,jai ka kitur dar parasysiu..Pradekim nuo to esu zaidejas 4 visata Materija arba reitinge Materija-CELE.prasau uzzeiti ir patikrinti tiek tame serve administratoriu tiek mano ataskaitas ,jas isnagrinet..,nas kas ivyko ,senam si zaidimo zaidejui logikos nepakanka..Paaiskinsiu cia savaip,mane puole visas planetas su mz.beveik,gintis nebuvo galimybes ,viska ka turejau issiuntciau y pagrindine 1 36 22 ,aisku perpildziau pop. 58 sakykim suma,nes dar kitos mz.atskrenda,nes ginyba uzstatciau truputi ,kad sia planeta isgelbetciau ir mz.spetciau dar pasilikti..Problemos esme ,kad po pusalandzio apytiksliai ateina zinute Nuo: Sekretorius
Vade, angarai tavo planetoje Misios [1:36:22] nėra pakankamai talpūs, kad sutalpintų visus laivus, tad dalis laivų dingo atvirame kosmose.
Dingę laivai
Gynėjas: 50Kreiseris: 13Griovėjas: 261Bombonešis: 15Mirties žvaigždė: 1Medžiotojas: 1Grobuonis: 1Griaunanti jėga: 1Kobra: 1Virusas: 1Skorpionas: 1

Dingusi gynyba
Nei vienas šios rūšies laivų nebuvo paveiktas.
nu ka paskutinius kreditus aukoju iskart susinervines ,kad apsaugotciau galaktikaLiko dienų:30 PABREZIU SITA FRAZE
APDRAUSK SAVO PLANETAS
Pridėti 7 dienų

Pridėti 14 dienų

Pridėti 30 dienų

Kodėl tai buvo naudinga?
Kiekvieną naktį 3 procentams visos visatos žaidėjų nutinka atsitiktiniai įvykiai. Tai gali būti tiek teigiami, tiek neigiami įvykiai, kurių tikimybės nutikti priklauso nuo įvairių aplinkybių. Jei nori būti nepriklausomas nuo šių įvykių, tada siūlome įsigyti Galaktikos draudimą. STAIGA-vela man ateina dar viena Ištrinti viską Ištrinti pasirinktą

2013-05-29 03:29:27 Nuo: Sekretorius
Vade, angarai tavo planetoje Misios [1:36:22] nėra pakankamai talpūs, kad sutalpintų visus laivus, tad dalis laivų dingo atvirame kosmose.
Dingę laivai
Gynėjas: 40Kreiseris: 11Griovėjas: 209Bombonešis: 12Mirties žvaigždė: 1

Dingusi gynyba
Nei vienas šios rūšies laivų nebuvo paveiktas.
IŠTRINTI

2013-05-29 02:38:48 Nuo: Sekretorius
Tu ką tik pabaigei pasiekimą "Atsargumas gėdos nedaro" ir laimėjai: 1 VIP dienų
IŠTRINTI

2013-05-29 02:29:27 Nuo: Sekretorius
Vade, angarai tavo planetoje Misios [1:36:22] nėra pakankamai talpūs, kad sutalpintų visus laivus, tad dalis laivų dingo atvirame kosmose.
Dingę laivai
Dingusi gynyba
IŠTRINTI

pasiziurekit datas ...Dabar mano planeta lieka neapsaugota,nes liko 28 pop.ir dar ateina mz. 12 ,man ja tikrai nunes ,nes ginybos neuzteks,o dar jai gu taip ir toliau dingines ....,zaidimas man sugadintas visiskai! Seniau to nebudavo,kiek esu buves...ir loses ir turejas tokiu situaciju..Jokio paaiskinimo,daro ka nori..Perdaug sutapimu keistu,galit padet perskaityt..,kas cia per velniava darosi..y zaidima padejau nemazai.,bet ankstciau laiko sudirbo mane..=( itariu,kad ten zaidzia administratorius ,nes jau neisvieno tai girdejau ir kai paklausiau jo,ar sioje visatoje losia admin,jis tik nusisipsojo,kelis kartus..Manau,tai jau kazka pasako...Galit buti nepriklausomi ir istirti sy dalyka ...Laukiu atsakymo,nes nusivyliau visai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.29 04:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
is recios atsifuriau y sesta[url=http://nemexia.draugas.lt/?recruit=4N18893][/url]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.29 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anusas
anusas
Moderatorius
Labas rytas,

prieš užsisakydamas "Galaktikos draudimą" neįsigilinote į aprašymą. Ši paslauga apsaugo nuo atsitiktinių įvykių, o viršpopuliacijos sunaikinimas nėra atsitiktinis įvykis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.30 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
seniau to nebudavo..Jokio ispejimo ir aprasymas gaetu nors but kai uzblokuoja planeta..!!!Visiskas apsurdas ,grazinkit man nuostolius ir laivus..nes taip isseina,nebegali gintis vapse ,prisiusdamas laivu ,pas amne persiuntimai ejo...36 pop.prasytciau grazint...nes daug isleidau kreditu virs dvieju stuku..Atsiprasau,bet man tokiu paaiskinimu nebereikia jusu..,bergzdziu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.30 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
artotojas: Materija
Išsiuntimo data: 2013-05-29 23:03:03
Tema: laiko strigimai
Apie: Techniniai klausimai
Būsena: Nauja
Atgal
Atsakymai

DATA ATSAKYMAS OPERATORIUS
2013-05-29 23:03:03 Kodel laiaks blogai dirba,viena kart ijeini susutojas ,kita kart eina arba striginejamas pagreitintai...Kartais normaliai dirba,bet atsilikineja..Neliaciamybiu ir atostogu,ginybos uzstatymas ,vienu laiku buvo paskaitciota,dabar 6 val.veluoja..HM Ne nu pizdec Materija
2013-05-30 08:19:13 Krc.,jus atsakinekit tada kai vezliukas losia..Kas cia per velnias..- nesamones su tom ataskaitom man vyksta..Dar tokiu bairiu nesu mates..
Krc.,nesamones vyksta...Jus galit man durnam paaiskint tas ataskaitas,kaip gali laimet vezliukas..nahuy


?09?:?13 http://30.nemexia.draugas.lt/battleReport.php?id=ac5c6bb0a1


IŠTRINTI

2013-05-30 08:45:03 Nuo: Sekretorius
Virusas sėkmingai užkrėtė kompiuterines priešų laivų, kurie buvo siunčiami iš Kolonija [1:37:8] į mūsų planetą Misios [1:37:12], sistemas. Priešo flotilės skrydis buvo atšauktas.


?09?:?14 http://30.nemexia.draugas.lt/battleReport.php?id=fc92347000










Materija
2013-05-30 08:20:02 mosklai mano kokie auksti,tipo as per musi maziau nukalu resursiniu,mz.,turi kazka taip pat kelt,tiek mano pop.plius ginyba ir tai nieko nenukale..HM Materija
Tęsti diskusiją šia tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.30 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
Jus man paaiskinkit sias ataskaitas..Nes zaidimas neteisingas cia..Puolimas mano ir gynyba tiek ir mokslai geresni...Kaip gali jo pop.laimet 24 pries 35 .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.01 01:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
atsakysit ka da nors..?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.01 08:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kordas
kordas
Pradedantysis
sveikutis,
o ka jie tau turi dar atsakyti, nu sublūdijo sistema arba kaltos saulės magnetinės bangos, ar tau nuo to geriau paliktu?
dėl pinigų, kad nemoki be jų žaist čia kalta tavo didybės manija, (noriu pirmauti nes aš labai šūstras), aišku adminam tokių investuotojų reik daugiau, pvz aš į žaidimą imečiau 20 lt ir man to gana, aš ateinu žaist, o ne pirkt žaidimo,
tavo imestų ataskaikų net nerodo, rašo, kad tokios ataskaitos nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.01 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Tos ataskaitos yra iš 4 visatos, Jūs esate iš kitos visatos, todėl ir rašo, kad nėra tokios ataskaitos.

Mūšiai nebuvo pralaimėti, jie baigėsi lygiosiomis. Kitaip ir būti negalėjo, kai mūšis trunka tik 5 raundus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.01 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
tu kalbi modratore,nematydama ataskaitu,nepirma kart losiu,zinau...kaip kas buna,kas kaip eina..Net visi mano klano nariai stebejosi...As is 4 irtos visatos,kokios far kitos..kaip suprast,nerandate manes?,sakau,kazkas cia su jumis zaidzia,blokuoja attaskaitas net..Hm .Toks nick mano zaidime Materija-CELE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.01 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
Tau pavydas eina,nes tu nemoki uzsidribt pinig ir ubagelis Lordas?..As ju is praeito raundo laimejau..Tai neidejau ne lito,net ant vipo,kvailio gabale
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.01 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
((((Tos ataskaitos yra iš 4 visatos, Jūs esate iš kitos visatos, todėl ir rašo, kad nėra tokios ataskaitos.

Mūšiai nebuvo pralaimėti, jie baigėsi lygiosiomis. Kitaip ir būti negalėjo, kai mūšis trunka tik 5 raundus.

-------------------------
Žaidimų administratorė))))))) laukiu atsakymo...! patys matote,kad kazkas cia netaip,jai attaskaitu tau neatidaro Maloni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.02 08:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Materija rašė:

((((Tos ataskaitos yra iš 4 visatos, Jūs esate iš kitos visatos, todėl ir rašo, kad nėra tokios ataskaitos.



Mūšiai nebuvo pralaimėti, jie baigėsi lygiosiomis. Kitaip ir būti negalėjo, kai mūšis trunka tik 5 raundus.



-------------------------

Žaidimų administratorė))))))) laukiu atsakymo...! patys matote,kad kazkas cia netaip,jai attaskaitu tau neatidaro Maloni


Kur parašyta, kad man neatidaro ataskaitų? Žaidėjas parašė, kad jam nerodo ataskaitų ir jam buvo paaiškinta, kodėl jam taip rašo - nes jis bando peržiūrėti kitoje visatoje.

Atsakymas Jums jau buvo duotas, tačiau Jūs jį kažkaip "kreivai' supratote, tarsi administratorei neatidaro ataskaitų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.02 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Materija rašė:

tu kalbi modratore,nematydama ataskaitu,nepirma kart losiu,zinau...kaip kas buna,kas kaip eina..Net visi mano klano nariai stebejosi...As is 4 irtos visatos,kokios far kitos..kaip suprast,nerandate manes?,sakau,kazkas cia su jumis zaidzia,blokuoja attaskaitas net..Hm .Toks nick mano zaidime Materija-CELE


Ataskaitas peržiūrėjau ir niekur nerašiau, kad nematau ataskaitų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.02 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomasaass
tomasaass
Pažengęs
nekreipkite demesio i celes kliedesius, jam turbut jau psihika pavaziavo ir tersia foruma, cele tokiais atvejais yra atitinkamos tarnybos, kreipkis kol nevelu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
tomasaass tu vapse nevykeli sedi cia prasmirdes ir atsakineji visiems y klausimus...neturi ka veikt...Kad sveikuma matuoji,pats besmegeniu buamas...Artsitas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
Tos ataskaitos yra iš 4 visatos, Jūs esate iš kitos visatos, todėl ir rašo, kad nėra tokios ataskaitos.

Mūšiai nebuvo pralaimėti, jie baigėsi lygiosiomis. Kitaip ir būti negalėjo, kai mūšis trunka tik 5 raundus.

-------------------------
Žaidimų administratorė o tai ka jus turejotomeny ,sakydamas(todėl ir rašo, kad nėra tokios ataskaitos. )I kaip tuos musius galima pralaimet,isradimus ir pulimus pop.pasiziurekit...,nesamone...Cia jusu tas zaidimas,gribauja konkretciai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.06 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Materija
Materija
Pradedantysis
ir as kalbu ne apie lygiasias,lygiosias ir taip bet kada butu tokiu atveju..Resursiniais taskais pralaimejima..Ar cia kaip loterijoj,simuliatoriai rodo ir musiuose tas ptas,toki lengva tvarkele ,atmestinai ..JO
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai