Tema sukurta: 2013.10.24 07:35
Pirmas Atgal 1 2 3
2015.12.29 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mileta
Mileta
Pradedantysis
Oho kokie žodžiai. o tu žinai, kad vartodama tuos žodžius tu peržengi taisykles Be to, baik meluoti, tik meluot ir meluot sugebi. Tu nič nieko nežinai apie mano šeimą, man neįdomu kur tu gyveni, ką turi, bet mano šeimos tu nežeminsi, ir vadindama kitus žodžiais gali gauti bausmę. Ir be to, pamąstyk kas yra "kekšė" Nesamones rašai, ir matosi, kad esi jaunas vaikas kuris Youtubėje per daug prisigirdėjo keiksmažodžių. Tikrai nesi 14 metų, tokio amžiaus vaikas nerašytų su tiek klaidų ir tikrai neįžeidinėtų žmonių. Turi netikrus duomenis savo profilyje, sakei gyveni "Vilniuje" o profilyje parašyta Marijampolė. Oho kokia tavo sleptuvė. Man tai visai neįdomų ką tu man rašai, bet melavimas ir įžeidinėjimas kitų žmonių Tau gali baigtis blogai didžiagalvė didžiagalvė. Tu net nematei manęs, niekada nesutikai, mano šeimos. Ir nedrįsk manęs taip vadint. Tai tik įrodo kokia protinga daraisi, (iš durnumo pusės) sėdi prie kompiuterio, Forumo, ir daugiau nieko nedarai, gadini akis, draugų net neturi turbūt, nes esi užsispyrusi, o kad atsiprašyti, tai ne, ooo ne, aš bent jau atsiprašiau Džanetos ne taip kaip tu, vadini mane kekše. Kaip ir sakiau, pamąstyk ką tas žodis reiškia, noriu išgirsti atsakymą, ir tikiuosi neGooglinsi, nes tai dar labiau įrodys tavo durniškumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.29 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gintareraudoniu
gintareraudoniu
Patyręs
sakiau vsikas susitaikeme ar ne priešes man tavo isakymas auksas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.04 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Džedmina
Džedmina
Naujokas
Dabar tingiuu kurt naują temą bet.
Aš turėjau klubą ir jis vadinosi ir vis dar vadinasi Lovein Club.
Bet tomis savaitėmis kada buvo daaaaaaaaaaaug kontrolinių aš neprisijungiau.Prasidėjo atsostogos.Prisijungiau ir pamačiau jog prezidentė ne aš,o prezidentė yra ALEX GRAND aš maldavau kad grąžintų klubą bet ji jį atidavė panelei deimantear kuri neprisijungė 92 dienas.Na gal pavyks jog ji neprisijunktų dar dvi savaites.



Panelė Moteris Katė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.27 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ashes
Ashes
Naujokas
Šaudot duomenis į kairę ir į dešinę ir paskui stebites kad kyla problemų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai