Santrauka: apgavo
Tema sukurta: 2016.03.24 08:50
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2016.03.24 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius131
Darius131
Naujokas
ivykdziau paskutine velykine 7 uzduoti, paleidau sekmingai raketa. bet man vel rodo kad vel turiu vykdyti dar tik 6 uzduoti ,kaip suprasti? bent jau draugai padejejai gavo prizus uz tai kad savo resursus naudojo ? cia visus taip mausto?mano ID 461030. ABSURDAS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.25 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daiva72
Daiva72
Naujokas
Kazko nesuprantu, kur dingineja auksas? Jei neklystu jau kelinta diena ir mazdaug po 20 vnt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.26 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daiva72
Daiva72
Naujokas
Alio administratoriau, kur dingsta mano auksas? Vakar buvo 998, o siandien nors ir paemiau bonusa +3, galutiniam rezultate turiu 964. Ar cia man su matematika blogai,ar as kazko nesuprantu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.27 08:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Priekabi
Priekabi
Pradedantysis
paspaudi desini peles klavisa... atsidaro lentele... paspaudi gold logs ir matysi kur isleidai auksa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.27 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ežerynė
Ežerynė
Naujokas
O aš paprašysiu pagalbos, nes pas mane visai nekrenta pelenai. Vien per pelenus stringa visos užduotys. Būsiu dėkinga. Žaidėjo ID: 147544
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.31 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ežerynė
Ežerynė
Naujokas
Ežerynė rašė:

O aš paprašysiu pagalbos, nes pas mane visai nekrenta pelenai. Vien per pelenus stringa visos užduotys. Būsiu dėkinga. Žaidėjo ID: 147544

Dar kartelį prašau pagalbos dėl pelenų. Esu 71 lygyje ir visai neturiu pelenų. Patikrinkit anketą kas ten užstrigo. Stringa viskas, negaliu vikdyt užduočių. Ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.06 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vytautas4
Vytautas4
Naujokas
Labas, labai idomu, kodel jeigu pas tave lygis 114 tai citrinu medžiai per dvi dienas nepaauga nei per viena lygi, o jeigu tavo mazesnis lygis, ir ne toks esi aktyvus zaidejas tai citrinmedžiai per nakti pasiekia 15 lygi???? Kas cia diskriminacija ???????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.26 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naxalka
Naxalka
Meistras
Brangieji, administratorei, na išverskit žaidimą. Juk ne visi su anglais draugauja ir aklai žaist žaidimą neįdomu. Visai neaišku ko nori kam teikt prioritetą. Daugelis ir žaidžia drauguose, kad žaidimai buvo išversti į lietuvių kalbą. Ačiū, jei atkreipsit dėmesį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.28 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katukas61
Katukas61
Didmeistris
Per tas jusu nesamones,kai zaidimas junginejosi belekaip,man dingo kolekcija su 15000 patirties tasku.Prasau grazinkit kolekcija arba patirti.

ID:8403117
ID:7000000000000015168
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.28 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neringa4
Neringa4
Pradedantysis
Naxalka rašė:

Brangieji, administratorei, na išverskit žaidimą. Juk ne visi su anglais draugauja ir aklai žaist žaidimą neįdomu. Visai neaišku ko nori kam teikt prioritetą. Daugelis ir žaidžia drauguose, kad žaidimai buvo išversti į lietuvių kalbą. Ačiū, jei atkreipsit dėmesį.


Isijunk koki google verteja nusikopijuok teksta ir isvers tau. :) Nereiks kankintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.29 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ViktorijaAdmin
ViktorijaAdmin
Moderatorius
Sveiki, tekstai turi būti išversti, ar dabar matote lietuviškus vertimus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.29 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ViktorijaAdmin
ViktorijaAdmin
Moderatorius
Dėl aukso dingimo, prašau patikrinkite savo "gol logs" įrašus, kuriuos galite rasti paspaudę ant žaidimo lango dešinį pelės mygtuką ir pasirinkę "gols logs", ten matysite gauto/panaudoto aukso įrašus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.06 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


virginijas8
virginijas8
Pažengęs
Labas ,ka tik pasipildziau zaidime ,,NANOFERMA,aukso uz 4 eurus,bet papildymo deja nematau!!!Kur dingo papildymas!!!!!Prasau issiaiskinti!!!!Mano zaidejo ID:6243094
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.06 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


virginijas8
virginijas8
Pažengęs
Papildau,gyvenu Belgijoje ir papildyma siunciau sms zinute!!!!ID:6243094
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.08 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


virginijas8
virginijas8
Pažengęs
labas,ir vel dingo aukso papildymas!!kas pas jus darosi,jau antras kartas taip!gyvenu Belgijoje,siunciu SMS papildyma aukso zaidime NANOFERMA,nors viska nuskaiciavo,4 eurus,bet ir vel papildymo aukso nera!!issiaiskinkite!!!Mano ID:6243094
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.11 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


virginijas8
virginijas8
Pažengęs
labas,kodel taip sukciaujat perkat uzduotyje atvirukus!! !?????laimingas monetas nuskaiciuojat,o atviruku nepridedat!!!!!!!!!!!!!!!!gal kiti zaidejai sito nepastebi,bet pas mane jau tris kartus taip padarete!!!!taisykite savo klaidas ir nesukciaukite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mano ID:6243094 zaidimas NANOFERMA!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.15 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


virginijas8
virginijas8
Pažengęs
labas!moderatore,zaidime NANOFERMA? LABORATORIJOJE GAMINANT PALMINIU MORKU SEKLAS RASO KAD KIEKIS 2 PALMINIU MORKU SEKLOS!!!!!!bet deja visa laika duoda tik po viena sekla!!!jeigu gaminasi tik viena sekla tada gamybos procesui turetu buti maziau indigrentu!!!!prasau istaisyti klaida!!! Mano zaidejo ID:6243094
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.26 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aruncikasm1
aruncikasm1
Naujokas
LABAS kodel neleidzia pakviesti draugu i zaidima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.26 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aruncikasm1
aruncikasm1
Naujokas
LABAS kodel neleidzia pakviesti draugu i zaidima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.26 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheGabriele
TheGabriele
Pradedantysis
aruncikasm1 rašė:

LABAS kodel neleidzia pakviesti draugu i zaidima


Labas vakaras. Draugus galite pakviesti šitaip:

Kai pajungiate žaidimą, lango viršuje yra skiltis "Ieškantys draugų". Paspauskite ir pamatysite žmonių sąrašą, kurie ieško draugų žaidime "Nanoferma".

Tačiau norėdamas pridėti draugą žaidime, turite ne tik pakviesti jį draugauti klube "Draugas.lt", bet jam sutikus, žaidimo lange paspausti mygtuką "Pakviesti draugą" ir dar kartą jo paprašyti tapti jūsų kaimynu. Tai padaryti galite žaidimo lange, paspaudus ant šitos ikonos . Ten matysite jau esamus kaimynus, kurie yra jūsų draugai bei galėsite pakviesti kitus.

Sėkmės :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai