Santrauka: ir kaip jum sita sala
Tema sukurta: 2007.09.27 12:13
2007.09.27 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanafriske
zanafriske
Pažengęs
Kaip rutaliojasi gyvenimas Airijoje? man pries vaziuojant sake nevaziuok i ta "daunu sala"- sie zodziai labai istrigo.. gana tikslus apibudinimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.28 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanafriske
zanafriske
Pažengęs
mmm nepastebejau.. tai istrink sita tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.17 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SINas
SINas
Pažengęs
nu man tai ta airija kazkokia aviu salis.... esu dabar joje ir kolkas dar nieko gero nematau isskyrus geresnes gyvenimo salygas ir buiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.10 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Didzziulis
Didzziulis
Naujokas
O man tai airija labai patinka - gamta cia nuostabi!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.22 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
kur sirdis,ten namai... airija mano namai. geresnes vietos nera. dievinu... kieviena diena,kieviena lietu ir kiekviena vejely... kiekviena sypsena ir kiekviena kiek bukoka airiska klausima... tobulos vietos nera...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.22 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aitvaras
Aitvaras
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.30 01:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Sakoma namai ten kur subinej silciau. Jaigu esi neissilavines ir nieko gero lietuvoje nmatai,tau lietuva ubagu krastas vaziuok i airija. Uz minimalu atlyginima pasijusi zmogum. Jaigu visdelto esi issilavines pamirsk apie airija ir siek savo svajoniu lietuvoje. Arba jaigu labai prasta tavo padetis (finansine) ir neturi kitos iseities rinkis kazka padoresnio kaip tarkime vokietija..
As airijoje 5 metai. Cia ir verslas tevu. Taipogi ir UK pabuvojes ir dirbes. nei airija nei Uk nera silta salis. Tu tesi pigi nekvalifikuota darbo jega. Sitas poziuris is darbdavio puses.
Tiesiog pagalvok geriau 2 kartus.. O poto dar gera 100 kartu.. Ar tikrai verta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.30 01:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sugundyta
sugundyta
Patyręs
is dalies gal ir teisus esi, bet, kodel sakai, kad pigi nekvalifikuota darbo jega? jei nekvalifikuota, tuomet aisku, bet zmones , turincius normalia kvalifikacija, cia, manau, vertina, bet, deja, labai ju ir truksta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.30 02:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
taip ju truksta. Ir pasakysiu kodel.Ogi todel , kad lietuviska kvalifikacija yra nepripazystama ir suprantu kodel, paciam prireike 3 metu,kad perprasti istatymus ir visa kita, deja lietuviai atvaziuoja galvodami,kad viska zino geriau nei visi kiti,tai galbut viena is problemu. Tiesiog tie kas cia gyvena ir turi issilavinima padoru mane supras. Labai didele dalis zmoniu yra neissilavinusiu ir tiesiog nenorinciu siekti jokios kvalifikacijos, nors ir yra tam salygos duodamos. Na sunku istiesu kalbeti sia tema. Ir kas ta normali kvalifikacija visu pirma reikia issiaiskinti as zinau vos kelis zmones kurie su normaliu issilavinimu ir darbo patirtimi cia airijoje ir visi ikure savo verslus jau, gyvena cia padoriai stengiasi kazka pasiekti ir dalyvauja bendrame bendruomenes gyvenime. O visi kiti.. Na kas airijoje gyvena,mato girti veidukai , socialines ismokos,o kai tu nebeduoda vagystes.. Liudnas vaizdas siuo metu yra.

Tiesiog pasikartosiu, gerai pagalvokit. Kiekvienam kitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.08 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnuliuked
agnuliuked
Naujokas
ne i tema,bet noreciau paklausti gal kas zino kiek kainuoja taksi vaziuoti airijoje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai