Tema sukurta: 2010.07.08 23:30
Pirmas Atgal 1 2
2011.01.14 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kristitutė
Kristitutė
Naujokas
Nesenai paziurejai filma apie juos. Patinka ir sunys ir filmas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


koer
koer
Naujokas
Kiek domėjausi apie Akitas, kiek ką, ko šunys be minusų. Ir protas, ir kūnas ir visa kita.
Planuojamas šuo mano ateityje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.08 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


seimininkas
seimininkas
Naujokas
jai nezinai apie amerikieciu akitas,tai geriau patilek,ir propagandu neskleisk.gal geriau rasyk apie ora.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.08 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


seimininkas
seimininkas
Naujokas
jai nezinai apie amerikieciu akitas,tai ir nerasyk,nes ka tu parasiai tai as abejoju ar tu pats esi stabilaus proto.geriau rasyk apie ora.o jai tarp kitko akita turi haskio kraujo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.16 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


megame
megame
Naujokas
Aš turiu akita japonišką) Dar tokių nesąmonių tai nesu skaičius.. tai šuo nepaprastai išmintingas, be proto mylintis savo šeimą ypač vaikus..
man tai ne tik pats gražiausias šuo, kito šuns niekados nenorėčiau,esu tiesiog įsimylėjusi šią veislę..
Kiekvienas žmogus turi savo veislę, kuri yra jam pati gražiausia ir nuostabiausia..
Jei su bet kokiu šunimi nebendrausit, uždarysit neauklėsit ir nebendrausit, tai iš balto pudelio kovinį užauginsit...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.27 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hiro
Hiro
Naujokas
Na jo tie kurie nesusidure su akitom geriau nerasytu nieko nes tai vienas is gudriausiu sunu o agresivumas priklausuo nuo auklejimo turiu ta baisiaja akita kaip issireiske kai kurie nors suo visus zmones prisileidzia jokiu problemu tik paurzgia ant kitu sunu ir tai jai ant jo nepuola viskas buna draugiskai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai