Tema sukurta: 2016.11.12 19:11
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
2017.02.01 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Laikyk!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.01 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šmaikas
Šmaikas
Pradedantysis
DonatasSL rašė:

drasiai,diena pries tai nevalgyciau ir butu -2


Svarbiausia neapgaudinėt savęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.01 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Bėgiodamas žiūrėk, kad skysčių nepritrūktum:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.02 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Nenaujiena man tas sportas,su dviraciais kalnu vazinedavom po miskus,pajuri,bet ateina ziema ir sugryzta visi kg su kaupu,matyt del pagreitejusios medziagu apykaitos sporto metu ir mazesnio judesio ziemos metu + alus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Veiklos yra ir žiemą, bet kažkaip reik prisiverst ta veikla užsiimt. Vasarą tai bepigu, uogos, vaisiai, kalnai daržovių kaime, karštis, kibirai vandens, daugaiu laiko lauke ir automatiškai formos gražėja, nereik nei stengtis.
Man tai pvz žiema išvis yra tinginystės metas ir aš sau leidžiu tingėti, bet dabar sumąsčiau, kad jau reik pradėt judėt ir man po truputį, nes pavasaris ne už kalnų. Tokių nusistatymų kaip Donatas neturiu, bet keletą kg pamest būtų neprošal. Tikiuosi jūs čia nenumarinsit šios temos ir mes visi kartu galėsim pasisemt motyvacijos, kad vasarą pasitiktume patenkinti savo rezultatais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Matai Kipsiuke,pasakyt kad sportuosiu neuztenk,reik susidaryt programa ir jos laikytis.O kad butu motyvacija laikytis,susigalvot koki tai priza uz rezultatus.Nes beda kad zmogaus smenenys veikia taip,kad kai kanors prisizadi,smenenys supranta kaip uzduotis ivykdyta,kaip pvz: nuo rytojaus neberukysiu,bet dazniausiai surukai dvigubai arba nuo rytojaus pradesiu sportuot,bet kai ateina rytojus,aij gal dar pagulesiu prie TV
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nežinau nežinau..ką tik suvalgiau sumuštinį su dešra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tiesą pasakius jau du. kuo tai baigsis..kuo baigsis. iki vasaros būsiu kaip jūrų liūtas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Tu sexualiai alkana???????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.03 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Pončikas rašė:

tiesą pasakius jau du. kuo tai baigsis..kuo baigsis. iki vasaros būsiu kaip jūrų liūtas


O pas tave stangrios tešmenys?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.04 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
DonatasSL rašė:

Matai Kipsiuke,pasakyt kad sportuosiu neuztenk,reik susidaryt programa ir jos laikytis.O kad butu motyvacija laikytis,susigalvot koki tai priza uz rezultatus.Nes beda kad zmogaus smenenys veikia taip,kad kai kanors prisizadi,smenenys supranta kaip uzduotis ivykdyta,kaip pvz: nuo rytojaus neberukysiu,bet dazniausiai surukai dvigubai arba nuo rytojaus pradesiu sportuot,bet kai ateina rytojus,aij gal dar pagulesiu prie TV


Kodėl neužtenka? Man pilnai užtenka keletą kartų per savaitę pasimankštint, daugiau vaikščiot pėsčiomis, sumažint saldumynų ir įvairių pakramtukų kiekį ir vakare prieš miegą neprisivalgyt ir svoris krenta po truputį. Jokių paskatinimų ar prizų man nereikia, prizas yra vienas - dailesnė figūra. Baisiai nemėgstu jokios disciplinos, kai yra nustatyta ką kada turi valgyt, kada eit sportuot, kurią dieną ką sportuot ir pan. Ir maitintis ne visada yra galimybė tiksliai kasdien pagal laikrodį 5-6 kartus. Bet stengiuosi valgyt sveikiau, daugiau daržovių ir pan. Vieni sugeba laikytis tų susidarytų planų, kiti nesugeba, vieni gali, kiti neturi tokios galimybės. Aš savo organizmą pažįstu, žinau kaip ką daryti, kad jausčiausi gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.05 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš šiaip liūtu planuoju būt, ne karve..kad tešmenus turėčiau..fuj kok tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.18 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šmaikas
Šmaikas
Pradedantysis
Nu Donatai, tai pasakok, kur nakolkę dareisi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.01 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
ant kapselio,want to see? O jei rimciau,-6kg,tai kaip ir win! reik planuotis kelione,aciu uz palaikyma!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai