Tema sukurta: 2011.01.21 11:30
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.01.21 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimycius
laimycius
Naujokas
kur galima rasti info apie dziovyklas (zoleliu) ,aliejaus spaudyklos darba. Kur galiu suzinoti kiek isspaudziau ar isdziovinau vieno produkto,kad galeciau pradeti kita?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.21 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
laimycius rašė:

kur galima rasti info apie dziovyklas (zoleliu) ,aliejaus spaudyklos darba. Kur galiu suzinoti kiek isspaudziau ar isdziovinau vieno produkto,kad galeciau pradeti kita?


Išsami informacija apie gamybinius pastatus yra žaidimo Pagalboje ČIA
Paspauskite "Pastatai" ir surasite visą reikalingą informaciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.21 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimycius
laimycius
Naujokas
as ta visa skaiciau,bet mane domina kas kitasvz.is kur man zinot kad as sudziovinau 2000 kalendros(kad jos nebeaugint),kad galeciau pradet augint dziovinimui raudoneli?juk as neskaiciuosiu kalendros po viena(va vienas,du,trys ir t.t. kol bus 2000 stuku).ar yra kur butu galima savo oazeje tai paziuret kiek man dar reik jos augint?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.21 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
laimycius rašė:

as ta visa skaiciau,bet mane domina kas kitasvz.is kur man zinot kad as sudziovinau 2000 kalendros(kad jos nebeaugint),kad galeciau pradet augint dziovinimui raudoneli?juk as neskaiciuosiu kalendros po viena(va vienas,du,trys ir t.t. kol bus 2000 stuku).ar yra kur butu galima savo oazeje tai paziuret kiek man dar reik jos augint?


Galite užauginti vieną laukelį raudonėlių, tuomet nueiti į džiovyklą ir spausti ant jų gamybos. Jums parodys lentutę su trūkstamu skaičiumi džiovintos kalendros, jei jos dar trūks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.21 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimycius
laimycius
Naujokas
dekui uz atsakyma,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.30 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


godetatobis
godetatobis
Naujokas
ar is aliejines palmus bus galima spaust alieju???????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.31 08:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
godetatobis rašė:

ar is aliejines palmus bus galima spaust alieju???????


Taip. Papildoma informacija:

Aliejaus spaudykla. Čia gali spausti sveiką aliejų, uždirbti patirties taškus ir pinigų. Galima pirkti nuo 25 lygio. Kainuoja 35000 pinigų arba 120 aukso. Duoda +300 patirties. Statoma 24 val.

Kiek kainuoja 20 vnt. pagamintos prekės?
Kukurūzų aliejus: 45 pinigus
Alyvuogių aliejus: 548 pinigus
Palmės aliejus: 598 pinigus
Avokado aliejus: 640 pinigų
Pistacijų aliejus: 703 pinigus
Garstyčių aliejus: 860 pinigų
Sojos aliejus: 1417 pinigų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.05 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mc
Mc
Pažengęs
kodel sitos informacijos neparasote pagalbos skyriuje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.07 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Mc rašė:

kodel sitos informacijos neparasote pagalbos skyriuje?


Žaidimo Pagalba yra ČIA
Spauskite skyrelį "Pastatai" ir rasite visą informaciją apie gamybinius pastatus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.12 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perlinė
Perlinė
Didmeistris
O kodėl aš nematau kukurūzų sėklų,iš ko spaudžiamas tas kikuruzų aliejus tada?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.12 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Perlinė rašė:

O kodėl aš nematau kukurūzų sėklų,iš ko spaudžiamas tas kikuruzų aliejus tada?


Kukurūzus galite nusipirkti turguje, kaip ir kitas augalų sėklas, atidžiai paieškokite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.12 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perlinė
Perlinė
Didmeistris
Paieškojau ir radau ,kukurūzus auginant patirtis duodama iki 12 lygio,o spaudykla parduodama tik nuo 25 lygio,gerai čia sugalvoja tie kūrėjai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.12 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Kaip ir su arbatos namais... Statyt leidžia nuo 35 lvl, o matę (pirmas augalas džiovint) nuo 42 lvl. Užvedžiau atskirą tėmą šiam absurdui ir atsakymo jokio. 7 lvl pastatas stovi be jokios naudos. Neįklimpkit ir kiti į šį mėšlą. Ūkininkė pasiūlė, kad prieš statydami pastatus susipažintume ir su augalais, ką kada galėsim sodint ir ar verta statyt. // Nežinau kaip jums, bet man jau nusibodo moderatorės neveiksnumas. Vis siūlo rašyt kūrėjams... Tik jei ji pati su jais nesusišneka... Vos ne savaitė ir jokio atsakymo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.13 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Mc rašė:

kodel sitos informacijos neparasote pagalbos skyriuje?


Žaidimo pagalba yra jau atnaujinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Arbatos namai. Čia gali gaminti tropines ir egzotiškas arbatas, uždirbti patirties taškus ir pinigų. Galima pirkti nuo 35 lygio. Kainuoja 50000 pinigų arba 130 aukso. Duoda +450 patirties. Statomi 24 val.
Kiek kainuoja 20 vnt. pagamintos prekės?
Mate arbatos maišelis: 556 pinigus
Kiniškos arbatos maišelis: 659 pinigus
Kinrožės arbatos maišelis: 690 pinigų

Papildoma informacija
Mate arbatą galite gaminti iš karto.
Jei norite gaminti kinišką arbatą, turite pagaminti 1000 vnt. mate arbatos.
Jei norite gaminti kinrožės arbatą, turite pagaminti 2000 vnt. kiniškos arbatos. // Didesnės nesąmonės negali būt... Galit gamint iš karto, kai reik pasiekt dar 7 lvl. kad galėtum augint Matę (42 lvl) O moderatorė nosį pirštu krapšto, vietoj to, kad klaida būtų ištaisyta. Aš jau baigiu išsikąpanot iš tos duobės, bet kitiem manau bus pamoka ir taip durnai neįklimps.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
NaxaIka rašė:

Arbatos namai. Čia gali gaminti tropines ir egzotiškas arbatas, uždirbti patirties taškus ir pinigų. Galima pirkti nuo 35 lygio. Kainuoja 50000 pinigų arba 130 aukso. Duoda +450 patirties. Statomi 24 val.

Kiek kainuoja 20 vnt. pagamintos prekės?

Mate arbatos maišelis: 556 pinigus

Kiniškos arbatos maišelis: 659 pinigus

Kinrožės arbatos maišelis: 690 pinigų



Papildoma informacija

Mate arbatą galite gaminti iš karto.

Jei norite gaminti kinišką arbatą, turite pagaminti 1000 vnt. mate arbatos.

Jei norite gaminti kinrožės arbatą, turite pagaminti 2000 vnt. kiniškos arbatos. // Didesnės nesąmonės negali būt... Galit gamint iš karto, kai reik pasiekt dar 7 lvl. kad galėtum augint Matę (42 lvl) O moderatorė nosį pirštu krapšto, vietoj to, kad klaida būtų ištaisyta. Aš jau baigiu išsikąpanot iš tos duobės, bet kitiem manau bus pamoka ir taip durnai neįklimps.


"Iš karto" reiškia, kad norint gaminti mate arbatą, prieš tai nereikia pagaminti jokio kito produkto, kaip pvz. kiniškos arbatos atveju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Klausimėlis, Ūkininke, vis tas pats kabo... Kam leidžiat statyt jeigu neleidžiat eksplotuot? Laukelis visą savaitę stovi neduodamas naudos. Gal paaiškinsit kam tokie stabdžiai dedami? Man tai niekaip nesuprantama. O gal tikėtis kompensacijos už jūsų klaidas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
NaxaIka rašė:

Klausimėlis, Ūkininke, vis tas pats kabo... Kam leidžiat statyt jeigu neleidžiat eksplotuot? Laukelis visą savaitę stovi neduodamas naudos. Gal paaiškinsit kam tokie stabdžiai dedami? Man tai niekaip nesuprantama. O gal tikėtis kompensacijos už jūsų klaidas?


Moderatoriai tikrai nekuria žaidimo taisyklių, mes esame tik tarpininkai tarp jūsų ir žaidimo kūrėjų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Ūkininkė rašė:

NaxaIka rašė:
Klausimėlis, Ūkininke, vis tas pats kabo... Kam leidžiat statyt jeigu neleidžiat eksplotuot? Laukelis visą savaitę stovi neduodamas naudos. Gal paaiškinsit kam tokie stabdžiai dedami? Man tai niekaip nesuprantama. O gal tikėtis kompensacijos už jūsų klaidas?

Moderatoriai tikrai nekuria žaidimo taisyklių, mes esame tik tarpininkai tarp jūsų ir žaidimo kūrėjų.


Atleiskit, Ūkininke, bet toks pasyvus tarpininkavimas... Juk klaida akivaizdi ir akis bado, bet visa savaitė jokio poslinkio pirmyn. Jei kur suklydo žaidėjas, tai jūs labai mandagiai patariat būt atidesniems, o čia klaida po nosim padėta ir 0 (nulis) emocijų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Gal ir ne į tėmą aš čia įlindau, bet pasinaudosiu terpe ir parašysiu repliką "Oazės" žaidėjams: pradedantiems ir gal šiek tiek pažengusiems. Jei "Sodybą" galima aukštesniuose lvl žaist be grynų pinigėlių, tai "Oazeje" tai neišdegs. Nes jau 40 lvl reik nusipirkt namelį medyje, kuris kainuoja 125 000. O augindami "Vandens sukutį" kuris duoda didžiausią patirtį (lygtai 33) ir pelno be bičių 50, tai nelabai ką susikaupsit. O kai dar ir dirbtinės klaidos į ratus kaišiojamos... Juk už tuos 50 000 galėjau nusipirkt tris žemės lopinėlius ir jie būtų jau uždirbę per savaitė dar vieną lopinėlį žemės ir savaime aišku pinigėlius ir patirtį, o dabar... Yra taip kaip yra. Siūlau, gerai panagrinėt visą žaidimąnes užslėptų duobių tikrai dar neviena pasitaikys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai