Santrauka: Ar padeda užmegzti pažintį?
Tema sukurta: 2010.02.20 00:30
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2014.02.15 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akvizee
Akvizee
Pažengęs
Va būtent.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.23 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
Zaidime "Mano poros" neveikia nemokami atvertimai.

tai SIAUBINGA!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.24 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Prašome, apie šią problemą parašykite pazintys@draugas.lt ir nurodykite savo anketos ID.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.24 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
sian jau veikia.. arba pataise, arba narsykle durniavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.24 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


free666
free666
Naujokas
Šiek tiek parašysiu iš ne VIP vartotojo puses.
Pirmas 3 dienas suteikiama nemokama Vip narystė- per jas, nelabai kas tave nei pamato, nei susipažįsti su funkcijomis. Nesėdėjau ištisomis paromis, nes negalėjau skirti pakankamai laiko- sakykim čia buvo mano problema.
Bet Vip naryste galėtų būt bent jau savaitei.

Taigi mano maža apžvalga

žaidimas "mano poros" trūksta šiek tiek logikos jame.
Ką darys žmogus, kuris nori atversti "man siūlomi", bet neturintis vip narystės?
- spaudys bet ką tuos 40 kartų net nežiūrėdamas kas ten su kuo tinka ar netinka(netikiu, kad yra naivuolių gaištančių laiką ir rimtai vertinančių, tai kaip ir netenka prasmės). Atvers vieną gautą savo pasiūlymą ir viskas tuo baigsis.

"Mane pavadino"
Kas čia per- mane visaip vadina, bet net nematau kas, koks čia tikslas? Tiesiog užmestas jaukas pirkti narystei-> supratau.

"Ar norėtum susitikti"
Kaip tai veikia? žiūriu nuotraukas-matau slapvardį- nustatau amžiaus ribas, bet ką aš čia padarau paspausdamas "noriu" mygtuką dar nelabai suprantu,- ar tai tas pats kaip anketoje spausti "noriu susitikti"?
Gal galima bent jau filtrą kažkokį padaryti pagal šalį+pagal miestą, nes ne visi Lietuvoje gyvena?
Dabar klausimas: kam man vartyti tas neatidengtas korteles, jei antra pusė patikusi nuotraukoje yra už kokių 2-3000 kilometrų. Ok suprantu sakysit: tai tik žaidimas, bet kam tada kreditai- žaisti tam, kad pasiseilėčiau prie ekrano?

Čia tik kelios idėjos iš pirmo žvilgsnio, gal kiek griežtokai vertintos, bet tai tiesa. Tikiuosi administratoriai "nebanins" po pirmo tokio posto forume
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.26 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pakeliui
Pakeliui
Naujokas
Na bet yra žmonių neraštingų, kuriems geriau vazdais bendraut. Arba taip romantiką supranta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai