Santrauka: kiek jum svarbus amzius? koks amziaus skirtumas yra normalus, koks glumina?
Tema sukurta: 2008.11.02 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.11.02 11:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miinutė
miinutė
Patyręs
idomi jusu nuomone. kiek demesio kreipiate i amziu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
pamenu kai man buvo 17 metu.. man siule draugaut 28metu vyriskis.. as su juo keleta savaiciu pabendravauir atstumiau nes suvokiau kad nieko rimto vistiek nebus renkuosi beveik bendraamzius...o ir anttiek vyresni sexualiai anei vienu procentu netraukia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikoša
Vikoša
Pažengęs
Na mano draugai "amziaus neturi". Bendrauju su vyresniais,bendraamziais ir jaunesniais. Renkantis partneri,visada labiau domino vyresni vyrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


llinute
llinute
Naujokas
Amžiaus cenzo jokio kaip ir nėra, svarbiausia, ar gerai su žmogum jautiesi. Bet visgi didžioji dauguma yra vyresni.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Beveik visi vyresni buvo, vyras irgi vyresnis. Nors su tėvo amžiaus vyru tai gal jau nenorėčiau bendraut, visgi jau per didelis patirčių, gyvenimo būdų ir interesų skirtumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parazitka
Parazitka
Meistras
Pastebeta rašė:

pamenu kai man buvo 17 metu.. man siule draugaut 28metu vyriskis.. as su juo keleta savaiciu pabendravauir atstumiau nes suvokiau kad nieko rimto vistiek nebus renkuosi beveik bendraamzius...o ir anttiek vyresni sexualiai anei vienu procentu netraukia



manau, kad kol dar esi niolikine, pvz., 10ties metu skirtumas jauciasi, ir net labai...o veliau jis lyg ir apsishlifuoja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tekila
tekila
Meistras
draugams amziaus skirtumo nera, bet artimesnei draugystei vyrai turi buti vyresni, tiesiog su jais idomiau bendrauti. nors cia aisku nuo zmogaus priklauso, mano drauge gyvena su 7 metais jaunesniu vyru, jai gerai ir ji patenkinta. cia tikriausiai metu limito nera :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Parazitka rašė:

Pastebeta rašė:



pamenu kai man buvo 17 metu.. man siule draugaut 28metu vyriskis.. as su juo keleta savaiciu pabendravauir atstumiau nes suvokiau kad nieko rimto vistiek nebus renkuosi beveik bendraamzius...o ir anttiek vyresni sexualiai anei vienu procentu netraukia






manau, kad kol dar esi niolikine, pvz., 10ties metu skirtumas jauciasi, ir net labai...o veliau jis lyg ir apsishlifuoja...


visgi kazkaip man rodos tie 10metu yra per daug....5 tai normalu nu bet ne 10...o niolikinei tai aiskutai dar didesnis skirtumas atrodo o irtas vyriskis nieko rimto su tokia negalvos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


llinute
llinute
Naujokas
Parazitka, sutinku su tavim, aš dar 17, ir tas amžiaus skirtumas jaučiasi. Dažniausiai susitikinėju su vyresniais. Aišku, gali pabendrauti mėnesį, du, bet nieko rimto nesigaus. Bet kai bus 20, o vyrui 27, tada jau kažkas logiško ir gautųsi, o dabar man 17, jam 27... Kaip sakant nieko rimto, tik for fun (vyro amžius tai kaip pvz)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
jai tau buvo 17metu jam 27... tai kai tau bus 20 tai jam bus 30...viru pirma... apsiskaiciavai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


llinute
llinute
Naujokas
Pastebėta, dauguma vyresnių, nuo 25 iki 30 labiausiai nori kažko rimto. Kad būtum tik jo, jo vieno, bando supažindinti su šeima, ateitį planuoja taip, kad nuo skubėjimo net plaukai piestu stojasi ) Kai per didelis metų skirtumas, nieko normalaus ir negali gautis, nes per daug skiriasi žmonių aplinka ir pasaulėžiūra, o nuo tokių, kurie rimtai žiūrėti pradeda - reikia kuo greičiau bėgti )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


llinute
llinute
Naujokas
Neapsiskaičiavau, turėjau omenyje vyrą, kuriam 27... Tai kai man 17, bendravimas vienoks. Jei man būtų 20, o vyrui 27, tada santykiai būtų visai kitokie, nei esant 17.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miinutė
miinutė
Patyręs
o kaip jum 20ties metu skirtumas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
llinute rašė:

Neapsiskaičiavau, turėjau omenyje vyrą, kuriam 27... Tai kai man 17, bendravimas vienoks. Jei man būtų 20, o vyrui 27, tada santykiai būtų visai kitokie, nei esant 17.


taip yra kitoks.. bet jai dar vyresne..,.tai dar geriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
partizane o koks jausmas myletis su savo tevu? manau nykoks....fu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faraonass
Faraonass
Didmeistris
Na plius minus 10 metu manau normaliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keistoka
keistoka
Pažengęs
Kai bus meteliu arti 40, tada vyro noresis bent jau 5 metais jaunesnio...Ner jau tada ka veikt su bendraamziu, nebent papostringaut apie politika ir ora
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
keistoka ne visi vyrai aopie politika ir visa kita ismano na kai jau tiek metu bus aisku noresis jaunesnio..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parazitka
Parazitka
Meistras
llinute rašė:

Parazitka, sutinku su tavim, aš dar 17, ir tas amžiaus skirtumas jaučiasi. Dažniausiai susitikinėju su vyresniais. Aišku, gali pabendrauti mėnesį, du, bet nieko rimto nesigaus. Bet kai bus 20, o vyrui 27, tada jau kažkas logiško ir gautųsi, o dabar man 17, jam 27... Kaip sakant nieko rimto, tik for fun (vyro amžius tai kaip pvz)


keista, bet dziugu, kad tai supranti
paprastai tavo amziaus merginos labai didziuojasi savo net ne vaikinais, o vyrais, jaucias ala "krutos", kad "nusikirto" vyresni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miinutė
miinutė
Patyręs
su bendraamziais ar siek tiek vyresniais, galiu bendrauti, bet nelabai idomu, o su vyresniais tikrai yra apie ka pasneketi. ir jei pati jauciuosi vyresne nei savo metu, o vyras jaunatviskas, tai galetu kasnors iseiti. bet atbaido patys skaiciai, kai paskaiciuoji metu skirtuma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai