Tema sukurta: 2017.04.25 00:41
2017.04.25 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aš57
Aš57
Naujokas
Sveiki ir sveikos, ka manote apie santykius, kai vaikinui apie 21, o merginai apie 25. Kaip manote, ar mergina norėtų draugauti su jaunesniu 4 metais? (Mano nuomone, 4 metai tai nėra labai didelis amžiaus skirtumas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.26 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Aš57 rašė:
Sveiki ir sveikos, ka manote apie santykius, kai vaikinui apie 21, o merginai apie 25. Kaip manote, ar mergina norėtų draugauti su jaunesniu 4 metais? (Mano nuomone, 4 metai tai nėra labai didelis amžiaus skirtumas)

Paklausk merginos. Kiek merginų, tiek nuomonių. Mano požiūriu ir 10 m. skirtumas dar nieko tokio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.26 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kiti ir vienmečiai nesutaria arba tuomet, kai vaikinas ketveriais metais vyresnis. Darnios poros santykių receptas kažkur kitur
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.27 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ateros
ateros
Naujokas
man moterys su jaunesniais kazkaip nerimtai atrodo, bet kaip ir sake, kas kart individualiai, jeigu gerai sutariat kodel gi ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.28 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
ateros rašė:
man moterys su jaunesniais kazkaip nerimtai atrodo, bet kaip ir sake, kas kart individualiai, jeigu gerai sutariat kodel gi ne

O tu tai jiems pasakyk http://www.zmones.lt/naujiena/pasaulis/kandidato-i-prancuzijos-prezidento-posta-zmona-jau-vadinama-stil iaus-ikona-prancuzams-netrukdo-kad-uz-emmanueli-macrona-ji-vyresne-24-metais-27-747966
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.28 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Nežinau, kokioj kondicijoj turi būti, kad ženytumeisi su savo mokytoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.28 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Visi šampano gerėjai iš skaidraus fužero, tai ką pvz., toks visuomenės veikėjas kaip Aloyzas Sakalas ar ten koks Genzelis apdėjo?? Ir dar ten buvo keli lapčyvi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai