Tema sukurta: 2009.04.23 00:28
2009.04.23 00:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedQueen
RedQueen
Moderatorius
Andrejus Tarkovskis - vienas ryškiausių rusų kino režisierių. Kol kas, deja, mačiau tik porą jo filmų, žymiauius "Solaris" ir "Stalker". Abu paliko tikrai gilų įspūdį
Norėjau paklausti, ką manote apie šį režisierių ir jo kūrybą? Kokius filmus esat matę, ką rekomenduotumėte?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 01:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
Tarkovskis- pripazintas genijus... maciau beveik visus jo filmus: Ivano vaikyste, Andrejus Rubliovas, Soliaris, Veidrodis, Stalkeris, Nostalgija, Aukojimas... Stalkeri pirma karta perziurejau visai neseniai, labai patiko, bet ir kiti jo kuriniai neismatuojamai gilus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Tai puikus aktorius,mano manymu-vienas iš geriausių Rusijoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.23 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
Hm... o as nei vieno filmo nemaciau, kur jis vaidino... kiek zinau, tai tebuvo jo studentiski diplominiai darbai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.03 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Stalkeris paliko įspūdį,O "Zerkalo" tai man jau buvo per daug,nesupratau nieko. Kažkaip vėliau ir apleidau jį,bet grįšiu dar būtinai prie Tarkovskio filmų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.17 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
constellation rašė:Tai puikus aktorius,mano manymu-vienas iš geriausių Rusijoje.


Tai kad Tarkovskis - režisierius, o ne aktorius. O režisierius - vienas geriausių ne tik Rusijoje, bet pripažintas pasaulyje, ir lyginamas su Kurosava, Bergmanu ar Feliniu. Ir nežinia, kuris iš jų pirmas, kuris - paskutinis. Visi geriausi :).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai