Santrauka: NUTRAUKTAS
Tema sukurta: 2015.08.13 12:25
Pirmas Atgal 1 2 3
2015.09.05 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Orianita
Orianita
Naujokas
Iš ties sunki man čia tema, nes kol radau ką apsirengt..
Kantri stilius man visai patinka, bet kantri muzikos NEKENČIU Ji tokia mane užknisantii, uhh.
Bet stilius visai gražus
Tai štai kas man gavos, tikiuos kažkas į tą pusę o štai daina, kad ir kokia baisi man bebūtų https://www.youtube.com/watch?v=xyt4aWp_BhA

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.05 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LuluLTU
LuluLTU
Naujokas
Šiaip Country žiauriai yra gražu... Bent jau man taip fainai atrodo viskas taip mielai suderinta
Country stilius yra paprastas, bet kažkuo jis žavi
https://www.youtube.com/watch?v=XvtXgNtYFMs

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.06 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arabina
Arabina
Pradedantysis


Arabina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.06 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuxxxe127
Andriuxxxe127
Naujokas
Rezultatai:

1. Mazuli ne tau.:

Derinukas - 10 Džiaugiuosi, kad nors tau buvo lengva tema. Labai viską liuksiškai suderinai ir atrodo nuostabiai!

Aprašymas - 5 Viską puikiai ir gerai aprašei. Trumpai bei aiškiai. Neturiu prie ko prikibti. + balas už dainą.


2. LadyEla:

Derinukas - 10 Viskas puiku. Nesiparink, man tinka ir patinka. Viskas liux. Neturiu prie ko prikibti.

Aprašymas - 5 Šiaip galėjai daugiau ką parašyt, bet nesikabinsiu. Būsiu šį kartą atlaidesnė. + balas už dainą.

3. Agnalija:

Derinukas - 10 Neturiu prie ko prikibti. Viskas atrodo super.

Aprašymas - 5 Pasistengei rašydama ir nesikabinėsiu prie tavęs.


4. Orianita:

Derinukas - 10 Nors skundeisi, kad vos radai ką apsirengti, bet man labai patinka. Dievinu kantri stilių ir man jūsų visų derinukai labai gražūs.

Aprašymas - 5 Paprastai bei aiškiai viską parašei ir puikią dainą parinkai. Kaip tik ją dabar klausau. + balas už dainą.

5. LuluLTU:

Derinukas - 10 Viskas puiku, tik va batai galėjo būti kitokie, bet tiek to, balo dėl to nemažinsiu.

Aprašymas - 5 Neturiu prie ko prikibti, nes pati nelabai kažką radau apie kantri stilių. + balas už dainą.

6. Arabina:

Derinukas - 10 Man patinka ir neturiu prie ko prikibti.

Aprašymas - 3 Gaila, kad nieko neparašei, bet dovanoju 3 taškus.


1. LadyEla - 1 - oji tema: 15t; 2 - oji tema: 15t; 3 - ioji tema: 16t. Viso: 46t.
2. Gabiele123 - Nedalyvauja
3. Endriukx - 1 - oji tema: 15t; 2 - oji tema: 15t; Viso: 30t. 3 -ioji tema: Neatsiuntė.
4. Agnalija - 1 - oji tema: 13t; 2 - oji tema: 10t; 3 - ioji tema: 15t. Viso: 38t.
5. luluLTU - 1 - oji tema: 13t; 2 - oji tema: 12t; 3 - ioji tema: 16t. Viso: 41t.
6. chera - Nedalyvauja
7. Keptas batonas - Iškrito
8. Arabina. - 1 - oji tema: 15t; 2 - oji tema: 15t; 3 - ioji tema: 13t. Viso: 43t.
9. Mazuli ne tau. - 1 - oji tema: 15t; 2 - oji tema: 15t; 3 - ioji tema: 16t. Viso: 46t.
10. melli - Nedalyvauja
11. Orianita - 1 - oji tema: 15t; 2 - oji tema: 15t; 3 - ioji tema: 16t. Viso: 46
12. Ugnė mili - 1 - oji tema: 15t; 2 - oji tema: Neatsiuntė. 3 - ioji tema: Nebedalyvauja.
13. Jarmina - Išėjo

Šį kartą irgi niekas nekris, nes ir taip mažai dalyvių, o konkurso dar užbaigti nenoriu.

Kitą temą paskelbsiu rytoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuxxxe127
Andriuxxxe127
Naujokas
4 - oji Tema.

Visos manau žino populiariases vaikystes pasakas. Tai tema ir bus pasakos, tik skirsis tuo, kad jums bus paskirtos pasakos, iš kurių galėsit pasirinkti veikėjus ir turėsit pačios sukurti pasaka. Su tuo pačiu veikėju, tik tiek, kad pasaka bus JŪSŲ. Jei kam patinka anime ir žiūrit, tai pasakos personažą galit paversti panašų į anime. Visiškai leidžiu daryt ką norit. Svarbiausia susije su jūsų pasakų personažais.

1. LadyEla: Raudonkepuraitė
2. Agnalija: Mergaitė su degtukais
3. LuluLTU: Pelenė
4. Arabina: Undinėlė
5. Mažuli ne tau: Miegančioji gražuolė
6. Orianita: Gražuolė ir pabaisa

Galit labiau įsigilinti į pasakas ir išnagrinėti visus veikėjus. Šį kartą laiko duosiu daugiau, tad galėsit neskubėti ir viską apgalvoti.




Vertinsiu:

Derinuką 1-10;
Aprašymą 1-7;
Originalumą 1-5.

Derinuku laukiu iki 2015-09-13
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.08 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eriuxe
eriuxe
Pradedantysis
Mazuli ne tau.
Kažko labai daug nekursiu, nes neesu kažkokia poetė. Tiesiog konkrečiai.
Vieną gražę vasaros diena princas su savo sargybą ėjo medžioti. Jie jodinėjo ir medžiojo stirną. Pribėgo prie obels po kuria tuo tarpu miegojo miegancioji gražuolė. Princas sako:
- Ei sargybą papurtykit tą medį, obuolio noriu, aš alkanas.,- bet jie nepamatė kad miegancioji gražuolė miega. Jie papurtė medį ir ant gražuolės nukrito obuolys:
- Ei!!!- sušuko gražuolė.
- Kas čia rėkia?-, paklausė princas.
Iš po medžio išlindo neapsakomo grožio mergina.
- Kas tu tokia? Paklausė princas
- Aš miegančioji gražuolė. Ir staiga ant jos galvos nukrito dar vienas obuolys ir ji nualpo. Princas ją pabučiavo.
JIE ĮSIMYLĖJO!!!!
Jie dainavo, šoko.
Susituokė!
Ir gyveno ilgai ir laimingai.

Nuotrauka pagal kurią rengiau:

Kaip man gavos:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.13 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arabina
Arabina
Pradedantysis





Viena gražų rytą, undinėlė Arabina plaukiojo kartu su delfinais, žaidė, juokėsi, buvo linksma, oras buvo šiltas ,jūra rami, tai rodė, jog jos tėvelis geros nuotaikos. Undinėlė varžėsi su delfinais kuris aukščiau išoks iš vandėns , taip bešokinėjant kažkas juos pastebėjo, o tas kažkas buvo du vaikinai kurie plaukiojo su kateriu, pristabdė ir laukė ,kada jie vėl išoks ta paslaptinga būtybė.
-Kvaili, ten paprasčiausi delfinai,- po kurio laiko sako neiškentės vienas.
-Aš tau sakau, tikrai mačiau,- persisvėrė kitas norėdamas geriau įžiūrėti tą vietą kur nesenai matė šokinėjant kažka. Netrukus išoko delfinai, vaikinas taip išsigando,kad sudrebėjo ir įkrito į jūrą,o plautki nemokėjo, bangos jį ėmė temti tolyn nuo katerio ,jo draugas irgi plaukti nemokėjo, o ką daryti nežinojo, nes gelbėjimo lemenių neturėjo, ėmė šaukti ir melsti pagalbos. Skęstantis draugas po truputi grimzdo į dugną ir štai netruksu išniro tikra gražuolė mergina, raudonplaukė ir mėlynomis, kerinčiomis akimis.
-Sveikas ,- tarė Arabina ir pačiupo už rankos skęstantį.
-O ,- neteko žado.- Sveika. Ką tu čia vidurį jūros viena veiki? Kur tavo valtis ar kateris?
Undinėlė sukikeno ir kištelėjo savo uodegą. Vaikinas suprato,kad jo akys neabgavo jo, šis nustebo.
-Tu labai graži ,- nusišypsojo vaikinas. Netrukus priplaukė jo draugas su kateriu, visas persigandęs,jo veidas buvo baltas kaip sniegas.
-Pagal mano tėti, aš negaliu mylėti žemiečiu.. Mane nori ištekinti už to, kurio aš nemyliu, bet tu man patinki. Jei tave pabučiuosiu, tu tapsi toks kaip aš ,- tarė Arabina. Vaikinas stipriai suspaudė jos ranką ir net nenorėjo išlipti iš vandens.
-Tai gal galėtum grečiau? Ačiū ,kad jį išgelbėjote mieloji,o dabar mes plauksime į krantą...- burbėjo ant katerio sėdintis draugas.
Tačiau tie du nekreipė į jį dėmesio.
-O jei pasibučiuosime ir aš tapsiu toks kaip tu, tai tavo tėtis vis tiek supras, jog esu kitoks? ,- tarė vaikinas ir nubraukė Arabinos raudoną plaukų sruogą.
-Nežinau, bet jis mane nori ištekinti už kito, kurio aš nemyliu, nežinau ar verta rizikuoti , nes toks koks buvai, daugiau niekada nebetaptum... Mano tėtis jūros valdoas, jei tave ištrems, turėsi gyventi vienas.
Vaikinas liūdnomis akimis žiūrėjo į undinėlę.
-Aš įsimylėjau tave,- tarė.- Prašau...
-Aš irgi tave myliu ,- tarė undinėlė ir nusišypsojo, jūros bangos padidėjo. - Mano tėtis pyksta..
Vaikinas nekreipdamas dėmesio į stiprias bangas prilietė undinėles lūpas savomis, netrukus vandenyje plaukiojo nebe vaikino kojos,o pelekas.
-Sekmės jums,- tarė draugas ir nuplaukė,o tie du nuplaukė pas karalių.
-Sveiki didenybe,- nusilenkė vaikinas stipriai gniauždamas undinėles ranką. Jos žvilgsnis buvo liūdnas, nes ji puikiai pažinojo savo tėtį.
-Kas jis toks Arabina?! ,- surmiaujo tėtis.
-Aš jį myliu, prašau tėti... -liūdnai tarė.
-Juk aš tau jau išrinkau mylimaji! Širdele! ,- papurtė galvą.
-Bet jis ne toks narsus ir drasus kaip manasis, juk sakei, kad toks ir turi būti mano vyras.
-Na taip, bet kaip tai įrodysi?
-Jis gali nuplaukti į ryklio irštvą,- atsakė undinėlė.
-Na tegu.
Visi nuplaukė iki ryklio namų. Undinelė, vaikinas, tėtis, undinėlles sužadėtinis ir daugybę smalsuoslių žiūrovų. Vaikiną gniaužė baimė, bet jis mylėjo undinėlė todėl pasiryžo, bet kam ir įplaukė ten, ryklis sau ramiai snaudė, pabuo ten apie pora minučių ir išlindo.
-Tu sakei tiesa, jis tikrai drasus! ,- tarė tėtis.
Tuomet undinėlė su vaikinu susituokė ir ilgai bei laimingai gyveno DDDDDDDDDDD

Jo apranga mano panelės ne kokia, bet norėjau,kad būtų panaši į undinėlė, Žalias sijonas nes jos uodega žalsva tokia,o galas toks kaip mėtinis, todėl batukus tokius padariau )

Arabina,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.15 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuxxxe127
Andriuxxxe127
Naujokas
Nutraukiu konkursą. Ačiū toms, kurios atsiskaitydavo temas laiku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai