Tema sukurta: 2018.10.31 22:43
2018.10.31 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neringa68
Neringa68
Naujokas
Sveikos visos, rašau čia dėl savo problemos tiksliai nežinau, bet yra labai didelis procentas, kad sergu anoreksija viskas prasidėjo prieš kokius 10 mėn. kai pirmą kartą pabandžiau pabadauti(nes tuo laiku buvo žiema ir buvau priaugusi 4 kg) tada man tai atrodė lyg koks žaidimas, 1 dieną nevalgysiu numesiu 1kg kas gali atsitikti? Nu ir žodžiu išbandžiau tai, pradėjau karts nuo karto domėtis svorio metimu, kalorijomis ir t.t., atėjus vasarai jos viduryje pradėjau laikytis dietos, tiksliai nežinau ar ta dieta veikė, bet truputį sukūdau,galvojau kai reiks pradėti eiti į mokyklą viskas susitvarkys ir pradėsiu vėl normaliai valgyti, atėjus laikui pasitikrinti prieš mokyklą aš svėriau 42 kg, o ūgis 157 mano svoris normalus ir tuo metu galvojau, jog esu visai "liesa", prasidėjus mokyklai pradėjau daugiau valgyti ir tai man įvarė "depresija" kiekvieną dieną parėjus iš mokyklos žiūrėdama į veidrodį verkdavau nes maniau, kad valgau per daug ir esu stora,nors valgydavau normaliai, bet tada nusprendžiau nebevalgyti pusryčių namuose, mokykloje valgyti tik sriubos bliudelį ir kelis šaukštus salotų, namuose suvalgydavau labai mažai,(jeigu kam įdomu per dieną suvalgydavau apie 300kcal) pradėjus laikytis tokios "dietos" man pasidarė daug geriau,bent jau aš taip maniau, ir dabar po 2mėnesių tokio gyvenimo iš 42kg liko 35,prieš maždaug 5 dienas pradėjau valgyti normaliai, stengtis priaugti svorio,bet dabar yra tokios mintys, kad aš galiu valgyti tiek kiek reikia ir su laiku priaugsiu svorio, nebežinau kuris variantas geresnis, tėvam dar nesakiau ir nežinau ar iš vis sakysiu... Gal yra merginų esančių su valgymo sutrikimais, kurios sirgo/serga anoreksija, kaip jūs gydėtės? Ir gal galite man kažką patarti, pasipasakoti ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.01 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
svorio prieaugis neturi buti forsuojamas. pasiskaičiuok savo amžiaus ir krūvio normą.
Bet jei meti tiek svorį, vadinasi turi įvaizdžio suvokimo bėdų, o tam reikia keist mastymą. Tam tikrai reikia psichologo, gal ir psichiatro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.02 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ateros
ateros
Naujokas
Negadink savo sveikatos, medziagu apykaitos, raumenu mases, kuno proporciju su tom dietom. Nori priziureti figura uzsirasyk i sporto sale, tai vienintelis teisingas sprendimas, susitvarkys apetitas, galesi valgyti normaliai ir net daugiau bei neaugs riebalu mase.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.06 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nevalgymu bandant numesti svorio, taip pat prarandama raumenų masė, tad nors svoris sumažėja, išvaizda kaži ar pagerėja. Raumenų masę atstatyti labai sunku, tam vien pradėti valgyti nepakanka. Svorį mesti reikia susikuriant daugiau fizinės veiklos. Jei jį išvis reikia mesti.
Jaunoms merginoms pedikai dizaineriai įkalė į galvas, kad turi būti kūdenos lyg lentos ir pakabos, nes tai atseit gražu, o gal tai pedikams primena berniuką, todėl jiems ir gražu?
Kaip bebūtų, daugybei neatrodo kūdenos patraukliomis, o juk svorio metimo stimulas ir buvo tapti patrauklesne? Visiems vis tiek neįtiksi, o ir nereikia stengtis. Mokinės kūnas vis dar bręsta ir svorio didėjimas yra natūralus ir būtinas procesas, tai joks trūkumas "priaugti 4 kg". Link 23-27 metų viskas stabilizuosis, tuomet jau galima imti nebenorėti sunkėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai