Tema sukurta: 2017.04.15 18:06
2017.04.15 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


evaldas1231
evaldas1231
Naujokas
Sveiki, esu dvyliktokas ir planuoju savo ateitį su šia profesija, kuri patraukė mano dėmesį. Tik iškilo keletas svarbių klausimų - kokios perspektyvos Lietuvoje? Kokiam Lietuvos universitete geriausia studijuoti? Ar sunku įstoti į VF? Kokio sudėtingumo mokslas? Laukiu jūsų nuomonių ir patarimų. \:\-\)

P.S Mano pasirinkti egzaminai: lietuvių k.; matematika; anglų k.; fizika (valstybiniai). Planuoju surinkti bent po 50 balų minimaliai iš kiekvieno.

Jei turite kitų perspektyvių studijų pasirinkimų - siūlikite, rūpi kiekviena nuomonė. (tik nenoriu iš IT srities)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.21 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terra1
Terra1
Pradedantysis
Aš studijavau ekologiją ir aplinkotyrą, bet nutraukiau studijas. Iš tų kas pabaigė, kiek domėjaus, tai nei vienas nedirba pagal specialybę. Į VF kolegijoj lengva įstot. Na nebent stoji į farmaciją arba su dantim kažką. O VF univere gaut sunku su 50 balų egzaminais, nebent kokia labai nepopuliari specialybė. Na bent jau taip buvo,kai aš stojau, prieš 5 metus Dabar turbūt jau pasikeitė, bet dėl įsidarbinimo su ekologine sritim, tai manau ne kas. Draugė (grupiokė) praitais metais baigė, tai iki šiol neranda darbo, bet ji labai ieško susijusio su specialybe. Kiti jau seniausiai kitose srityse įsidarbinę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai