Santrauka: du skirtingi zenklai.....Ar tai problema?
Tema sukurta: 2008.04.10 07:32
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.04.10 07:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Dabar labai daug kur galima rasti visokius horoskopus,kiekvieno zenklo suderinamumus ir panasiu dalyku.Kiek jais tikite?Ar jums buvo taip,kad skirtingo zenklo zmones ,priesingai visiems horoskopu nesuderinamumams,puikiai sutartu ?Gal buvote pakliuve i kokia linksma situacija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 08:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Dazniausiai man jie pasitvirtina butent del zenklu suderinamumo, bet jais nesikliauju aklai. Susipazinus su zmogum juk neklausi is karto, koks jo zenklas: "aaa, mergele, na tada mes negalim bendrauti, nes netinkam vienas kitam pagal horoskopa."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 08:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Niagara9
Niagara9
Pradedantysis
Horoskopus skaitau tik del idomumo, netikiu jais, gal dalis teisybes ir yra, taciau, man labai gerai bendraujasi su zmonemis, kurie anot horoskopo man netinka ir atvirksciai, Manau dar pats gyvenimas pakoreguoja zmogaus temperamena, ziurint kokioje terpeje vesejo jo teigiamos bei neigiamos savybes. Zinoma jei prisiskaitysime horoskopu ir susidarysime isankstine nuomone, kad po tokiu ar kitokiu zenklu gimes zmogus mums netinka, tai jis ir netiks, Kaip sakoma, jei visuose vyruose matysime kiaules, o lauksime princo ant balto zirgo, tai ir pasirodzius tam princus su laiku jis ims kriukseti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Nejuokinga,bet pazistu pora zmogiuku,kurie viska vertina tik paskaite horoskopa.Nekeliauja,jei parasyta,kad negalima,neperka,jei pranasauja bankrota.Su vienu is ju teko nutraukti rysius,nes perskaite,kad musu zenklai-parako statine,kuri gali bet kada sprogti.........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Elara
Dabar labai daug kur galima rasti visokius horoskopus,kiekvieno zenklo suderinamumus ir panasiu dalyku.Kiek jais tikite?Ar jums buvo taip,kad skirtingo zenklo zmones ,priesingai visiems horoskopu nesuderinamumams,puikiai sutartu ?Gal buvote pakliuve i kokia linksma situacija?


Šiaip horoskopais netikiu, bet dėl ženklų suderinamumo kažkiek atitinka. Tiesa, kažkada metų horoskopas buvo beveik kaip mano gyvenimo aprašymas Bet gal sutapimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nevisvien
nevisvien
Pradedantysis
Horoskopai kurie yra pateikiami įvairiuose laikraščiuose ir interneto svetainėse yra menkaverčiai, nes ten yra pateiktas horoskopas visiems šio ženklo turėtojams, o ne atskiram individui (pvz: penktokė skaito: šiandien gera dieną prašyti didesnes algos). O tikrus ir labai tikslius horoskopus, asmeniškai tau, kuria astrologai, už atitinkama kainą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
nevisvien>>>>Bandei?pasitvirtino?As cia rimtai klausiu.Kazkaip gyvenimas sukasi ne taip,kaip susiplanuoju.Gal padetu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
aš kažkaip nelabai tikiu. bet kartais tas horoskopų suderinamumas atitinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Man atitinka.Su avinais dažniausiai puikiai sutariu(Liūtas ir Avinas geriausiai sutaria). O su vandeniais nerandu bendros kalbos. (liūtas ir vandenis visiškos priešingybės).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
KAZKIEK TURI TIESOS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
shiaip tai manau, kad horoskopai (bent jau tie, kuriuos kasdien matome laikrasciuose ar pan..) skirti tik pramogai gal kiek tiesos ir yra asmeniniuose horoskopuose, taciau cia dar irgi didelis klausimas o del zenklu suderinamumo, tai galiu pasakyti, kad po tuo paciu zenklu gime asmenys mane "veikia" skirtingai. pvz su vienu liutu as noriai bendrauju, o kitas erzina, nors tu ka... siek tiek nuo temos dar nukrypsiu ir pasakysiu, kad esu girdejusi ir apie tai, kad nuo zmogui suteikto vardo priklausys ir tai, kaip susiklostys jo gyvenimas manau, tai velgi yra tik kliedesys kazkoks. apsidairykime aplinkui ir pamatysime, kad ta pati varda turintys zmones gali buti visishkai skirtingi... taip ir su zodiako zenklais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.10 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
persiskaitau beveik kasdien horoskopą, bet viskas "ant prikolo" jeigu parašo "išsimiegokite, pailsėkite" tai visą dieną yra "priežastis" o dėl suderinamumo tai nežinau... tenka bendraut su tikrai bjauraus charakterio Avinu, tai įdėmiau ir į kitus (avinus) žvelgiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.11 09:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Labai tikiu kai gera zada, ir visai netikiu kao prognozes blogos. Dar man patinka horoskopas kaip tema pokalbiu susipazystant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.11 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Originally posted by: AlfaQ

Labai tikiu kai gera zada, ir visai netikiu kao prognozes blogos. Dar man patinka horoskopas kaip tema pokalbiu susipazystant.


O ka,nebloga ideja.Kai nezinai nuo ko pradeti,gali pasakyti.Nezinau,koks tavo zenklas,bet jis man tinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.11 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


partizanka
partizanka
Naujokas
horoskopus daznai skaitau nors jeis netikiu, dazniausiai niekas neatinka. ir vadinamasis suderinamumas pagal horoskopa kazkokia nesamone, man niekas nesusiderina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shaltkalvis
Shaltkalvis
Pradedantysis
priklauso nuo zmoniu siaip reiktu pagal tikra gimimo data skaiciuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Gimimo data?Ar to uztenka?O man sake,kad ir valandu reikia........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.12 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
as tai netikiu, kad horoskopai ka nors reiskia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.26 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vika1986
Vika1986
Naujokas
Bryk Visai tau nepritariu meno tevas li8tas o mama vandenis ir jie suptaria kuo puikiausiai. Horoskopais nelabai tikiu, nes kartais nutinka visai kas kita.O kartais taip kaip parasyta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.25 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
isvis jus bent jau zinot ka reikskia horoskopas? Horoskopas - schematinis dangaus sferos atvaizdas tam tikru laiko momentu, tam tikroje vietoje sudarytas pagal specialias taisykles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai