Santrauka: tik merginoms
Tema sukurta: 2007.09.18 19:28
1 2 Toliau Paskutinis
2007.09.18 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bitter
bitter
Pradedantysis
klausimas butu toks: ar galima darytis nestumo testa per negausias menesines? ar tai netures ytakos atsakymuj?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
oi nzn, gal geriau pas vaistininke paklausti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


0
0
Didmeistris
paziurek inete testo aprasyma - ten bus atsakymai kas ir kada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IgrusecnijMalcik
IgrusecnijMalcik
Pažengęs
Testas daromas po savaite nuo to karto kai mylejotes (nesekmingai)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Pagal mano logini mastyma pats menesiniu faktas sufleruoja, kad nestumo nera. Vadinasi ir testo nereikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: mystique

Pagal mano logini mastyma pats menesiniu faktas sufleruoja, kad nestumo nera. Vadinasi ir testo nereikia


Tavo loginis mąstymas Tau nesako, kad mėnesinėmis kartais sergama ir pirmais nėštumo mėnesiais...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Techniskai tai jau nebe menesines (suirusio kiausinelio pasisalinimas is gimdos), o kito pobudzio nezymus kraujavimas Be to, retai pasitaikantis atvejis.

Bet kuriuo atveju, pora dienu anksciau ar veliau testa atlikti jau nieko nebepakeis. Tad verciau palaukti, kol organizmas nurims.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ragany
Ragany
Patyręs
buna dar ir taip ,kad menesines trunka ir viso nestumo laikotarpi,esu girdejus. O va pvz mano draugei jos berods nuo 5 menesio nutruko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.18 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulele25
saulele25
Naujokas
testas nestuma parodo jau po triju dienu nuo pastojimo. o siaip, as manyciau, jau jei neramu, vis kirba klausimelis "o gal pastojau...", o cia toks ir kirba, tai geriau jau pasidaryt ta testa ir toliau ramiai gyvent, susideliojus viska i savo vietas...
Geriau jau zinot, nei kas vakaras galvot "o gal?????.... "
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.19 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nerri
Nerri
Naujokas
Gali darytis..kraujavimas atsakymo nekeicia. Tik nepavadinciau to net kraukavimu. Jai viskas gerai tik tepa nestumo metu o ne kraujuoja. Bet cia retas atvejis kai taip buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.11 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


braella
braella
Naujokas
as turiu labai svarbu klausima nezinau kurioje temoje rasyti bet tikiuosi atsakymo gal cia bus tokiu merginu ar moteru kurios zinos ir gales man padeti. pasimylejau su vaikinu po menesiniu ir tuo metu prasidejo kraujavimas, veliau atsirado keistos isskyros keistos spalvos, skystokos, del ko tai galetu buti? labai prasau padeti ar geriau kuo greiciau kreiptis i gydytoja? prasau atsakyti i el pasta aukselis14@yahoo.com. dekuj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.25 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: bitter

klausimas butu toks: ar galima darytis nestumo testa per negausias menesines? ar tai netures ytakos atsakymuj?


Kam tas testas, jei menesines yra? Ar as kazko nesupratau?
Siaip tai galima, tik gerai apsiplauk,o dar geriau uzdenk vata maksti,kai sysiosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.15 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fyfacka
Fyfacka
Pradedantysis
jeigu menesines yra tai kam darytis nestumo testa??jau vien menesines parodo kad nesi nescia...;]]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.29 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslydusi
paslydusi
Naujokas
Fyfacka, vat motina gamta kartais kiaulystes krečia mano draugė tai sirgo dar tris mėnesius, nors tuo pačiu metu ir laukėsi mažylio dėl visiškai ramios savijautos geriausia testuką pasidaryt arba pas gydytoją nueit (nors šitas variantas ne pats maloniausias, bet...)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.29 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
manau kreipkis kuo greiciau pas gydytoja, nes ir testai kartais meluoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.07 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linulinu
Linulinu
Pradedantysis
taip taip dabar anomaliju pilna, gali sirgti menesinemis, taciau vistiek buti nescia... geriau kreipkis i gydytoja..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.07 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
bitter rašė:
klausimas butu toks: ar galima darytis nestumo testa per negausias menesines? ar tai netures ytakos atsakymuj?

o kam per menesines darytis nestumo testa?...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.04 01:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gitule
Gitule
Naujokas
mano druge turi dvi mergaites ir abu kartus kraujavo budama jau pastojusi pirmus menesius, taip kad darykis testa, o dar geriau ji ir pakartok po keliu dienu, ne velnio jie neparodo tiksliai, man neaisku buvo po testo o dar ir po echoskopijos daktare pasake kad tikrai nesilaukiu. Tik sekanti karta kai vis dar nesirgau pasveikino kad laukiuos tikrai, taip kad kuo daugiau galimybiu isnaudok pasitikrinti, jei tai is tiesu svarbu ir manai kad gali lauktis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.17 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rovanda
rovanda
Naujokas
Sveikos merginos. noreciau paklausti.. Ar galeciau buti nescia jeigu sergu menesinemis? zodziu, labai dziaugiuosi vis kas karta sulaukusi ju, bet pagalvojau ir pasiskaiciau kad gali but tokiu atveju kaip sirgimas per nestuma.. taigi.. vaikelio tikrai neplanuoju ir dar nenoriu.. ir labai bijau pastot, nes esu dar jauna. jei su vaikinu mylimes be apsaugos tai jis visada istraukia kai pajaucia kad jau reikia istraukt, bet dabartiniu laiku sergu vel ir pries sirgima kelios dienos ir dabar man retkarciais visai svaigsta galva ir kartais pasidaro silpna. ar galimas nestumas mano atveju? nes net nebezinau ka galvot. galvoju nusipirkti ir pasidaryti testuka kai baigsiu sirgti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.12.17 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tikslo nėra daryti nėštumo testą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai