Santrauka: Ar leidžiama?
Tema sukurta: 2008.06.12 19:14
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7
2008.06.20 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morta
morta
Naujokas
Tėvelui mergaitės visada mažos,jie neleis ir skriaus savo mažytės.Taip ,kad gali patampyti-nesvarbu,kas būtų sugulovas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.20 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tėveliai neleidžia patampyti, bet štai tos tėvelių mergaitės kartais leidžiasi daugiau nei tėveliai gali įsivaizduoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.26 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Nu ir ka jus cia apie policijas?Man asmeniskai tai gaila ,kad Lietuvoj istatymai svelnus,o jus cia peizejat,kad va pasimyles su nepilnamete ir atsises i kaliuze...as jau ne vienakarta minejau ir paminesiu dar kart-niekur tas vaikinas neatsises ,jei mergina tai dare savo noru...kodel tada mano kaimyno neuztampe po jokius teismus,kai jis permiegojo su sesiolikmete?sita atveji jum jau rasiau..jie dabar gyvena kartu ir augina vaika.susituoke..ir zinokit zinau begale atveju,kai taip atsitikdavo ,tokios jaunos mergickos gimdydavo o ju vaikinai budavo pilnameciai..o dar be viso to,pasiziurekite ar isvis labai jau grieztai lietuvoje baudzia uz tokius atseit isprievartavimus?kazkada skaiciau jog 30metu vyras Kaune isprievartavo(bet tikrai) septyniolikmete ir net delto negavo metuku..del sito man gaila ir tai mane labiausiai stebina..o kur teisybe Lietuvoje?vien paziurejus tai,jog daugeli kaliniu uz gera elgesi daznai paleidzia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.27 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


polis3
polis3
Naujokas
Jie teisėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.27 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


polis3
polis3
Naujokas
Tai kad leidžiama nuo 16
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.27 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
polis3 rašė:

Tai kad leidžiama nuo 16


nykstancios baltuju rases ir civilizacijos agonija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai