Santrauka: gristumet i praeiti ?
Tema sukurta: 2008.11.07 00:08
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2017.06.12 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
problema ta, kad i praeiti grizti neimanoma o jei ir grizciau, tai vistiek elgciausi lygiai taip pat, tarkim lygiai taip pat kerstauciau kad antra meile manes nepasirinko ir t.t. nors ten tas kerstas is salies ziurint ir atrode antzmogiskai, tai gal tik del to momento ir yra kazkiek abejoniu. o realiai savo gyvenime nekeisciau nieko,,ta prasme kitaip tikrai nepasielgciau. ir tikrai ten kunigams nereikia uzsakineti sventu misiu, kad fxx3 neprisiartintu 30 km spinduliu prie pirmos meiles, geriau jau rata su kreida aplink apbrezt ir paslakstyt svestu vandeniu ta vieta. fxx3 atostogauja labai toli ir i ta krasta kur juroj bangu nera net kojos nekelia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.12 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Vėjuota1 rašė:
Paklauskite, kokių kelių ilgaamžių sutuoktinių, išgyvenusių visą gyvenimą bendrai ir darniai 24 val./7sav., apie tai, ar jie per gyvenimą suspėjo pažinti vieni kitus. Man atrodo, kad atsakymas nustebins, bet todėl gyvenimas ir žavus.

Darniai? mane stebina poros kurios nesipyksta. Mes tai riejames daznai.

Mane stebina poros, kurios nuolat/ dažnai riejasi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.12 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Vabalas rašė:
Sveiki, radau delfyje straipsni apie grizimus pas pirmas meiles, jei jos atsirastu vel akiratyje. Ar griztumet, mestumet savo dabartinius del pirmos meiles ?
As noreciau susitikt savo pirmaja meile, iki siol kazkoks siltas jausmas apima pagalvojus apie ja

Ne, nei už ką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.13 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Red rašė:
Mokslynykas rašė:
Vėjuota1 rašė:
Paklauskite, kokių kelių ilgaamžių sutuoktinių, išgyvenusių visą gyvenimą bendrai ir darniai 24 val./7sav., apie tai, ar jie per gyvenimą suspėjo pažinti vieni kitus. Man atrodo, kad atsakymas nustebins, bet todėl gyvenimas ir žavus.

Darniai? mane stebina poros kurios nesipyksta. Mes tai riejames daznai.

Mane stebina poros, kurios nuolat/ dažnai riejasi

Čia riejasi tie, kurių galvos per mažai užimtos.
Niekada to nesupratau ir niekada nesuprasiu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.14 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Vabalas rašė:

Sveiki, radau delfyje straipsni apie grizimus pas pirmas meiles, jei jos atsirastu vel akiratyje. Ar griztumet, mestumet savo dabartinius del pirmos meiles ?

As noreciau susitikt savo pirmaja meile, iki siol kazkoks siltas jausmas apima pagalvojus apie ja


Kategoriškai ne. Ir antrosios irgi nelabai naudingas dalykas. Vat yra vietinė daina "Paskutinis traukinys dar laukia" - tokius santykius ne tik galima, bet būtina taisyti, o kurie nuplaukė yt fekalijos po lietumi... pats supranti.

Dar žiūrint ką vadinti ta pirmąja meile - platoniškumus ar kai jau tet-na-tet ir šmaukšt-pašmaukšt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.14 08:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Vabalas rašė:
Sveiki, radau delfyje straipsni apie grizimus pas pirmas meiles, jei jos atsirastu vel akiratyje. Ar griztumet, mestumet savo dabartinius del pirmos meiles ?
As noreciau susitikt savo pirmaja meile, iki siol kazkoks siltas jausmas apima pagalvojus apie ja


Ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai