Tema sukurta: 2009.03.01 20:01
Pirmas Atgal 1 2 3
2009.03.02 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arvidas
arvidas
Didmeistris
invazija rašė:

ugnė rašė:



O man svarbu, kad mano interesus atstovautų žmonės, sugebantys visapusiškai suprasti ir spręsti visuomenės problemas. Jei žmogus homoseksualus, tai, manau, tam tikros dalies mano ir kitų heteroseksualių žmonių vertybių sistemos jis negalės suvokti ir įvertinti. Juk homoseksualumas - ne vien seksas - tai gyvenimo būdas...




atsiprašau, bet tai tikrai juokingai skamba..gyvenimo būdas? koks skirtumas kokia orientacija, tai žmogus..ir homoseksualus politikas gali puikiai atstovauti visų žmonių interesus..lovos reikalai yra kievieno žmogaus asmeninis reikalas, kol tai nėra nusikalstama veikla..p. Grybauskaitė yra protinga, išsilavinusi moteris..bet va ir matosi kokie lietuviai homofobiški..didžiausia tolerancija - kol manęs neliečia, tol gerai..bet kad iš tikro ramiai galėtumėm žiūrėt į žmogų, nesiraukydami dėl jo odos spalvos, religijos, orientacijos ar dėl kokio dar kitoniškumo, toli gražu dar


Va va-lovos reikalai neturi nieko dominti, bet kai tas politikas pradeda prastuminet istatymus palankius jo lovos draugams- susimaiso visokie ten interesai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugnė
ugnė
Pradedantysis
Labai gaila, tačiau su Invazija sutikti negaliu, nes visa esmė ir yra tame, kad JŲ kitoks gyvenimo būdas, labai dažnai kitoks požiūris į šeimą, žmonių tarpusavio santykius. Jie dažnai kompleksuoti, ir tuos kompleksus bando dangstyti nuskriaustųjų, nesuprastųjų ir engiamųjų vėliavomis. Bet tai asmeninė mano nuomonė, ir turiu pilną teisę ją išsakyti. Ir visai nesiruošiu "pulti" gerbiamos Grybauskaitės. Visų pirma todėl, kad ji tikrai neeilinė protinga ir atsidavusi Lietuvai moteris, o antra - aš manau, kad šios moters orientacija yra visiškai normali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugnė
ugnė
Pradedantysis
Invazija rašė: ...bet va ir matosi kokie lietuviai homofobiški..didžiausia tolerancija - kol manęs neliečia, tol gerai..bet kad iš tikro ramiai galėtumėm žiūrėt į žmogų, nesiraukydami dėl jo odos spalvos, religijos, orientacijos ar dėl kokio dar kitoniškumo, toli gražu dar..."

O aš ir negaliu ramiai žiūrėti į tuos subobėjusius "vyrus" ir ciniškas "moteriškes", kurių dabar pilna visur - pradedant teleekranais, baigiant seimo tribūnomis, jau nekalbant apie tuos skardžiabalsius "nuskriaustuosius", kuriuos, mat, homofobai (normalūs žmonės) engia ir terorizuoja... Ir kuo garsiau JIE rėkia, tuo didesnį pasipiktinimą sukelia. Beje, JIE labai vislūs. Jei nors vienas įsitrynė į šiltesnę vietelę, tai būtinai paskui save atsitemps dar tuziną tokių pačių... Ir normalūs ten nebepageidaujami!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ugnė rašė:

Labai gaila, tačiau su Invazija sutikti negaliu, nes visa esmė ir yra tame, kad JŲ kitoks gyvenimo būdas, labai dažnai kitoks požiūris į šeimą, žmonių tarpusavio santykius. Jie dažnai kompleksuoti, ir tuos kompleksus bando dangstyti nuskriaustųjų, nesuprastųjų ir engiamųjų vėliavomis. Bet tai asmeninė mano nuomonė, ir turiu pilną teisę ją išsakyti. Ir visai nesiruošiu "pulti" gerbiamos Grybauskaitės. Visų pirma todėl, kad ji tikrai neeilinė protinga ir atsidavusi Lietuvai moteris, o antra - aš manau, kad šios moters orientacija yra visiškai normali


ir daug "tokiu" pazisti asmeniskai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugnė
ugnė
Pradedantysis
Taip, teko gyvenime dirbti tokioje vietoje, kur JŲ knibždėte knibždėjo. Tiesą sakant - atmosfera šlykšti... Bet dabar jau iš tolo TOKIUS atpažinti pavyksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 08:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tobulybė
Tobulybė
Pažengęs
Dauguma tokios nuomones: Grybauskaite yra protinga todel ji nera homoseksuali/man nesvarbu kad ji homoseksuali, o kiti homoseksualai yra iškrypeliai.

Sakyčiau labai argumemtuotos nuomones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.01 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Man jų orientacija nesvarbi, svarbu atsakomybė prieš tautą. O jeigu dirba nuoširdžiai ir teisingai, lai būna ir homo, ir hetero ir biseksualai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai