Tema sukurta: 2011.08.11 20:31
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.08.11 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Broliuks
Broliuks
Pradedantysis
Sveiki, gal esate kadanors issibure? Tai ka isbure issipilde? Ar tikit tai ka jums pasake?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


švelnumas
švelnumas
Pradedantysis
Na taip. Kai buvau išsiskyrusi su draugu, būdama 17, nuėjau Šiauliuose pas vieną moterėlę. Senutė tokia ,,putiova". Sako, po 4 mėn. ištekėsi, mesi mokslus ir t.t. Labai nusistebėjau, galvoju, juk net draugo neturiu. O būtent taip ir buvo-po savaitės susitaikėme, nėštumas, po 4 mėn. vestuvės. Moklsu nutraukiau, pabaigiau juos kai vaikui 2 metukai suėjo. Gal ir sutapimas, bet kartais tikiu, kad yra žmonių, gilesne nuojauta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Visi darom jaunystėj klaidų, padariau ir aš. Išsibūriau pas kažkokią bobelę, sakė, kad būdama 18 gyvensiu Niujorke Galvoju dabar, gal turėjo omeny Saulėtekio barakus, bet kad juose irgi negyvensiu, nors jau metus laiko turėčiau būt ten. Gal apsiriko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Nu man is dalies issipilde Tipo as busiu savo gyvenimo likimas,sau vadovas, ir galiu pasiekti ko noriu . Va dabar butent toje vietoje,situacijoje ir atsiradau ???!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Nesu būresis ir nesibursiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
HardIktis rašė:

Nesu būresis ir nesibursiu.


OK :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Preciosa rašė:
HardIktis rašė:
Nesu būresis ir nesibursiu.

OK :)


Kaip pasakysi. :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Nesu būrusis , o kodėl, tai nė pati nežinau Jei kas paklaustų, ar tikiu būrėjom, tai nežinočiau nė ką atsakyti . O gal tiesiog bijau pas jas eiti ir sužinoti tai, ko nesinori žinoti. Nes kartais būna geriau nežinoti to, kas gali atsitikti ateityje. Geriau tegu likimas sprendžia ateitį, o savo praeitį aš pati žinau.
Kartais pagalvoju, kad jei pas jas nueičiau ir pasakytų, kad greitu laiku, kas gali mirti iš mano šeimos, tai iš "proto išsikraustyčiau", begalvodama ir beanalizuodama kiekvieną atsitikimą. . Arba pavzd. pasakytų, kad tu greitu laiku su vyru išsiskirsi. Nu, ir įvykusiam pirmam šeimos barniui, einu skirtis .... juk būrėja "išvaražino", kad aš su juo vistiek negyvensiu ilgai, o išsiskirsiu, tai kam dar laukti ...
Va todėl gal aš ir neinu pas būrėjas. Nes kam gundyti likimą, jei jo kalviai esame mes patys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
HardIktis rašė:

Preciosa rašė:

HardIktis rašė:

Nesu būresis ir nesibursiu.


OK :)




Kaip pasakysi. :P


Kad taip visada butu :D !!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.11 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Preciosa rašė:
HardIktis rašė:
Preciosa rašė:
HardIktis rašė:
Nesu būresis ir nesibursiu.

OK :)

Kaip pasakysi. :P

Kad taip visada butu :D !!!


Šiandien esu geranoriškas. :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 07:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
Preciosa rašė:

Nu man is dalies issipilde Tipo as busiu savo gyvenimo likimas,sau vadovas, ir galiu pasiekti ko noriu . Va dabar butent toje vietoje,situacijoje ir atsiradau ???!!


ir kurioj čia vietoj burtai buvo? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kutis113
Kutis113
Patyręs
Tina1965 taip tikrai pritariu tau,todel neinu pas burejas,nes esu isitikinus,jog ji negales man tiesos isburti,o jei smalsu kas nutiks sia savaite,vietoj horoskopo imuos savo kortas,kurios niekad manes nenuvyle
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
kai buvau jaunesne,kai studijavau,tai su draugemes ejome pasiburti aisku netikejau,bet praejus kokiems 6metams supratau,kad daug kas issipilde.Yra visokiu sarlatanu,bureju ir panasiai,bet manau yra ir tokiu kurie tikrai gali nuspeti ateiti,o as isitikinau kai pradejo pasakot apie mano seima,tai kas vyko praeityje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RIMA3
RIMA3
Naujokas
Taip išbūrė, kad tik praejus 15 metų supratau kiek pasakė teisybės.Sako, kad žmonės prisigalvoja, pritaiko pasakytus žodžius savo gyvenimui, bet pasakyti esamusdalykus ir iš jų nusakyti ateitį taip. Nu čia jau buvo fantastika, mistika ir t.t. Žinoma tikrai ne visi taip sugeba ir nevisada kortos taip pasako, bet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.15 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
RIMA3 rašė:
Taip išbūrė, kad tik praejus 15 metų supratau kiek pasakė teisybės.Sako, kad žmonės prisigalvoja, pritaiko pasakytus žodžius savo gyvenimui, bet pasakyti esamusdalykus ir iš jų nusakyti ateitį taip. Nu čia jau buvo fantastika, mistika ir t.t. Žinoma tikrai ne visi taip sugeba ir nevisada kortos taip pasako, bet...


...bet tai - miglos pūtimas į akis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.17 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
Samsonas rašė:

Sveiki, gal esate kadanors issibure? Tai ka isbure issipilde? Ar tikit tai ka jums pasake?


Protingas nesiburia, o kas eina burtis, tai jei ne anksciau tai veliau visada turi problemu...
Jokie burimai be pasekmiu nepraeina (karta apsvilau ir daugiau tikrai nereikia)...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.22 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daumante
Daumante
Naujokas
Tik viena bureja, tokia senute, seniai seniai atejo i namus ir ikyriai prasesi isburti. As niekaip negalejau ja atsikratyi. Tad sakau jai, na gerai, pasakyk ar tas vaikas mano. Ji tik smurkst pro mane i virtuve ir sako as juk ne aiskiarege, man reikia kortas isdelioti, o jos viska pasakys. Ir tada pasake kad tas vaikas ne mano, kad as visai ne cia gyvenu ir dar visa tiesa apie tai kas dabar yra. Skaite lyg is mano gyvenimo knygos. paskui apie ateiti vel susake viska kas bus ir kaip ir kada. Viskas butent taip ir atsitiko.
dabar kai jau tiek zinau, tai suvokiu, jog ta moterele turejo galios prisijungti prie informacinio lauko ir nuskaityti informacija, o mano ateitis ten jau buvo irgi susiformavus, todel jai tai nuskaityti irgi buvo lengva.
Po to kiek besu buvus pas burejas, visos saude aklai. Taip aklai saudyti moku ir as pati, tik uz tai pinigu neimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.20 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkas10
Ūkininkas10
Patyręs
Aš nesiburiu...

---------------------------------------------------

Geriau protingas priešas, negu kvailas draugas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.29 10:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


valtaras
valtaras
Naujokas
Pris pora metu buriausi pas Varniu ragana,ir tuos metus faktiskai gyvenau pagal jos pranasystes,pirma kas isstrigo atmintyje tai kad ji pasake ,kad gausiu skolos laiska, kaip nekeista asji ta pacia diena gavau ,tik ryte suradau ji dezuteje, esme tame kad tas laiskas mane ieskojo astuonis metus,ir tolimesni ivykiai klostesi pagal scenariju ,o kai uzejo kalba apie antraja puse, kad mano ir drauges santikia priklausys nuo manes, ir jai tuos metus nepraregesiu tai visas likusis gyvenimas bus kancia, isvada- melile akla tik baliavai mastantis protas gali atverti akis.
is pasames vis iskyla pranasystes zodziai ir kai po tiek laiko matai pranaes zodziu rezultatus , kuriuos pasiekiai pervargus ir uzsispirima ,norom nenorom pradesi tiketi kad yra aukstesnioji jega -likimas kuris netik valdo , nurodo tau kelia, bet ir ispeja kaip pasielgti siuo ar kitu atveju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.26 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daktariukė
daktariukė
Pradedantysis
valtaras rašė:

Pris pora metu buriausi pas Varniu ragana,ir tuos metus faktiskai gyvenau pagal jos pranasystes,pirma kas isstrigo atmintyje tai kad ji pasake ,kad gausiu skolos laiska, kaip nekeista asji ta pacia diena gavau ,tik ryte suradau ji dezuteje, esme tame kad tas laiskas mane ieskojo astuonis metus,ir tolimesni ivykiai klostesi pagal scenariju ,o kai uzejo kalba apie antraja puse, kad mano ir drauges santikia priklausys nuo manes, ir jai tuos metus nepraregesiu tai visas likusis gyvenimas bus kancia, isvada- melile akla tik baliavai mastantis protas gali atverti akis.

is pasames vis iskyla pranasystes zodziai ir kai po tiek laiko matai pranaes zodziu rezultatus , kuriuos pasiekiai pervargus ir uzsispirima ,norom nenorom pradesi tiketi kad yra aukstesnioji jega -likimas kuris netik valdo , nurodo tau kelia, bet ir ispeja kaip pasielgti siuo ar kitu atveju.


1. tokiuose metuose ir raganom tiki? gal jos namas ant vistos kojeles buvo?
2. dvieju zmoniu santykiai visada priklauso nuo abieju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai