Tema sukurta: 2011.08.11 20:31
Pirmas Atgal 1 2 3
2015.02.17 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Gavrilovich rašė:

As tai netikiu visokiais burimais,bet turiu viena drauga kuri ikabejo senele nueit pas kazkokia kaimo bobulencija nes neva jis yra uzkalbetas-num ziauriai zmogui nesiseke,bet po to kai ,,nueme jam tuos uzkalbejimus,, Num nerealiai susitvarke gyvenimas ciuvo per ateinancius metus-regis viskas super ir su finansais ir asmeniniame gyvenime num visur ne tik kad islipo is duobes,bet galima sakyt ilipo i olimpa...

vis dar esu skeptiskas tokiem dalykam,bet dvejoniu atsirado


It's amazing what a simple placebo effect can do.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.17 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
o ir ponas chato veteranas ,,as viska zinau,, nusprende kad reikia prisikabint malonu susilaukt demesio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.17 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
mano viena padruškė man kaskart,kai susitinkam ūžia,ką jai išbūrė čigonė ir kaip jai viskas pildosi.. gerai,kad reta susitinkam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.25 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seratna
Seratna
Pradedantysis
Nenoriu nieko peikti, bet nuolatinis burimas, gali pavirsti y ta pati kaip ir horoskopai(tiem kurie tiki ir daznai pasitikrina), nors ir netiesa zmogus pats yteigs, kad tai tiesa (normali smegenu veikla, pas visus taip, nuo nuolatiniu teisingu atsakymu viskas bus pradeta imti kaip tikra tiesa) ir tada lb butu lengva ko ar prideti ar siaip jei suklydo ir kazka netaip pasake, zmogus patikes ir placybo isijunks, o to niekas nenori, nebent tai geras dalykas:D Kaip to isvengti ir t.t. jau visai kita tema .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.25 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nity
nity
Pradedantysis
Mėgstat fantazuot su tais būrimaisis. Vis tiek už jus niekas kitas nenugyvens jūsų gyvenimo. Aš niekam nepatikiu kas man brangiausia ir švenčiausia. Tik patys kuriame, koreguojame ir nešame savo naštą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.02 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukutėėė
Lukutėėė
Naujokas
taip, esu vienasyk issiburus. taciau issipilde tik viena- neislaikiau vairavimo egzamino is antro karto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.06 06:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seratna
Seratna
Pradedantysis
geina rašė:

Mėgstat fantazuot su tais būrimaisis. Vis tiek už jus niekas kitas nenugyvens jūsų gyvenimo. Aš niekam nepatikiu kas man brangiausia ir švenčiausia. Tik patys kuriame, koreguojame ir nešame savo naštą


Zinoma nenugyvens, kodel nepakeitus ji tokiu, kad tau patogiau butu. :) Taip patys kuriam, bet kam ta nasta nest?:) Issiburi ir mzdg zinai ko saugotis ateity. As visalaika per naujus metus prazvelgiu yvikius ateinantiem metams. Dazniausiai zmones buriasi kai jiems reikia patarimo su tam tikra situacija. As pats pas burejas nevaikstau, nes visada yra tiksliausia paciam issiburti, nes taip daug paprasciau suprasti savo pasamone.


Lukutėėė rašė:

taip, esu vienasyk issiburus. taciau issipilde tik viena- neislaikiau vairavimo egzamino is antro karto.


Na burtis kur tolimiem laikam tai tik zaidimai. Ateinancius yvikius galima pakreipti tau patinkancia linkme. Nors miegantiems, patiems gali buti ganetinai sunku. Beje naudojant NLP galima isgirdus bloga pranasyste, pradeti kreipti ateiti savo linkme nuo ispranasauto yvikio. Paprasti dalykai gali buti pakeisti net nesamoningai. Del to ir sakau, burkites ant prikolo, tai ir gausit prikola. Kai nebezinosit ka daryti, tada kreipkites y savo pasamone, nes jinai ismano geriausiai :D.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.05 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Loreta32
Loreta32
Naujokas
Neissipilde
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.12 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Buciuokle
Buciuokle
Naujokas
viskas iki paskutinio zodzio kas bus issipilde
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.26 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mamyte3
Mamyte3
Naujokas
mane paliko bernas su kuriuo gyvenom 4metus, po jo nieko neturejau gan ilgai.poto sesei sakau isburk taro kortom,kai isbure,as tik nusijuokiau... per 4men viskas issipilde,atsirado draugas,sviesiaplaukis,nesitikedama suzinojau jog laukiuosi,ir svarbiausia buvo kad mums net vestuves nepadetu ilgiau isbuti,Tai jis mane mete su vaiku nescia,ir auginu pustreciu metu viena. Dabar ruosiuosi eiti pas bureja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai