Tema sukurta: 2013.09.30 21:05
Pirmas Atgal 1 2
2014.07.22 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GoXxXis
GoXxXis
Pažengęs
Oi kartą man buvo prikolas xd Ėjau į tuliką,(tulike buvo perdegusi lempa) tai teko man su telefonu šviestis...
Išeinu iš tuliko žiūriu-kažkas apvalaus ridenasi galvoju visa apsišikusi ir užšąlusi, jau vos neapalpau, mano šunio kūnelis nupjautas voliojasi....Jau šakės galvoju, įdėmiau pažiūriu- ten kamuolys! Ot buvo juoko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.24 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


korne12345
korne12345
Naujokas
Man buvo taip kad isivaizdavau ropojanzia sudorotu veidu mergaite per zeme nos neapsimizau ziauriai baisu buvo o as buvau viene nemie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.02 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gejukas2015
Gejukas2015
Naujokas
Pasakojat jus cia sapnus savo. Tai gal pereikim prie realiu dalyku, prie apsedimu ir pan. Va pazystu ne mazai apsestu zmoniu, padedu jiems atsikratyti dvasiu. Matau REAL veikima viso nematomo pasaulio. Va cia tai cool ir super.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.07 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CottonCandy
CottonCandy
Pažengęs
Demonologas rašė:

Pasakojat jus cia sapnus savo. Tai gal pereikim prie realiu dalyku, prie apsedimu ir pan. Va pazystu ne mazai apsestu zmoniu, padedu jiems atsikratyti dvasiu. Matau REAL veikima viso nematomo pasaulio. Va cia tai cool ir super.


Tai ir man padek atsikratyti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai