Tema sukurta: 2009.05.03 23:24
Pirmas Atgal 1 2 3
2009.07.02 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Sis pasisakymas tikros mamos, is pasaukimo
naivuole2 rašė:

Mano manymu pirmiausiai vaikai turi gimti is meiles,o ne del mados.Be to jie nuo pat pirmos minutes isvyde si pasauli turi jausti ta meile.Ne dirbtine,o tikra.Nereikia bijoti atiduoti visa savo siluma mazam zmogeliukui,kai jis toks gleznutis ir negalintis apsiginti.Manyciau reikia nepatingeti ir lopsines dainuoti pries miega,ir pasaka pasekti.Bent jau man pirmiausiai yra vaikai,o po to visi kiti.Ir tikrai dziaugiuosi jais,kai ir budami suauge nori padeti galva man ant keliu ar pasivaikscioti kartu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.02 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Nereikia toli ir ieskoti pavyzdziu, uztenka apsidairyti i kaimynu vaikus, grupiokus, bendradarbius.
Pvz; Gyveno musu laiptineje viena seima su 4vaikais, tevai girtuokliai. Dvi vyresnes dukros buvo visiskai priesingos- visada susitvarkiusios, gerai mokesi, nei keiksmazodziu neigirsdavom, nei problemu niekam nebuvo. Ir savo jaunesne sese ir broli jos uzaugino, nes tevai per girtavima nebesugebejo jais pasirupinti.
O kitoje pasiturincioje seimoje augo vienas vaikas ir problemu su juo buvo daug- ispirkti teko teveliams savo suneli is kalejimo kelis kartus...
TempusVernum rašė:

Ir,. užbėgdamas už akių galbūt būsimoms replikoms į šį komentarą pridursiu, jog naivu manyti, kad visokie niekadėjai išauga tik asocialiose, nepasiturinčiose šeimose. Veikiau atvirkščiai - nėra jokios koreliacijos tame. Gali ir vieniša, galą su galu vos sudurianti motina išauginti normalius žmones, o pilnoje, pasiturinčių žmonių šeimoje gali išaugti ir tokie demonai, kuriuos tik ir laikyt uždarytus visą gyvenimą. Viskas čia yra požiūryje į vaikų auginimą, pasirengtume tam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BorntobeHappy
BorntobeHappy
Naujokas
nu nnesamone!!!! kad noro neuztenka, tai taip- nes reikia labai didelio noro. reikia, kad garzi seima butu gyvenimo tikslas. ir tada vsikas imanoma. manau zmones patys stato kelyje i laime sau barjerus ir apsisunkina gyvenima.

tai jau tikriausiai isikalti sau i galva- oi , kokia as bloga mama buciau, jau kas kas o jau as tai nei to nei ano- negaleciau- ne velnio!

as savo ateity matau save kaip gera ramia kantria ir mylincia mama, mokancia aukleti, bet kuriai vaikai- tai diziaugsmas! ir juos aukleti neera visai sunku. vaikai gyvenimo prasme. jie- tai meile. juos aukleti man gaunasi savaime. juk augini zmogu. man patinka juos ismokyti nauju dalyku, disciplios, matyti kaip jiem padedu ismokti kai kuriu gyevnimo taisykliu, patinka , kai jie kartais nesiduoda ir rodo savo charakteri. patinka, ne sjie yra vaikai. jie negali vsiada sokti pagal kazkkieno dudele.

man patinka ir ramus vaikai, patinka ir isdyke, svarbu moketi padeti vaikui atsiskleisti. mane sokiruoja mociutes sakancios- oi jau sitas tai netikes toks isdykes- vaikui, kuriam 6 metai, ir kuris nenustygsta vietoje nes jam viskas idomu ir jis zaidzia!!!! o tai ka jam daryti- dirbt ar apsimest rimtu? o is kito tuo pat metu reikalaut laxtyti, jei vaikas ramus ir jam patinka knygutes vartyt piest- tai manau psichine prievarta.

snekejau su savo pazistama, kuri labai graziai aukleja savo vaikuti -ir ji visada tokia rami - sako, man but mama visai nesunku-o kas cia gali buti sunkaus?

na bet is tikruju. jeigu lauki vaiku, juos planuoji, ar ba jei ir neplanuoji, bet galu gale savo vaika augini, tavo akytes lupytes ir calis charakterio, o jei ne tavo tai tavo mylimo ir mylincio vyro- tai kaip gali buti kazkuo kitu nei gera mama?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.10 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApelsinuSalis
ApelsinuSalis
Naujokas
BorntobeHappy, visiskai su tavim sutinku, 100%!!!!!!!! Vaikus reikia auklet nesikankinant, o dziaugiantis, kad Dievas padovanojo toki angeliuka!!!! :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.06 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


esweja
esweja
Pradedantysis
Mamos jau tokios juokingos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.15 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nnokturnal
nnokturnal
Naujokas
Manau, kad kiekviena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.19 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai