Santrauka: ar naudos turejot
Tema sukurta: 2008.12.29 16:08
Pirmas Atgal 1 2
2011.10.06 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Suisse
Suisse
Naujokas
jaukus ir idomus mamyciu kursai vyksta megoje. kiekviena karta buna vis nauji destytojai ri naujos temos, todel gaunama daug ir naudingos informacijos. o dar ir nauju draugiu savam mieste susiradau, tai nauda dviguba :-D. naujausias paskaitas galit rasti megos svetainėj http://www.mega.lt/lt/naujienos/renginiai/mega_mamyciu_akademija__spalio_13_d/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.13 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Odiseja5
Odiseja5
Naujokas
Man paskaitos nesciosioms buvo labai vertingos, nes kai laukiausi pirmojo vaiko visiškai nenutuokiau kaip viskas vyksta ir kaip elgtis su katik gimusiu vaikeliu, kaip maitinti, kada pieno atsiranda, ka daryti jeigu jo neatsiranda. Tai paskaitos tikrai praverte praktikoje, kai gime vaikelis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.14 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terra1
Terra1
Pradedantysis
Jei pastočiau, tai tikrai eičiau, dar visokių knygų prisipirkčiau Nes nieko neišmanau apie vaikus, esu vienturtė ir nei giminės, nei kokie artimesni pažystami, jokių mažų vaikų neturėjo ir šiaip niekad nesu net kūdikio ant rankų laikius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.14 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Terra1 rašė:

Jei pastočiau, tai tikrai eičiau, dar visokių knygų prisipirkčiau Nes nieko neišmanau apie vaikus, esu vienturtė ir nei giminės, nei kokie artimesni pažystami, jokių mažų vaikų neturėjo ir šiaip niekad nesu net kūdikio ant rankų laikius
Kudiki laikyti ant ranku niekada nevelu pradeti bus ir praktika , o nezinia gal greit prireiks .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai