Tema sukurta: 2016.03.01 18:27
Pirmas Atgal 1 2 3
2016.04.15 11:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Pinky rašė:

Dar manau depresija yra blooooogis......


Laba tesingas požiūris, reikia visuomet juoktis.
Imkite pavyzdį iš Betmeno.

Nors sakoma, kuomet Betmenas juokiasi, kažkur pasaulyje miršta vaikas.


Pataisiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.15 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Batmobile rašė:

Pinky rašė:



Dar manau depresija yra blooooogis......




Laba tesingas požiūris, reikia visuomet juoktis.

Imkite pavyzdį iš Betmeno.

Nors sakoma, kuomet Betmenas juokiasi, kažkur pasaulyje miršta vaikas.


Saffari cannot open your page
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.16 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Batmobile rašė:

Pinky rašė:



Dar manau depresija yra blooooogis......




Laba tesingas požiūris, reikia visuomet juoktis.

Imkite pavyzdį iš Betmeno.



Nors sakoma, kuomet Betmenas juokiasi, kažkur pasaulyje miršta vaikas.





Pataisiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.23 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidas195
Vaidas195
Naujokas
Pasak bibliją liuciferis yra painevos - sumaišties autorius. Tai pvz aš noriu būt milijonierius, bet nenoriu per daug dirbt... Bet staiga gaunu kelis milijonus euru išleidžiu per kelis metus tuos pinigus ir paskui po 10 metų galvoju hmmm galėjau visai kitaip arba biškį kitaip tuos pinigus išleist. Taip pat ir liuciferis norėjo staiga būt panašesnis į Dieva ir nepasitenkino tuo ką turi.. Tai žmogus pavalges nuo gerio ir blogio pažinimo medžio pažino ir blogį.. ir tada atsirado paineva ir sumaištis ir ji vis auga ir paskutiniais laikais vis sparčiau auga. Matai Dievas, kad ir būtų nieko nenužudęs, bet jeigu jis sukurė liuciferiu.. Dievas vistiek atrodys kaltas tam kas taip nori galvot, kad atrodytų. Biblijoj dar rašo, kad kaip ateisim į amžinybe Dievas dar visus mokins 1000 metų kodėl liuciferio planas neveikė, kad pilnai suprastumėm ir dagiau nesugalvotumėm labiau garbint kūriniją negu kūrėją juk liuciferis kurinys primenu. Aišku jisai ir melo tėvas tai, kad jį ir garbinsi kartais to net nežinosi. Todėl Jezus ir mirdamas ant kyžiaus pasakė ''Dieve atleisk jiems jie nežino ką daro'' todėl kad Jezus matė kokios supainiotos žmonių širdys yra.. turėdamas tokį supratingumą jis galėjo atleist. Jeigu Dievas pasakė, kad jūs mirsit jeigu valgysit nuo medžio tai jis gali žudyt mus. Bet liuciferis pasakė, kad jus būsit kaip Dievai ir ištikrūjų nemirsit ir tas ir tas iš dalies buvo teisus matai mes tapom kaip dievais nes vyras ir moteris gali sukurt vaiką, bet kada mes jau pažinę blogi vaikas prastokas išauga ir gyvenimo amžius vis trumėja žmonių tai liuciferis kaip ir nemelavo sako jus ištikro nemirsit tai Adomas su Ieva mirė po 800 metų kažkur.., o gal jis turėjo aumenyje, kad jūs nemirsit kreipdamasis į juos jau kaip į žmoniją. Nu ir buvo viena biblijoj vieta kaip atsimenu, kad Dievas negalėjo sudegint siera miesto su daug žmonių nes ten vienas šventas žmogus buvo pirmiausiai tą žmogų išvedė iš miesto ir tada sudegino miestą. Nu aš per savo gyvenimą nesutikęs švento žmogaus man lyg.. nu pažinot tai tikrai nepažystu nei vieno švento tai kaip ir parašyta, kad Dievas sakė prakiaikia žmonis iki 3 - 4 kartos už tam tikrus dalykus ir už tam tikrus laimina iki 1000 tosios atrodo nesąžininga, bet Jezus yra pasakes, kad jeigu gyvensi kaip jis mokina! Dievas neleis nei vienam plaukeliui be jo žinios nukrist nuo tavo galvos. Dar galėčiau čia daug rašyt, bet užtenka jei ką dar kažką konkretaus gali paklaust kuris konretus Dievo poelgis nepatiko nors parašyta, kad Dievo keliai nežinomi tai aš tau vistiek turbūt neatsakysiu nieko gero, bet kaip skaitau Jezaus žodžius aš tai man visalaiką jis atsako to ką aš noriu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.23 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
O sugebek tu pabuti pasaku heroje,tau tikrai neisdegs....Dievas nieko nesiuncia zudyti,tai zmones zudo ir jie yra,kaip zombiai,nieko nesupranta,sneka bet ka,kad tik laika stumti. Nesupranta,kad viska ka susikuri, visa mesla reikes paciam iskopti, brangioji Chaamal. O Liuciferius palikit ramybej,uztenka ju ir tarp zmoniu. Jei zmones neduotu tiems Liuciferiams tiek galimybiu siausti ir pudrinti smegenis,tiems,kurie nesupranta gyvenimo,ju nebutu is viso..Jie minta zmoniu energija ir tu juos prisisauki...ko nesuprantat, ypac is negatyvinio astralinio pasaulio,nenaudokit ,nes tik pagalvojus jie prisistato prie jusu ir aisku tyciojasi... Tad pagailekit saves.

Turiu omeny jeigu paskaiciuotume Liuciferis nuzude 10 zmoniu kol Dievas - miljonus. Ir ka jis tokio blogo padare? Nepritare Dievui ir del to is buvo ismestas is dangaus? Nera jokio biblinio rekordo kad Liuciferis pasiunte ka nors nuzudyti ne taip kaip Dievas kuris siunte zmones mirciai net ir uz maziausius prasikaltimus. As esu ateiste todel visa tai man yra tik pasakos. As ziuriu i juos kaip pasakos veikejus. Kaip jus manote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.23 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Velnias ar Liuciferis nieko neduoda (is juo tik atimti ar apgaules budu isviliuoti ) jis tik atima nes tik dievas teduoda siaip sau uz dykai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.23 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Nei velnias nei Dievas neduoda uz dyka. Velnias paima siela, o Dievas moko kaip gauti ko nori,kad pats galetum pasiimti.
Jezaus dalinama zuvis irgi simbolika.. Jis moke ne duoti zuvi,o ismokti ja zvejoti. Ne dykai gauti duona,o ismokti ja uzsiauginti. Jezus,niekada neatpirkinejo musu nuodemes,o moke,kaip ju nedaryti ir issivalyti nuo senu..

Velnias ar Liuciferis nieko neduoda (is juo tik atimti ar apgaules budu isviliuoti ) jis tik atima nes tik dievas teduoda siaip sau uz dykai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai