Tema sukurta: 2012.11.24 23:55
1 2 Toliau Paskutinis
2012.11.24 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AmTheOne
AmTheOne
Naujokas
Sveiki noriu kažka gal gyvenima nuveikt su futbolu ir ar nepervėlai tj mokinuos man jau 16m. na moku šiek tiek varytis keleta ten triuku bet ar spesiu išmokti tj ko man prireiktu vėliau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Jei gyvenima sieji su futbolu, tai bent i futbolo bureli turetum uzsirasyti, nes futbolas tai komandinis zaidimas, plius gausi geru patarimu is trenerio, kaip vystyti futbolininko igudzius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AmTheOne
AmTheOne
Naujokas
bureli tai čia ofucrse lankau tik aš neisivaizduoju ar man užteks laiko bent iki 18m. prisivyt saviškius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
AmTheOne rašė:

bureli tai čia ofucrse lankau tik aš neisivaizduoju ar man užteks laiko bent iki 18m. prisivyt saviškius?

Jei atkakliai papildomai treniruosies pasivysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 00:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
AmTheOne rašė:

Sveiki noriu kažka gal gyvenima nuveikt su futbolu ir ar nepervėlai tj mokinuos man jau 16m. na moku šiek tiek varytis keleta ten triuku bet ar spesiu išmokti tj ko man prireiktu vėliau?


Profesionalu tai nebūsi, tiek tai aišku. O kitkas priklauso nuo tavęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AmTheOne
AmTheOne
Naujokas
o kodėl nebusiu? :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Gali ir profesionalas būt, Lietuvoj dar kai toks lygis to futbolo, noro reikia ir darbo, bet kokiai svajonei įgyvendint. Fiziniu pasiruošimu turbūt labiausiais atsilieki lyginant su kitais, o įgūdžius greičiausiai įgausi žaidžiant su daug labiau įgudusiais. Nieko nėra neįmanomo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AmTheOne
AmTheOne
Naujokas
o ka daryt jeigu nesutinku tu igudusiu? :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
AmTheOne rašė:
o ka daryt jeigu nesutinku tu igudusiu? :/

Dirbti su tuo, ka turi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.25 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
AmTheOne rašė:

o ka daryt jeigu nesutinku tu igudusiu? :/


Su tokiu požiūriu, tai sudėtingai atrodo viskas. Sutikt gali tik manieže, daug atsilieki, dar ne visi treneriai turbūt tave paimt norėtų turbūt, bet nėra to ko didelis noras negali, turi dar pagalvot ar tikrai tiek nori, nes nelabai panašu, kad užtikrintas būtum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
moccasinus rašė:

Gali ir profesionalas būt, Lietuvoj dar kai toks lygis to futbolo, noro reikia ir darbo, bet kokiai svajonei įgyvendint. Fiziniu pasiruošimu turbūt labiausiais atsilieki lyginant su kitais, o įgūdžius greičiausiai įgausi žaidžiant su daug labiau įgudusiais. Nieko nėra neįmanomo.


Tai dar vistiek klausimas, ar net ir prie tokio lygio Lietuvoj galėtų būt profu. Pažįstamas mano atrodė, gerai žaidžia, už visus geriau atrodo, bet ir tai tepatraukė iki net ne atsarginio, o tik rezervinio vidutiniokiškoj tuojmet dar Rūdiškių "Vetroj". Už 600 lt/mėn.

didelė siekiamybė, ane? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
AmTheOne rašė:

o kodėl nebusiu? :/


Buvo toks geras futbolininkas, George Hagi. Jį visi kaip pavyzdį pateikdavo, ką suteikia talentas ir daug daug juodo darbo, mat jis futbolą pradėjo lankyt labai labai vėlai. Jam tada buvo 11 metų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jasius1
Jasius1
Pradedantysis
AmTheOne rašė:

Sveiki noriu kažka gal gyvenima nuveikt su futbolu ir ar nepervėlai tj mokinuos man jau 16m. na moku šiek tiek varytis keleta ten triuku bet ar spesiu išmokti tj ko man prireiktu vėliau?


Jei esi talentyngas ir įdėsi daug darbo tai gali tapt profesionalu.Ronaldo ar Messio lygio gal ir neįšeitų pasiekt bet profu tikrai gali būt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Rennais rašė:

moccasinus rašė:



Gali ir profesionalas būt, Lietuvoj dar kai toks lygis to futbolo, noro reikia ir darbo, bet kokiai svajonei įgyvendint. Fiziniu pasiruošimu turbūt labiausiais atsilieki lyginant su kitais, o įgūdžius greičiausiai įgausi žaidžiant su daug labiau įgudusiais. Nieko nėra neįmanomo.




Tai dar vistiek klausimas, ar net ir prie tokio lygio Lietuvoj galėtų būt profu. Pažįstamas mano atrodė, gerai žaidžia, už visus geriau atrodo, bet ir tai tepatraukė iki net ne atsarginio, o tik rezervinio vidutiniokiškoj tuojmet dar Rūdiškių "Vetroj". Už 600 lt/mėn.



didelė siekiamybė, ane? :)


Ne pagal vieną pažįstamą reikia išvadas daryt ir jau kas žaidžia, dažniau turbūt ne dėl pinigų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
moccasinus rašė:

Ne pagal vieną pažįstamą reikia išvadas daryt ir jau kas žaidžia, dažniau turbūt ne dėl pinigų.


Ne pagal jį, bet jis šiuo atveju buvo puikus pavyzdys, kad neužtenka "gerai varytis ir porą triukų mokėt" kad kaip tu sakai "bent jau Lietuvoj profesionalu galima tapt".

O profai beje kaip tik dėl pinigų ir žaidžia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Rennais rašė:

moccasinus rašė:



Ne pagal vieną pažįstamą reikia išvadas daryt ir jau kas žaidžia, dažniau turbūt ne dėl pinigų.




Ne pagal jį, bet jis šiuo atveju buvo puikus pavyzdys, kad neužtenka "gerai varytis ir porą triukų mokėt" kad kaip tu sakai "bent jau Lietuvoj profesionalu galima tapt".



O profai beje kaip tik dėl pinigų ir žaidžia.


Tai bet kokioj srity profesionalam neužtenka "gerai varytis ir porą triukų mokėt", o dėl pinigų tai čia aišku kiekvieno asmeninis reikalas, bet aš galvoju, kad dėl pinigų žaist futbolą nelogiška kažkaip, finansus gal kokius geriau rinktis tada? Profesionalas vis tiek jau savo srity turės praleist kasdieną, jei dėl pinigų labai nuvalkiotai pradės atrodyt tas užsiėmimas, o dėl meilės ar ko ne tokio stipraus tai sričiai, daug logiškiau man atrodo. Iš vis temos autorius, mano supratimu, profesionalu tapti nori būtent dėl tos meilės futbolui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.26 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Autoriui. Jau vien tas faktas, kad abejoji "ar verta" pasako kad profesionalu netapsi. Geriausiu atveju žaisi mėgėjiškoje komandoje. Jei nori tapti profesionalu, turi būti visiškai įsitikinęs, kad futbolas yra tai, ko tu nori iš gyvenimo. Variantų "gal pavyks" nėra. Arba sau pasakai "aš futbolininkas" ir visiškas susikoncentravimas futbolui arba mokiniesi žaisti tam, kad suaugęs turėtum mėgstamą hobi ir savo malonumui žaisti už kokią mėgėjų komandą skirdamas tam savo pajamas ir laiką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.27 09:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
moccasinus rašė:

Tai bet kokioj srity profesionalam neužtenka "gerai varytis ir porą triukų mokėt", o dėl pinigų tai čia aišku kiekvieno asmeninis reikalas, bet aš galvoju, kad dėl pinigų žaist futbolą nelogiška kažkaip, finansus gal kokius geriau rinktis tada? Profesionalas vis tiek jau savo srity turės praleist kasdieną, jei dėl pinigų labai nuvalkiotai pradės atrodyt tas užsiėmimas, o dėl meilės ar ko ne tokio stipraus tai sričiai, daug logiškiau man atrodo. Iš vis temos autorius, mano supratimu, profesionalu tapti nori būtent dėl tos meilės futbolui.


tu bent žinai, kokias sumas profai varto? :) Aišku, natūralu, kad tas profas, kuris žaidžia danijos antros lygos vidutiniokų komandoj neuždirbs tiek, kiek ispanijos ar anglų grandų žaidėjas, bet vistiek sumos- didelės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.27 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Rennais rašė:

moccasinus rašė:



Tai bet kokioj srity profesionalam neužtenka "gerai varytis ir porą triukų mokėt", o dėl pinigų tai čia aišku kiekvieno asmeninis reikalas, bet aš galvoju, kad dėl pinigų žaist futbolą nelogiška kažkaip, finansus gal kokius geriau rinktis tada? Profesionalas vis tiek jau savo srity turės praleist kasdieną, jei dėl pinigų labai nuvalkiotai pradės atrodyt tas užsiėmimas, o dėl meilės ar ko ne tokio stipraus tai sričiai, daug logiškiau man atrodo. Iš vis temos autorius, mano supratimu, profesionalu tapti nori būtent dėl tos meilės futbolui.




tu bent žinai, kokias sumas profai varto? :) Aišku, natūralu, kad tas profas, kuris žaidžia danijos antros lygos vidutiniokų komandoj neuždirbs tiek, kiek ispanijos ar anglų grandų žaidėjas, bet vistiek sumos- didelės.


Nori pasakyt, kad Ispanijos ar anglų grandai dėl pinigų žaidžia? Motyvuoja tie milijonai aišku, bet viskas prasidėjo ir tęsiasi ne dėl pinigų tikrai manau. Tarp kitko danai labai neprastai aprūpina saviškius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.27 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
moccasinus rašė:
Nori pasakyt, kad Ispanijos ar anglų grandai dėl pinigų žaidžia? Motyvuoja tie milijonai aišku, bet viskas prasidėjo ir tęsiasi ne dėl pinigų tikrai manau. Tarp kitko danai labai neprastai aprūpina saviškius.


Noriu pasakyt, kad jie žaidžai dėl titulų ir pergalių TOL, kol gauna geras babkes. Apie Arsenalo kontraktines batalijas paskutiniu metu girdėjai? Alex Oxlade-Chamberlain'ui siūlo kontraktą po 45 000 svarų per savaitę, bet jis delsia jį priimt, nes nori 50 000. theo Walcott'as dabar gauna po 100 000 svarų per savaitę, bet nepratęsia kontrakto, nes jam tai yra per mažai - nors pats toli gražu nedemonstruoja stabilaus ir puikaus žaidimo. Vėlgi, abiems šitiems žaidėjams Arsenalas yra vienas geriausių variantų tiek dėl jauniems žaidėjams daug pasitikėjimo skiriančio trenerio Wenger'o, kuris koka iš jaunimo išspaust potencialą, užuot palikus juos amžinai perspektyvius, tiek ir dėl to, kad tai rimt,a solidi, dėl aukštų vietų ir titulų kovojanti ar bent jau rimtai pretenduojanti kovot komanda. Bet jei Walcott'as gaus pasiūlymą už 150 000 per savaitę sėdėt ant Man City suolo, užuot už 100 000-120 000 pastoviai žaist Arsenal'o sudėtyje, tai negi čia ne pinigai vaidina pagrindinę rolę? Ypač turint omenyje, kad tai nėra išskirtiniai atvejai,o tik vienas pavyzdys iš daugelio?

Danai gal aprūpina ir neblogai, bet žiūrint į europos futbiolo žemėlapį aiškia matom, kad jie nėra pajėgūs varžytis aukštame lygyje - atitinkamai abejoju, ar yra daugiau nei vienas kitas žaidėjas Danijos lygoj, uždirbantis ~0,5 milijono eurų per metus, kas vistiek yra labai mažai, lyginant su premiershipo 1,1 mil. svarų per metus vidurkiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai