Tema sukurta: 2017.12.30 11:32
2017.12.30 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergina113
Mergina113
Naujokas
Labas visiems,

Turiu paprastą klausimą ar gali būti, kad protas ima "pyktis" su jausmais? Turiu man patinkantį vyrą, jis anksčiau sakydavo, kad nebus draugu, nes to nenori. Tačiau, kai pati jam parašau jis klausinėja kaip aš, bendrauja ir panašiai....Kai susitinkame viešose vietuose, pavyzdžiui, renginiuose paskutiniu metu pastebiu, kad jis nenuleidžia nuo manęs akių. Ir tai mačiau ne vien aš. Elgesys akivaizdžiai rodo,kad jam patinku, tačiau kai kas nors krypsta link santykių jis vėl savo kalbas pradeda "kad nebūsiu draugu" ir t.t....Ir taip ratu...Ko paprašau tą padaro, jokių atmazų ar dar ko. Kaip manote ar gali būti taip, kad yra jausmai tačiau jie pykstasi su protu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.30 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.31 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marabu1
Marabu1
Naujokas
zmogus akivaizdziai turi zmona, ar vyra.. kas ten juos zino. kodel ardai santykius, ar laisvu vyru mazai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.01 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidas232
Vaidas232
Naujokas
Visi mes zmones-gyvuliai.Bet tarp musu yra,individu,galinciu,kontroliuoti save.Tai normalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mergina113 rašė:
Labas visiems,
Turiu paprastą klausimą ar gali būti, kad protas ima "pyktis" su jausmais? Turiu man patinkantį vyrą, jis anksčiau sakydavo, kad nebus draugu, nes to nenori. Tačiau, kai pati jam parašau jis klausinėja kaip aš, bendrauja ir panašiai....Kai susitinkame viešose vietuose, pavyzdžiui, renginiuose paskutiniu metu pastebiu, kad jis nenuleidžia nuo manęs akių. Ir tai mačiau ne vien aš. Elgesys akivaizdžiai rodo,kad jam patinku, tačiau kai kas nors krypsta link santykių jis vėl savo kalbas pradeda "kad nebūsiu draugu" ir t.t....Ir taip ratu...Ko paprašau tą padaro, jokių atmazų ar dar ko. Kaip manote ar gali būti taip, kad yra jausmai tačiau jie pykstasi su protu?

Kas ten jį supras, gal negali apsispręsti, gal nenori, gal turi n atsarginių variantų. Bet ne tai svarbu. Svarbiausia, ko nori pati. Nerekomenduočiau kurti savo gyvenimo ir ateities planų „o gal jis dar pakeis savo nuomonę ir gyvensime ilgai ir laimingai" pagrindu Būk nepriklausoma nuo jo malonės.
P. S. Protas daug racionalesnė kategorija nei jausmai. Jis mato tai, ką jausmai paslepia rožiniame rūke
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.07 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergina113
Mergina113
Naujokas
Su tais atsarginiais variantais- jis nedrąsus, vienišius, nieko neturi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.07 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergina113
Mergina113
Naujokas
Nei turi jis ką Nebent katiną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Mergina113 rašė:Su tais atsarginiais variantais- jis nedrąsus, vienišius, nieko neturi

O tau ką, uodega dega? Bendraukit, po truputį kurkit santykius ir pamažu viskas susidėlios į vietas. Yra lėtesnių žmonių su keistokais įpročiais, bet juk viskas keičiasi ir praeina - ne iš karto Roma statėsi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 08:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mergina113 rašė:
Su tais atsarginiais variantais- jis nedrąsus, vienišius, nieko neturi

Šis mėmius yra tavo svajonių vyras?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Red rašė:Šis mėmius yra tavo svajonių vyras?

Kogda niet ryby, i rak - ryba (RU patarlė).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergina113
Mergina113
Naujokas
Taip ne iškarto Roma statėsi, o aš jau statau santykius ilgokai irgi, jau ne metai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergina113
Mergina113
Naujokas
Nors ir mėmius, bet taip, mano
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mergina113 rašė:
Taip ne iškarto Roma statėsi, o jau statau santykius ilgokai irgi, jau ne metai....

Santykiai - gatvė su dvipusiu eismu. Negali pati padaryti 10 žingsnių iš 10... Jeigu būtų viskas gerai, būtum čia nerašiusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.08 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergina113
Mergina113
Naujokas
Red rašė:

Mergina113 rašė:

Taip ne iškarto Roma statėsi, o jau statau santykius ilgokai irgi, jau ne metai....


Santykiai - gatvė su dvipusiu eismu. Negali pati padaryti 10 žingsnių iš 10... Jeigu būtų viskas gerai, būtum čia nerašiusi.



Taip tai tiesa, ne viskas gerai...Bet visiems ir nebūna visur super. Tiesiog žinau pati kokios kliūtys,kas trukdo kurti santykius...bet neįsitikinu ar jam patinku tikrai kaip atrodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.09 08:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mergina113 rašė:
Taip tai tiesa, ne viskas gerai...Bet visiems ir nebūna visur super. Tiesiog žinau pati kokios kliūtys,kas trukdo kurti santykius...bet neįsitikinu ar jam patinku tikrai kaip atrodo

Paklausk ir bus viskas aišku. Tsakant, čiupk jautį už ragų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.13 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kgdeeee
Kgdeeee
Naujokas
kai protas pykstasi su jausmais, tai vadinasi sizofrenija. man kadaise irgi protas sake neprasidek su viena merga ir kas man tada sove i galva kad nepaklausiau proto (Dievo) balso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai