Tema sukurta: 2010.08.24 23:07
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2011.01.18 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andrius0225
andrius0225
Pradedantysis
kaip kitaipjausmai jausmais a pinigai ir pan dalikai neturi jausmu taip kad as uz vedybu sutarti,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.22 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SoBad
SoBad
Naujokas
Aš pasirašyčiau tą sutartėlę, nes dėl savęs esu ramus. O jei moteris nusprendė būti su vyru kuriuo nepasitiki, tai tokia ir bus nutręšta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.26 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
juo, jeigu tureciau daug pinigeliu. arba vyras turetu daug pinigeliu. kad nebutu po to prooobleeem!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.27 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Nesirasom:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.31 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Adrijana3
Adrijana3
Naujokas
As pasirasyciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.31 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mes tuokdamiesi nepasirašėme jokios vedybinės sutarties. kadangi vyras neturi milijonų, aš taip pat neslepiu kojinėse aukso luitų.. abu dirbame, abu kuriame gerbūvį, todėl ir skyrybų atveju viską būtų galima per pusę pasidalinti. tokių porų, kur pvz vyras milijonierius biznierius, o moteris tik puošmena ir inkubatorius vaikams, Lietuvoje daug nėra, todėl juokingai skamba, kad "bobikė" turi likti be nieko. poroje gi susitariama, abu dirbs, ar tik vienas, kiekvieno indėlis į šeimą šiaip ar taip yra, todėl gyvenime nekurčiau šeimos su žmogumi, kuris įsivaizduoja, kad tik jis vienas dirba, uždirba, o partneris nieko vertas. nebus šeimos, kur nors vienas mano, kad tas mano, anas mano, viskas mano. kai pagalvoju, na, tarkime, tekėdama būčiau turėjusi savo namą, kurį paveldėjau, užrašau, kad jis mano ir tik mano, po skyrybų visas liks man.. tai kodėl vyras turėtų norėti nors kiek prisidėti, kartu remontuoti, tvarkyti, leisti pinigus įsikūrimui, jei vis tiek bus laikomas tik nuomininku. iš viso, kas per gobšumas turi būti, kad norėtum partnerį palikti pliku užpakaliu. tačiau jei kažkas sugeba pasirašyti tokią sutartį, kuri tenkina abu, nė vieno nežeidžia, nepykdo, tai tebūnie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.31 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Vedybinės sutartys labai gerai parodo ką žmonės iš tiesų įsimylėję - pinigus....jei ką iš tiesų myli dėl to gali atiduoti viską ką turi ir nesijausi jog praradai. Tikros meilės neįmanoma įkainuoti pinigais ar už juos nupirkti tikrą meilę. Jei praradai tą, kurią myli argi neatiduotumei visko, kad susigrąžintum mylimą žmogų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


esukasesu
esukasesu
Naujokas
vienareiksmiskai - TAIP!!! na, nebent partneris (-e) yra laaaaaabai turtingas ir planuoji skirtis nespejus jam/jai bankrutuoti. butinai itraukciau ir neatsakyma uz kito paimtas paskolas ir daug kitu dalyku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.16 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Taip. Kad neitarinetu, kad tik del pinigu :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.16 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pack
pack
Didmeistris
Perliukasx rašė:

Vedybinės sutartys labai gerai parodo ką žmonės iš tiesų įsimylėję - pinigus....jei ką iš tiesų myli dėl to gali atiduoti viską ką turi ir nesijausi jog praradai. Tikros meilės neįmanoma įkainuoti pinigais ar už juos nupirkti tikrą meilę. Jei praradai tą, kurią myli argi neatiduotumei visko, kad susigrąžintum mylimą žmogų?


Kai kada nors taip atiduosi viska, tada ir parasyk savo komentara. O dabar visi mandri sukius postinti.
Tik uz vedybines sutartis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.16 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
Tekatsuki rašė:
Taip. Kad neitarinetu, kad tik del pinigu :/
as niekada netekeciau uz zmogaus, kuriam tureciau kazka irodineti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.16 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
as pries vedybu sutartis.. manau, kad tai zudo ir romantika, ir meile, ir pasitikejim,a ir viska kas imanoma tarp dvieju artimu zmoniu.. tokios sutartys reikalingos gal tik tiems kas tuokiasi DEL KAZKO.. labai materialaus.. centuku, butuku, zemiu, ir viso kito, ka galima centukais paversti.. tik su jausmais tai nieko bendro neturi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.16 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Bet jeigu tu pavyzdziui esi milijoniere turinti is proseneliu paveldeta turta/kompanija/imone, tai tikrai noretusi ta turta apsaugoti nuo isnaudotoju, o tokia sutartis gali lengvai atskleisti ar tas zmogus su tavimi yra del taves ar vis gi del pinigu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.16 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Neska rašė:

as pries vedybu sutartis.. manau, kad tai zudo ir romantika, ir meile, ir pasitikejim.


vaikeli atsibusk, kokia dar meilė ir kokia romantika, kaip sako atsimerkęs, gal filmų prisižiūrėjai ir knygučių prisiskaitei :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.16 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
Perliukasx rašė:
Jei praradai tą, kurią myli argi neatiduotumei visko, kad susigrąžintum mylimą žmogų?


jei mylima zmogu pasiima dievas, tai ka jam reiktu atiduoti, kad grazintu.

nesureiksminu vedybiniu sutarciu. noretu, pasirasyciau, butu labai pries nusiteikusi, tai ir nesiulyciau. bet siaip jau bent kiek racionaliai mastantys zmones labai jautriai nereaguoja i tas sutartis, ir skirdamiesi neturi to noro viska atimti.

Tekatsuki rašė:

Bet jeigu tu pavyzdziui esi milijoniere turinti is proseneliu paveldeta turta/kompanija/imone, tai tikrai noretusi ta turta apsaugoti nuo isnaudotoju, o tokia sutartis gali lengvai atskleisti ar tas zmogus su tavimi yra del taves ar vis gi del pinigu.



pasakysiu tiek, busi durnas, tai ir vedybine sutartis nepades. yra ir daugiau keliu apsaugoti savo turta, ypac jei jau kalba pasisuka apie milijonus, imones ir t.t. geriau jau zmones iprastu testamentus rasyti, va cia tai nemazai padetu tiek savo sutuoktiniams tiek vaikams ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.07 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Muzaite
Muzaite
Naujokas
labas visiems ieskojau kanos kiek vestuves Aberdeene kainuoja,ir atsitiktinai atejau per puse zingsnio cia Tai gal galite kas pakomentuoti,gal yra cia zmoniu kurie susirase ar yra susituoke Butu malonu suzynoti kaina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.06 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lasting
lasting
Pradedantysis
Manau, vedybu sutartis reikalinga, buna, kad ir sutuoktiniai vienas is kito pradeda vogti atejus tam tikram laikui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.12 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rasuolė77
Rasuolė77
Naujokas
Aš manau, kad prieš kuriant šeimą reikia labai gerai pagalvoti, ar tikrai to nori su pasirinktu žmogum. Žmonės apsiveda, ir pasirodo visiškai kitaip įsivaizduoja bendrą gyvenimą, ateities vizijos skiriasi, buities supratimas, prasideda pyktis, principų kvailų laikymasis, ambicijų ir t.t.

Aš vedybinės sutarties nesirašyčiau- tai ne verslo sandoris. Ir nepulčiau tekėti už tokio vyro. Galima gyventi susidėjus, jei nesi garantuota dėl ateities. Be jokių sutarčių lengvai išsiskirsi.
Vedybos ir šeima- atsakingas ir rimtas reikalas. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai