Santrauka: Sveiki, gal galim pakalbeti apie SEKME ir kiek zmogus gali moketi uz tokius kursus ?
Tema sukurta: 2007.04.25 13:57
2007.04.25 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tucker
Tucker
Patyręs
manau reikalingas kvailiu universitetas.. galesi rektoriumi su kitais MLMistais dirbti...

Raktažodžiai:
Sėkmės universitetas, seminaras, vasara
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.26 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tosas
Tosas
Pradedantysis
Tuckeri, kvailiu universitetas jau yra. Mokslas nemokamas. Tik stipendiju nemoka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.27 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tosas
Tosas
Pradedantysis
Su tokiu poziuriu i kritika, sekmes universitete tau gali tekt ilgai mokytis.
Uz dyka paskaitu siaip jau niekas neskaito. Nauda lektoriui visada bus. Tik neaisku kas mokes. Ir manau mokes tas, kuris po paskaitos ketins prijungti tuos nuolankius klausytojus i savo grupe, kad apyvarta isaugtu. Ir tai gali buti pats destytojas, arba tas, kuris ji nusamde.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.04 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tosas
Tosas
Pradedantysis
Mindaugai, o kas is to diplomo? Juk jis vistiek nebus oficialus kvalifikacija patvirtinantis diplomas. Tik del akiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.13 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Secret
Secret
Pradedantysis
O tu turi oficialu diploma, kuris pripazista visas pasulis? MLM diplomas - tai zmogaus uzdarbis i menesi (cekis). Ir zmoniu, kiurie uzdirba zymiai daugiau, negu su "oficialu' diplomu as pazistu. Bet ir issilavinima negaliu suliginti su Vilniaus ar Kauno, ar koki kita Univ.
Originally posted by: Tosas

Mindaugai, o kas is to diplomo? Juk jis vistiek nebus oficialus kvalifikacija patvirtinantis diplomas. Tik del akiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.20 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tosas
Tosas
Pradedantysis
Prie ko cia pasaulis? Man tokio diplomo nereikia. Nes as keliaudamas juo nemosikuosiu "ziurekit kaip man sekasi, arba pasikliaukit manimi, nes as baigiau ta ir ta". Man uztenka, kad turedamas tam tikra kvalifikacija, pagal istatyma galiu uzsiimti konkrecia veikla. O pripazinimas priklauso tiesiogiai nuo mano reputacijos. Ir niekam neidomu kiek as uzdirbu. Svarbu savo darba ismanau.
Ir apskritai, sekmei reikia brandos, o ne universiteta pabaigti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.09 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AMIRP
AMIRP
Naujokas
taip.tu eini gera linkme,nes mastai nekvailai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai