Tema sukurta: 2013.07.22 23:59
Pirmas Atgal 1 2
2013.09.29 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


melancholikas
melancholikas
Pradedantysis
o jeigu nebuna spalvoti tai kokie tada buna?? pilki juodi kaip is senovisku juostu? ar kokie nors melyni?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.29 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Velniai žino kaip ten su tom senoviškom juostom. Gal ir pasitaiko, bet tokių neatsimenu iš viso. O tie spalvoti tai visai natūralūs, ryškūs, kaip Holivudiniai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.23 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sarlikeviciute
sarlikeviciute
Naujokas
jeigu gera nuotaika buna bet siaip spalvoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.06 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sarlikeviciute
sarlikeviciute
Naujokas
taaaaaaaaaaaaip sapnuoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.13 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sarlikeviciute
sarlikeviciute
Naujokas
taip sapnuoju o ka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.13 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adeyaka
adeyaka
Pažengęs
Niekada neprisimenu sapnu spalvu(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.14 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žydėjimas
Žydėjimas
Pradedantysis
Ar tikrai sapnuojat spalvotus? Sako, kad spalvotus sapnuoja tik aklieji. Ir, pvz., prieš kelias dienas skaičiau daug pokalbių su aklaisiais, vienas iš jų, apakęs, o ne gimęs aklas, sakė, kad anksčiau sapnuodavo bespalvius sapnus, o dabar sapnuoja spalvotus, tačiau dabar nebemato objektų, kurie yra tiesiai prieš jį. Pvz., jei sapnuoja, kad kalba su kažkuo, tai kalbėtojo nemato, tik girdi. Mato viską, kas aplinkui, o kas priešais jį - ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.16 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Na, aš dar neapakau ir šiaip akimis dar pakol kas negaliu labai skųstis, bet sapnus matau tiktai spalvotus ir net neįsivaizduoju, kad galėtų būti kitokie. Va, kad ne visus prisimenu - dalykas, susijęs su miego kokybe, bet kas link spalvų (ir gana ryškių, visai kaip spalvotose atvirutėse ) matymo, vienareikšmiškai - taip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.29 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panteryta
Panteryta
Naujokas
sapnuoju nors ir retai, bet spalvotus, jeigu aplinka jau matyta, kad ir kiemas namo, spalvos tokios pačios..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.30 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Tai kai matyta aplinka, tai be abejo, bet būna taip, kad sapne sugeneruojama aplinka, kurioje nu niekaip nebuvo tekę pabūti ir ką nors ten pamatyti, bet spalvos vistiek būna ir tokios normalios, pakankamai "teisingos" ir pati aplinka daugmaž tokia, kokia ir galėtų būti iš tikrųjų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.17 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EscapeH
EscapeH
Naujokas
Kas sako kad as sapnuoja? Kas sako , kad as miegu? As gi prie PC sedziu ir valgau makaronus !, ne miegu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.25 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Favela
Favela
Naujokas
Žydėjimas rašė:

Ar tikrai sapnuojat spalvotus? Sako, kad spalvotus sapnuoja tik aklieji. Ir, pvz., prieš kelias dienas skaičiau daug pokalbių su aklaisiais, vienas iš jų, apakęs, o ne gimęs aklas, sakė, kad anksčiau sapnuodavo bespalvius sapnus, o dabar sapnuoja spalvotus, tačiau dabar nebemato objektų, kurie yra tiesiai prieš jį. Pvz., jei sapnuoja, kad kalba su kažkuo, tai kalbėtojo nemato, tik girdi. Mato viską, kas aplinkui, o kas priešais jį - ne.

Įdomus faktas, dar nežinojau. Manau gali būti, kad spalvotus sapnuoju dėl to, kad turiu akių problemų (trumparegystė), tikrai įdomu net pasidarė, reikės internete pasiskaityti... Tiesa iš mano šeimos, kurie neturi problemų dažniausiai sapnuoja nespalvotus sapnus arba iš viso jų nepamena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.26 01:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Nagi, pasigirti labai geromis akimis irgi negalėčiau, nes jau nuo pat 7 klasės teko pasibalnoti akis ramentais su dioptrijomis. Tai gal dėl to ir sapnai spalvoti, kaip va čia sakote. Įdomi mintis ir, progai pasitaikius, paklausiu kokio žinovo (tik ar tokių būna?).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.10 08:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantux33
Mantux33
Naujokas
Man buna taip kad kai ka nors susapnuoju tas sapnas išsipildo ir tada man atrodo kad tai esu mates ir zinau kas bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.14 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Favela
Favela
Naujokas
Mantux33 rašė:

Man buna taip kad kai ka nors susapnuoju tas sapnas išsipildo ir tada man atrodo kad tai esu mates ir zinau kas bus.


Aiškiaregys. Tikrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.15 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akvizee
Akvizee
Pažengęs
aš kaip panteryta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai