Tema sukurta: 2014.11.16 11:10
2014.11.16 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Evelinutėėė
Evelinutėėė
Pradedantysis
Ar jums taip būna,kad sapnuojat kelis kartus iš eilės tą patį sapną?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.16 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
šiaip tema apie sapnus yra jau.
būna ir taip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.16 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seratna
Seratna
Pradedantysis
Na jei papasakotum apie ta sapna gal iseitu ir isaiskinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.11 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Redexa
Redexa
Pradedantysis
Man kartais atrodo, kad ta pati sapna sapnuoju kokius 3-4 kartus, bet tik taip atrodo. Neimanoma, kad viena ta pati sapna sapnuotum 4 kartus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.21 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Sapnavau vieną kart sapną tą o šiandien tesinį nelabai supratau kas ten nutiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.18 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MagicOTD
MagicOTD
Meistras
kai buvau pradinukas, tada sapnavau tik piktus šunis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seratna
Seratna
Pradedantysis
Svetimšalis rašė:

kai buvau pradinukas, tada sapnavau tik piktus šunis


Kaip elgdavaisi tokiu atveju? Jei labiau papasakotum apie yvikiu eiga sapne, manau galeciau paaiskinti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ProfeXXZ
ProfeXXZ
Meistras
Manau,kad eiga tokia:Jis pamato šuni.Bėga nuo šuns.Jį pagauna.Ir sudrasko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš tai sapnuoju, o kas toliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.15 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Nesapnuoju,bet zinau zmogu kuris sapnuoja-Digitus pastoviai sapnuoja kaip Rusijoi Revoliucijos vyksta ir ji suzlunga Diena is dienos tie patys sapnai pas ji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.15 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seratna
Seratna
Pradedantysis
gavrilovicius rašė:

Nesapnuoju,bet zinau zmogu kuris sapnuoja-Digitus pastoviai sapnuoja kaip Rusijoi Revoliucijos vyksta ir ji suzlunga Diena is dienos tie patys sapnai pas ji


Perdauk rusu kariniu filmu ziuri jisai *giggle*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.17 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MagicOTD
MagicOTD
Meistras
Seratna rašė:
Svetimšalis rašė:
kai buvau pradinukas, tada sapnavau tik piktus šunis

Kaip elgdavaisi tokiu atveju? Jei labiau papasakotum apie yvikiu eiga sapne, manau galeciau paaiskinti :)

jie ten maivėsi tarpusavy, kol visi šunys nugaišta :D taip ir reikia tiem šunim :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.14 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rolikas
Rolikas
Naujokas
Sianakt sapnavau,kad nukrto lektuvas,po sapno prabudau ir taip tris kartus su visom smulkmenom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.14 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Rolikas rašė:

Sianakt sapnavau,kad nukrto lektuvas,po sapno prabudau ir taip tris kartus su visom smulkmenom.


Matrica persikrauna !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.15 00:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Kelis kartus iš eilės tai ne. Bet būna ką nors sapnuoju, o ryte atsikėlus galvoju, kad jau tai anksčiau esu sapnavus. Bet sapnuoju tą patį, o ne taip kaip kiti čia tęsinius varo Jaučiu nesu niekad sapno tęsinio sapnavus, arba gal tiesiog nesuprantu, kada jau skaitosi tęsinys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.20 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meda18
meda18
Naujokas
sek ivykius.. tikriausia sapne pamatei įvykius kurie vyko, arba tuoj turejo įvykti.. jie jau buvo užprogramuoti..tiesiog Tu perskaitei informaciją iš anksto.. taip būna.. susiderinai bangas ir prisijungiai prie kosmoso kronikos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.20 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meda18
meda18
Naujokas
tiesa, galiu pridurti kad Amerikos dangoraižių griūtį aš panašiai sapnavau.. kelis kartus panašiai.. su smulkmenomis , kurias ir dabar atsimenu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.26 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrHarisLacan
DrHarisLacan
Pradedantysis
ASH TA PATI SAPNA SAPNUOJU JAU KETURIAS, AR TAYYYYYYYYYYY;S__________. PENKIAS NAKTIS, KAIP IS PRARAJOS]. ISLIPA KAUKAS! IR, KAIP MANE METO, PLESO, SPAUDZIA, TAMPO, TASO, IR NETIK; TAI SAPNO PRADHIA! JAME KIEKVIENAS IKI KRAUJO''''''''''. NULUPA SAVO PANAGES[.........., IR PERSIPJAUNA SAVO ARTERIJAS; KIEKVIENAS DARBAS SAPNE SUSIEJES SU BABKIU KALYYYYYYYYYYYMUU''''''''''. TAI AUKSAS, I KURI MES INVESTUOJAM]. SAPNU PRAMOJE, DAR YRA IR TOKIOS KOMBINATORIKOS TIKYMES]. AS IS TIESU SAPNUOJU PRAGARO GRESMES! R VISUS SVENTUOSIUS PRIES MIEGA EMOCINGAJ''''''''''. ATSIGULU ANT NUGAROS, IR ISSPROGUSIAS AKYS; BADAU__________. MIEGO FAKTORIUS NUTRAUKIA PATS VARPAS KAI JIS SKAMBA, TAI AUSYSE KLYKIA GREZIA IR VATOS KEMSHASI''''''''''. KAD SUTAPATINTI KOSHMARA, SU SAVO MINTIES GYLIU'''''''''. AS ENERGIJA(((((((((( ISHTEKYYYYYYYYYYMUUU IKI PIRMO SPAZMO SUSITRAUKUSIOS IR SUSISUKUSIOS ENERGIJOS SANDAUDOS, IKI MIRTIES MANE TAMPO! SAVO KONVULSYJUUUUUUUUUU'''''''''' . GLYBYJE, O JEIU SAPNUOJU, JOG IS TIESU PRABUNDU, TAI NET KAUKE; TIKRA. TA KURIA ISPAUDZIU IS METALO KIEKVIENAS TURI SAVO FAKTA, JOG SAPNE EGZISTUOJA, TIK LAYYYYYYYYYYYKINAYY., IR TAYY; TURI PRASME]]. NES NIEKAS NEGALI SAVO SAPNO ASIMILIUOTI, SU FANTAZIJOMIS, KURIAS ISTEMPIAE I PAVIRSIU, KAIP NUO STIKLINIU NUTEKA VANDENS KRISTALAJ'. SPAUDZIU.. VERZHIU... ... .... ]. SUKELIU MIRTINA AGONIJOS PROTRUKI, O KANDZIOTY IR KANDZIOTYYYYYYYYYYYS'. SAVO BAMBAS; DANTIMIS, IS KONFLIKTO IR SAPNO TAYY; TIKRAS PRAGARAS! KOSHMARISKUOSE VIZIJOSE REGIU SAVO PRANASISKUS SAPNUS, NES TAYY; MANE JAU SPAZMUOJA, IKI ARCHAISHO SAREMIO; IS TIESU, KODEL NEISLINDUS IS SAVO VIRKSTLES DAR KART IR DAR KART;?].
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.13 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrHarisLacan
DrHarisLacan
Pradedantysis
SAPNUOSE AS ISNYYYYYYYYYYRU PRIES AKIS, IR REALYBEJ STOVIU NE VIENAS, SU MANIM MANO CHEBRA!ILIUZIJOS, IR BETVARKE;! CHAOSAS IR MENTALINES DUOBES, KURIOS UZLYGINAMOS UZPYLUS SMELIU IR ZVYRU! NORINT ZINOT, KA ASAPNUOJU AS! REIK PRISIMINT, KO NERA, IR KAS YRA! OK.., AS SUSAPNUSIU DAR KART, TAI KO NERA/. IKI REALYBES KETURIOS SEKUNDES. JOJE TIK MES! GensUnaSumus!. ;[ KOKIOS BUNA SAPNU VIZIJOS, KAI IS TIESU PRISISAPNUOJA, JOG VAIDENAS;?. KOSHMARAS! DIDELIS1)))))))))). IR NE BET KOKS, JIS TESIASI;P IKI PACIOS MIRTIES!. TADA ATGYJAM, IR GYVENIMAS SUKAS[..........,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai