Santrauka: NA reikia jusu pagalbos:)
Tema sukurta: 2012.10.22 13:05
2012.10.22 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MyliuMada
MyliuMada
Pradedantysis
Sveiki , man 12m.Mes su mama niekada nekalbejome apie menstruacijas , seksa , paauglyste t.t.Nors ji man pati pasiule skustuva (nezinau gal tai ir nelabai svarbu , bet tiek to).Ir dabar man jau persisviecia per bliuskutes , maikutes krutis nors jos dar nera.Nors pavyzdziu vakar kai buvau su maikute mama taip keistai ziurejo i mano krutine , bet as gedyjausi pasiklausti Kas?Kodel taip ziuri?Ar kazkas blogai?BEt dabar kai , man jau reikes eiti i mokykla(na as persikrausciau i kita sali Londona ir cia reikia laukti mokyklose vietu)Reikes jau greitai eiti i mokykla bus uniformos ir kunu kultura reikes persirengeneti ir visi pamatys , kad as be lemeneles , gal jie juoksis?Nu nezinau jauciosi nekantriai , nors manau jei mama taip nieko ir nepasakys tai juk as galesiu su drauge nuvazioti i parduotuve ir nusipirkti pati , kaip jus manote?Ar ne?Pasakykite ar tai normalu , kad su manim mama nesneka apie tokius dalykus ar tai iprasta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.22 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Zmones yra skirtingi, tad vienos mamos kalbasi apie siuos dalykus, kitos nesikalba....tad nereiketu per daug del to jaudintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.22 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
O ko tu bijai pati pasakyti? as pamenu, kad irgi kazkur tavo metu su mama ieskojom man tu tokiu vaikisku liemeneliu, bet as turejau kita beda, man krutis labai skaudejo, tai teko mamai pasiskusti, o tavajai mamai gal nedaeina, visgi mamoms atrodo, kad ju vaikai dar labai mazi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.22 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MiglėMila
MiglėMila
Pažengęs
Prabilk apie tai pati. Tiesiog pasakyk, kad nejaukiai jausies, būdama mokykloje be liemenėlės.
Tėvai mato pasikeitimus. Bet juk kiaurai nemato ir negali suprasti ką tu galvoji arba kaip jautiesi. Tokius dalykus reikia pasisakyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.22 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Nueik i parduotuve ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.22 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CharakirI
CharakirI
Pažengęs
IMKIS iniciatyvos pati
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.22 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Nu krc.. Cia bijo liemeneles paprasyt nupirk, tai kaip pasakysi kad menesines prasidejo?
O apie menstruacijas 12 metu manau todel nekalba, nes 12 metu mazai kam jos prasideda, gal jai prasidejo kokios 15 metu, tai galvoja kad tau dar per anksti apie tai kalbet, neprisiruosia vis... Apie seksa tai 12 metu tau nieks nekalbes;D Sulauk bent 15-16;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.29 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lionskater
Lionskater
Naujokas
Nesupratau tai jau tipo labai mamos paklausti?Tigi jus seima kodel jus vienas su kitu nesikalbat?Tu mamai pasakyk tia ir ispreskit problema nes poto jei ras.Tai jauciu sakys tai kodel man nesakai ir pns.Tai vat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.18 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neimaras
Neimaras
Patyręs
Mistique rašė:

Nueik i parduotuve ir tiek.


ir kas tokio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai