Santrauka: Skaitom temos vidu!
Tema sukurta: 2015.05.15 15:30
Pirmas Atgal 1 2
2015.05.18 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Prie ko čiaz patrankų mėsa? Čia tiesiog yra tarnyba, kaip ir kitose šalyse - būni pašauktas, eini į tarnybą kariuomenėje, atitarnauji ir išeini. Kitose šalyse tarnauti yra garbė, kiekvienas supranta tokią pareigą ir neverkia į delną. O čia dbr kažkoks mamyčiukų apsimyžėlių bumas užėjo, pilni feisbukai apsižliumbusių mamyčių vaikų, kad reik 9 mėn palakstyt po miškus, pasportuot ir automatus paardyt.
Man asmeniškai būtų gėda, apsimest nelaikančiu šlapimo ar kažkokiu kitokiu paliegėliu, kad tik nepaimtų į kariuomenę. Šitas visas reikalas puikiai parodė, kokie pas mus vyrai Lietuvoj auga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.18 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Batmobile rašė:

Nors jeigu bučiau fiziškai sveikesnis,


O kas su tavim ne taip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.18 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Rennais rašė:

Batmobile rašė:



Nors jeigu bučiau fiziškai sveikesnis,




O kas su tavim ne taip?


Esu truputi traumuotas :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.19 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Batmobile rašė:

Esu truputi traumuotas :D


Tai tą jau ir taip supratau, klausiu, kas konkrečiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.06 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


N3rukant1s
N3rukant1s
Naujokas
FXX rašė:

armyboy rašė:



p.s. nenoriu pradet diskusiju, kad turiu but patriotas ar dar kas. Arba esi patriotas arba ne. As nesu ir laisvai tai pripazistu. Man rupi seima, pasaulis, as, siekiai, o ne salis su kuria as jau kuri laika nenoriu tureti nieko bendro.




čia ta praktika dar iš sovietinių metų, imt , gaudyt ir t.t. jei neturi pašaukimo , tai neverta ten net eit, kas iš to, kad būsi tik kaip patrankų mėsa, na nebent gal tik aprūpinimui, nes tam irgi reikia nemažai žmonių. lygiai taip ir dabar kokie 3000 ukrainiečių savanorių kažkaip atsilaiko prieš dešimt kartų gausesnes rusijos reguliarios kariuomenės ir separatistų pajėgas. realiai yra savanoriai, ant jų viskas tik ir laikysis.

ai ir nebūkit juokingi, bėgt nuo Lietuvos kariuomenės tai išvis tai ką būtumėt darę sovietinėj kariuomenėj? papjovę būtų jus ten visus


Kokius tu čia šūdus rašai? Mažiau skaityk Lietuviškus straipsnius šūdą jie ten mala. Ir nuo kada ukrainiečiai "atsilaiko"? Kažkokia beginklai žmonės atėjo ir kelias jų bazes paemė(ukrainiečių). Na nėra žodžių..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai