Santrauka: Teta papirkinėja, paskui liepia dirbti per atostogas jos firmai, neturiu draugu, laisvalaikio
Tema sukurta: 2017.05.07 00:07
2017.05.07 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pigrius
Pigrius
Naujokas
Sveiki,

Pas mane yra tokia situacija, kad gyvenu iš nuomos, studentas, su sergančia, pensininke motina(darau valgyti, rūpinuosi), gauna vos 100eur.

Teta duoda pinigų ant maisto, padeda kai yra reikalas, tačiau paskui priekaištauja, lipa ant sąžinės ir liepia padėti, dirbti jos įmonei. Vos tik sužino, kad man atostogos iškart suranda ką veikti. Nieko nesakau vasarai taip, labai smagu užsidirbti, bet pas ją toks rėžimas, kad negali turėti laiko nei sau, nei draugams, nei pažintims, pramogoms. "Pramogos" važinėti su ja kur nors po Biržtona, draugus pasiimti gėda, nes nemoka elgtis viešose erdvėse, pastoviai mane "traumuoja", daro gėda, nu gerai nusiveža papietauti ir duoda pinigų. Didžiausia blogybė, kad lieki nuo jos PRIKLAUSOMAS, KALTAS, NOLIFERIS NESĖDĖDAMAS NET PRIE PC ŽAIDIMŲ(Jaučiat jėga).

Jinai nesupranta, kad be darbo yra ir kiti reikalai, poreikiai. Man kaip katalikui yra sunku gyventi tokį gyvenimą. Apima depresija, perdegimas, išsekimas, nėra motyvacijos ir mažiausiai ką norisi padaryti tai aprėkti tą tetą.

Visada turiu meluoti, kad dirbu kitą darbą, neturiu sveikatos, reikia trupučiuka pailsėti(labai lendant į šikną), jei tik sužino kad pramogauju, einu su draugais, žaidžiu su PC tai iškart prasideda priekaištai, jog aš tau padedu, sunkiai dirbu, o tu savanaudis ir visokie kitokokie kultūringi menkinimai, visada esu lyginmas su kitais jos pažįstamais va pažiūrėk tos ir anos anūkė mokosi tik 9,10 o tu 8,9. To ir to sūnus padeda savo tėvui restorane.

Pastoviai kišasi į mano gyvenimą, komentuoja FB, laikina nuotraukas, visur įsiterpia. Jei sužinotų ir turėčiau paną tai pradėtų kabinėtis, rašinėti jai turbūt. Mano brolio panai rašinėjo, kai jie abudu išvyko į užsienį, kad kodėl palikote mama ir neprižiūrit, tu toks savanaudis. Naudojasi mūsų šėimos sunkia padėtimi, kad taip atsitiko, kad praradome buta. Tas ir šlikščiausia, kad yra manipuliuojama sunkia padėtimi.

Po kiekvieno poklabio telefonu jaučiuosi labai piktas, sumenkintas. Nenoriu nei būti, nei bendrauti su ja.

Aš norėčiau ištrinti visus kontaktus ir išvykti užsienin ar į kitą miestą, nes man jau įgrįso negyvai. Kai mokiausi ir iš manęs tyčiojosi, tai ji man įsakė - tau rūpi tik mokslai, o klasiokai tau neegzistuoja. Per ją neišmokau bendrauti, turiu vos vieną, kitą geresnį draugą. Neturėjau lasivalaikio, jaučiuosi nelaimingas ir išsunktas, gyvenimas atrodo tarsi beprasmis sizifo akmens ridenimas.

Su ja neįmanoma pasikalbėti, visada bruka savo darbus ir specialybę, spaudė mokytis geriausiai iš klasės, nes kitaip nepadės finansiškai ir t.t

Ar tai normalu? Ar krikščioniška būtų mesti savo teta, palikti ir išykti užsienin? Ar turėčiau jaustis kaltas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.07 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Pigrius rašė:

Sveiki,



Pas mane yra tokia situacija, kad gyvenu iš nuomos, studentas, su sergančia, pensininke motina(darau valgyti, rūpinuosi), gauna vos 100eur.



Teta duoda pinigų ant maisto, padeda kai yra reikalas, tačiau paskui priekaištauja, lipa ant sąžinės ir liepia padėti, dirbti jos įmonei. Vos tik sužino, kad man atostogos iškart suranda ką veikti. Nieko nesakau vasarai taip, labai smagu užsidirbti, bet pas ją toks rėžimas, kad negali turėti laiko nei sau, nei draugams, nei pažintims, pramogoms. "Pramogos" važinėti su ja kur nors po Biržtona, draugus pasiimti gėda, nes nemoka elgtis viešose erdvėse, pastoviai mane "traumuoja", daro gėda, nu gerai nusiveža papietauti ir duoda pinigų. Didžiausia blogybė, kad lieki nuo jos PRIKLAUSOMAS, KALTAS, NOLIFERIS NESĖDĖDAMAS NET PRIE PC ŽAIDIMŲ(Jaučiat jėga).



Jinai nesupranta, kad be darbo yra ir kiti reikalai, poreikiai. Man kaip katalikui yra sunku gyventi tokį gyvenimą. Apima depresija, perdegimas, išsekimas, nėra motyvacijos ir mažiausiai ką norisi padaryti tai aprėkti tą tetą.



Visada turiu meluoti, kad dirbu kitą darbą, neturiu sveikatos, reikia trupučiuka pailsėti(labai lendant į šikną), jei tik sužino kad pramogauju, einu su draugais, žaidžiu su PC tai iškart prasideda priekaištai, jog aš tau padedu, sunkiai dirbu, o tu savanaudis ir visokie kitokokie kultūringi menkinimai, visada esu lyginmas su kitais jos pažįstamais va pažiūrėk tos ir anos anūkė mokosi tik 9,10 o tu 8,9. To ir to sūnus padeda savo tėvui restorane.



Pastoviai kišasi į mano gyvenimą, komentuoja FB, laikina nuotraukas, visur įsiterpia. Jei sužinotų ir turėčiau paną tai pradėtų kabinėtis, rašinėti jai turbūt. Mano brolio panai rašinėjo, kai jie abudu išvyko į užsienį, kad kodėl palikote mama ir neprižiūrit, tu toks savanaudis. Naudojasi mūsų šėimos sunkia padėtimi, kad taip atsitiko, kad praradome buta. Tas ir šlikščiausia, kad yra manipuliuojama sunkia padėtimi.



Po kiekvieno poklabio telefonu jaučiuosi labai piktas, sumenkintas. Nenoriu nei būti, nei bendrauti su ja.



Aš norėčiau ištrinti visus kontaktus ir išvykti užsienin ar į kitą miestą, nes man jau įgrįso negyvai. Kai mokiausi ir iš manęs tyčiojosi, tai ji man įsakė - tau rūpi tik mokslai, o klasiokai tau neegzistuoja. Per ją neišmokau bendrauti, turiu vos vieną, kitą geresnį draugą. Neturėjau lasivalaikio, jaučiuosi nelaimingas ir išsunktas, gyvenimas atrodo tarsi beprasmis sizifo akmens ridenimas.



Su ja neįmanoma pasikalbėti, visada bruka savo darbus ir specialybę, spaudė mokytis geriausiai iš klasės, nes kitaip nepadės finansiškai ir t.t



Ar tai normalu? Ar krikščioniška būtų mesti savo teta, palikti ir išykti užsienin? Ar turėčiau jaustis kaltas?


Issakyk viena karta viska ka apie ja galvoji bus aiskiau abiems , o kitaip niekada tai nesibaigs .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.07 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pigrius
Pigrius
Naujokas
Kiek kartu išsakinėjau, po kurio laiko tas pats. Prade aš tau padedu, o tu šitaip su manim kalbi. Manau, galiu tik tyliai dingti ir bus geriausia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.07 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terra1
Terra1
Pradedantysis
Charakteriu laaaabai primena mano babą. Nei tu jauskis kaltas nei ką. Lėk tolyn nuo jos, jei tik yra galimybė ir tiek. Mano baba irgi pastoviai manipuliuodavo ir menkindavo mane, bet kai radau savo vyrą ir išmoviau užsienin pas jį, tai kokia laimė paliko,o jai koks apmaudas,kad ištrūkau iš jos ,,nagų" Skambint negali, nes nebe lietuviškas nr, skype ir kitom technologijom naudotis nemoka , tai nebėra kaip jai pasiekt mane. Vyras sako, kad bendraut, būt su mano baba yra pavojinga sveikatai- tiesiogine prasme xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.07 09:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
klausk Vejuotos, Vejuota is prokuraturos, tai tau geriau isaiskins, ar cia kokia siuolaikine vergove ar cia kas. o siaip ka tu dar veiki Lietuvoje ? as jei nedvejociau ar verta man aplamai toliau gyvent, tai tikrai nesedeciau Lietuvoje, nebent turi koki nebloga darba tada tai gal. gali kad ir Rygoje darbo pasieskot, bus visai kita gyvenimo kokybe nei LT, gal daugiau niekur ir nebenoresi be to nera kalbos barjero, gali susikalbeti bet kuria kalba praktiskai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.07 09:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Pigrius rašė:

Didžiausia blogybė, kad lieki nuo jos PRIKLAUSOMAS, KALTAS, NOLIFERIS NESĖDĖDAMAS NET PRIE PC ŽAIDIMŲ(Jaučiat jėga).


tai ji ir nori kad taip jaustumeis, poto prades seksualiai isnaudoti dar tas nusiveza papietauti ir duoda pinigu ar FB laikinimas irgi taip idomiai skamba, niekad nesiule dar daugiau pinigu ?
nekrikscioniska yra tik palikt tevus, tetai gali drasiai pasakyt, kad jos pinigu tau nebereikia aisku susirades kita darba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.07 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pigrius
Pigrius
Naujokas
Seksualiai tai tikrai ne, xDDDD Jinai savo vyrui kurį turėjo nedavė, nes pas ją ten kažkas sutrikę, nesupranta išvis tokio poreikio. Frigidiška tcakant, nors netikinti, komunistė.

Aš dabar studentas LT, bet su mokslais jau genda reikalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.07 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rutma
rutma
Naujokas
Gali tyliai dingti nuo tetos į užsienį, bet turi mamą. O ja reikia pasirūpinti. Nes kad ir kaip sunku, senelių namai turbūt nėra geriausia išeitis. FB- galima "išjungti" komentarus ant foto, o lyginimo su kitais neišvengsi. Bet stiprybės tau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.08 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Pigrius rašė:
Sveiki,
Pas mane yra tokia situacija, kad gyvenu iš nuomos, studentas, su sergančia, pensininke motina(darau valgyti, rūpinuosi), gauna vos 100eur.
Teta duoda pinigų ant maisto, padeda kai yra reikalas, tačiau paskui priekaištauja, lipa ant sąžinės ir liepia padėti, dirbti jos įmonei...

Siūlyčiau paskaityti internete kaip bendrauti su manipuliatoriais. Mamos nemesi ir užsienin neišvažiuosi, kaip ir nuo tetulės neatsiribosi O Fb gali nustatytų, kad ji nematytų tavo srauto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.15 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fleurette
Fleurette
Naujokas
Mama reikia rupintis, tai tavo pareiga. Nes kaip supratau ji daugiau nieko neturi tik tave. O su teta brezk ribas. Tau reiktu stengtis kuo maziau nuo jos priklausyti, susirasti paciam koki darbeli, dirbti per kelis darbus, kad is hos tau nieko nereiketu. Nes tada baigtusi ir visos manipuliacijos. O FB susikurk kita paskyra ir joje ja iskart uzblokink, tegul landzioja i ta sena, nebenaudojama. Bendravima apribok iki minimumo ir bendraudamas stenkis nereaguoti, tada manipuliatoriams greit atsoka noras kistis. Sekmes!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.16 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
kaip ten buna, buna lietuvaiciai uzsieny, tevai mirsta, tai tie net ant laidotuviu neparskrenda. gali neturet mergos, bet tevai yra tevai. as supantu kad zmones buna padeje ant gimines ir nekviecia i vestuves tarkim, ta as suprantu. bet kaip reiktu kalbet su tokiais, kurie visiskai padeje ant tevu, tai nezinau. pries keleta metu prie vieno kaimo eina sena moteris (na zinot dabar vyksta gi tylus kaimu naikinimas ir is dalies lietuviu tautos genocidas), tai va galvojau dar niekada nesu mates tokio vieniso ir depresuoto zmogaus, o ji pasirodo liko viena , vaikai i uzsieni isvaziave.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.17 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė: pries keleta metu prie vieno kaimo eina sena moteris (na zinot dabar vyksta gi tylus kaimu naikinimas ir is dalies lietuviu tautos genocidas), tai va galvojau dar niekada nesu mates tokio vieniso ir depresuoto zmogaus, o ji pasirodo liko viena , vaikai i uzsieni isvaziave.
Jei but like kaime ji butu dar labiau susirupinusi nes kaime be zemes ukio beveik nera ka veikti jei snapso negeri .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.17 07:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Alvydas93 rašė:

Jei but like kaime ji butu dar labiau susirupinusi nes kaime be zemes ukio beveik nera ka veikti jei snapso negeri .


Lietuvos genocidas prasidejo dar okupacijos metais, kai zmones per prievarta buvo varomi i kolukius, nori - istok, nenori - susaudys. Tarkim 75 proc. visu Anglijos zemiu valdo karalienes klanas, bet maisto kainos ten yra reguliuojamos, del to ir mazesnes nei Lietuvoje. o miestuose UK pilieciai gyventi gali, karaliene jiems paliko tokia teise
ir ka gi tu veiki mieste, apart sedejimo ir rasymo internete? nueini bent jau savaitgaliais i Operos ir Baleto teatra, pasizmonet ? Ne velnio jus niekur neinat, iseinat tik i miesta pasiziuret ar dar Karbauskis nenupirko paskutinio zalio lopinelio is nykstancios (o tiksliau naikinamos) Lietuvos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.17 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saulėlydis1
Saulėlydis1
Naujokas
Turetum dirbti savo tetai arba susirask rimta darba su dideliu uzmokesciu ir busi nepriklausomas. Kaip elgtis tiks paciam sprest. Sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai