Tema sukurta: 2012.05.25 17:30
1 2 3 Toliau Paskutinis
2012.05.25 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melynakis123
Melynakis123
Naujokas
Ar esat kas bande, ar tikit jog tai imanoma? ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.25 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kitte
kitte
Pradedantysis
tikiu kad tai imanoma(bet pati nebandziau) ) esu girdejus kad neretai po tokiu kelioniu nesugriztama i savo kuna. siela lieka klaidzioti nezinomybeje...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.25 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melynakis123
Melynakis123
Naujokas
Sako kad tai nera pavojinga taip kaip dauguma raso, nes jai tik isigasti, viskas sugrizta kaip buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.25 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kitte
kitte
Pradedantysis
O jei neissigasti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.25 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Gaila, kad tokie dalykai neegzistuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.26 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiwezee
Aiwezee
Pažengęs
Tikra nesamone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.26 06:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Redivivus
Redivivus
Naujokas
"Astralinės kelionės" gan abstraktus terminas, kurį konkrečiai sunku apibūdinti. Manau lengviau būtų kalbėti apie šiek tiek platesnę sritį - OEB (out of body experience). Pastarieji, žinoma egzistuoja.
Pats seniau buvau gan skeptiškas šiuo klausimu, tačiau pasidomėjus šiek tiek giliau, tai gan sudėtinga tema. Problema yra tokia, jog tai yra patyrimai (experiences). Tai reiškia, jog jie yra subjektyvūs. Tada kyla klausimas, kaip žinoti kas yra realybė, o kas ne. Šie patyrimai yra pasiekiami tik iš samonės vidaus. Mokslo srityje samonė -- viena iš daugelio "nežinomybių". Šiuolaikinės technologijos leidžia žmogaus protą stebėti tik išoriškai. Tyrimuose susijusiuosi su OEB galima užfiksuoti tik fiziometrinius parodymus. Kas ištiesų vyksta, ir ar tai yra realybė, nustatyti neįmanoma.
Jei nori rimtai palaužyti galvą šia tema -- pasidomėk T.Cambell'o My Big TOE.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.26 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esme123
Esme123
Pradedantysis
teko susidurti su tokiais dalykais ir jais pasidometi,ir is mano patirties ka maciau .stebejau galiu pasakyti,kad tai yra didelis akiu dumimas ir galiausiai "to astralinio pasivaiksciojimo"iesko tie kurie bega nuo tikrosios realybes ir nepripazista sios realybes,kuri jiem atrodo sunki ,bloga ir t.t. tiksliau skant,nori iskart istosti i universiteta nebaigus net pradiniu klasiu kursonors istikruju tai tas pats(neagituoju pries nieka cia,tik sakau kaip pavyzdi),kai miesto zmogus pavargta nuo miesto ir vyksta i kaima gyvent(tai kai pazvelgi ir supranti,kad ramybe ir butis yra ta tikroji stadija),o kiti is kaimo,kaip tik verziasi i miesta ieskoti aukstumu ir chaoso(tai galima sulyginti su begimu nuo saves pazinimo ir bandymo buti kazkuo).Todel atsiranda daug "isrinktuju"kurie isena is savo kunu,gauna cenelingus...jie tiesiog isijungia savo fantazijas,kurios tampa ju"realybe" ir bando itraukti kitus i ta zaidima.O kad yra paprasciausia buti cia ir dabar,kad esame samone kuri yra cia ir dabar,kad tos emocijos ir isgyvenimai,juoda ir balta yra kuriama musu paciu....tai ne motais,nes geriau begti ir "siekti",nei sustoti ir atsigrezti i tai kas yra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.27 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pažiūrėk filmą Insidious. Beto astralinės kelionės aš nežn ar tai tas pats bet apie lucid dreaming esu girdėjęs, kažkada pats bandžiau pasiekt tokią būseną bet taip iki galo nepavyko nors tikiu kad tai įmanoma, nes bandant pasiekt šią būseną pojūčiai tikrai įdomūs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.27 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaulėta
Kaulėta
Meistras
Esu skaičiusi apie tokias keliones. Vienur rašo, kad gerai, kitur rašo, kad blogai. Čia jau kaip pažiūrėsi. Pati netikiu, ne man tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.03 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
australinės kelionės kažkaip man ši realybė atrodo kurkas saugesnė nei ana o šiaip, jei žvelgiant tibetiečių akimis, tai viskas ką jūs matote, jaučiate ar šiame ar kitame pasaulyje/išmatavime, visa tai tėra jūsų mintys, kurios materializuojasi.. ir netgi tai ką aš čia db parašiau, tai tėra jūsų mintys, kurios materializavosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.03 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


advena
advena
Naujokas
as vis bandau patekti i astrala bet man tik kunas aptirpsta, atsijungti nepavyksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.03 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
advena rašė:

as vis bandau patekti i astrala bet man tik kunas aptirpsta, atsijungti nepavyksta.


tai kūnas aptirpsta prieš užmiegant, o jei kūnas jau užmigęs būna, tai reiškiasi kad jau esi astrale, tereikia paprasčiauisiai atsistoti ir eiti :) svarbu tik žinoti kam visa tai darai, nes jei tiktai pasižaidimui, tai galima ir į psichuškę patekti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.03 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


advena
advena
Naujokas
bet man neina atsispirti ir eiti. jai esi kadanors buves astrale papasakok kaip ten viskas atrodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.26 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kukuuu
kukuuu
Naujokas
Kai buvau maža išeidavau į astralą net to nenorėdama, nežinodavau kas tai yra, būdavau labai įbauginta, todėl mane ištikdavo miego paralyžiai.

Na bet po kelių metų vėl atsirasdavo miego paralyžiai ir vėl ta neapsakoma baimė. Bet tada aš jau turėjau savo mokytoją, kuris man viską paaiškino ir paragino išnagrinėti pačiai astralą. Ir vieną dieną naktį atsikėliau nieko nenutuokdama. Prisimenu tai lyg tai būtų vykę šiandien. Dėl kažkokios priežasties atsikėliau, lyg būčiau miegojusi visą naktį, taip sunkiai. Nieko net nenutuokiau viskas vyko kaip įprasta, tačiau kai atsigrežiau pamačiau save miegančią, labai nustebusi buvau ir tada supratau kad atsiskyriau nuo savo kūno. Net nežinojau ką daryti, tiesiog sedėjau, apžiūrėjau savo kambarį. Ir kažko labai išsigandau ir greitai grįžau į savo kūna tuo pačiu momentu atsikeliau jau su savo fiziniu kūnu. Na o dabar stengiuosi praktikuoti ir nagrinėti dar neatrastus pasaulius. Nemanau, kad čia kažkas blogai ) Pradedi kitaip žiūrėti į pasaulį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.27 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Išėjimas iš kūno (tamstos taip vadinamas astralas) yra gan dažnas reiškinys....išeiti iš kūno savaime negali joks žmogus. Išėjimui iš kūno reikalingi tam tikri išoriniai veiksniai, kurie susilpnina sielos ryšį su kūnu. Vienas iš tų veiksnių yra sunkus kūno sužalojimas...įvairių sunkių sužalojimų metu, kai susilpninamas sielos ryšys su kūnu, nemaža dalis žmonių patiria išėjimą iš kūno ir gali stebėti save iš šono.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.27 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Pakanka užmigti, ir siela iškeliauja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.28 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kukuuu
kukuuu
Naujokas
Na samoninai isvykti is kuno zmogus gali. Yra gan nemazai zmoniu kurie praktikuoja tai. Ir tai tikrai nebuinai gali atsitikti tik kritinese situacijose (mirtyje ar klinikinese mirtyse). Pati tai praktikuoju, is pradziu keista, poto pasidaro labai idomu. Pagalvoji kiek daug neatrastu pasauliu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.28 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.28 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras


Visiškas melas, skirtas neišmanėliams suklaidinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai