Santrauka: Įsilaužė
Tema sukurta: 2017.01.18 19:30
2017.01.18 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Loreencikas
Loreencikas
Naujokas
Padėkit. Kažkas įsilaužė į mano pusseserės panelę. Prirašė keiksmažodžių, ištrynė galeriją. Bausmė iki 2022 kada ji tikrai nežais superpanelės. Atblokuokit, ten ne ji....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.18 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eveta
Eveta
Pradedantysis
,,2.2.4. Žaidėjas įsipareigoja užtikrinti Prisijungimo duomenų slaptumą ir neatskleisti jų tretiesiems asmenims bei užtikrinti, jog jokie tretieji asmenys nepasinaudos Prisijungimo duomenimis Žaidime. Žaidėjas atsako už bet kokius trečiųjų asmenų veiksmus, jei jie buvo padaryti pasinaudojant Žaidėjo Prisijungimo duomenimis, ir visos pareigos bei atsakomybė, atsiradę ar susiję su trečiųjų asmenų veiksmais, padarytais pasinaudojant Žaidėjo Prisijungimo duomenimis, maksimalia apimtimi kyla Žaidėjui."
Taisykles reiktu pasiskaityti;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.24 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sigitele1
sigitele1
Naujokas
labas vakaras,as labai atsiprasau kad nepagalvojus kad negalima ir neturedama jokiu blogu ketinimu susikuriau keles paneles, jei galetumete atblokuoti zaisciau tik viena,nes tas zaidimas man labai patiko,as nieko nesukcevau ir nesukciausiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.29 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BellaswigMA
BellaswigMA
Pažengęs
sigitele1 rašė:

labas vakaras,as labai atsiprasau kad nepagalvojus kad negalima ir neturedama jokiu blogu ketinimu susikuriau keles paneles, jei galetumete atblokuoti zaisciau tik viena,nes tas zaidimas man labai patiko,as nieko nesukcevau ir nesukciausiu


1.2. Žaidėjai

Užsiregistravęs Žaidime asmuo tampa Žaidimo žaidėju. Kiekvienas asmuo viename žaidimo pasaulyje gali būti užsiregistravęs tik vieną kartą.

Reikia pasiskaityti tasykles :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai