Santrauka: :)
Tema sukurta: 2016.06.14 20:23
2016.06.14 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Roselie
Roselie
Pradedantysis
Klube yra 17 aktyvių narių. Atiduočiau už 30 safyrų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.01 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukrecija12
Lukrecija12
Pradedantysis
Gal kas atiduodat klubą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.01 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukrecija12
Lukrecija12
Pradedantysis
Roselie rašė:

Klube yra 17 aktyvių narių. Atiduočiau už 30 safyrų


Koks klubas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.01 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Roselie
Roselie
Pradedantysis
Nebeatiduodu klubo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.01 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Roselie
Roselie
Pradedantysis
O koks tavo paneles vardas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.15 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukrecija12
Lukrecija12
Pradedantysis
Dėmesio!
Atiduodu klubą už 58 safyrus. Klubo pavadinimas ?Amazing Ladies? (iš abiejų pavadinimo pusių yra po vieną vyno ženklą)
Kuriuos domina parašykit į komentarus. Jei nuspręsit, kad norit šio klubo parašykit į komentarus ir atsiūsiu kodus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.16 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukrecija12
Lukrecija12
Pradedantysis
Dėmesio!
Aš turėjau klubą, bet supratau, kad prezidentės pareigos ne man. Todėl atidaviau jį draugei, nors ji sakė, kad jai jo nereikia, nes ruošiasi ieškoti stipraus į kurį galėtų įstoti. Draugė dabar prezidentė, o aš išėjau iš klubo. Dabar gailiuosi, kad tai padariau, nes suprantu, kad draugei užkroviau rūpestį. Už tai jai pasakiau, kad kai surasiu kam atiduoti, parašysiu jai ir ji sutiko, kad atiduos. Kaip atsiprašymą noriu jai padovanoti šiek tiek safyrų pardavusi klubą. Tam kam parduosiu duosiu draugės safyrų kodus, nes man safyrų nereikia. Draugė nežinojo kas tie safyrų kodai, nes niekuomet jų nepirko. Aš jai paaiškinau kur juos rasti ir ji davė man kodus. Aišku ji nežino kad ruošiuosi jai padaryti šiokią tokią staigmeną ir duoti safyrų...

Atiduodu klubą. Pradinė kaina 13 safyrų. Tas klubas buvo mano, bet prezidentės titulas-ne man. Atidaviau jį draugei, bet ji sakė, kad nenori būti prezidente, nes ieško gero ir stipraus klubo. Aš išėjau iš klubo ir užkroviau jai papildomą rūpestį. Noriu jos atsiprašyti, tad kai aš parduosiu šį klubą safyrai atiteks jai. Ji to nežino, bet tai jai bus lyg ir staigmena.
Klubo pavadinimas ?Amazing Ladies? (iš abiejų pavadinimo pusių yra po vieną vyno ženklą) (Per kompiuteri ši ženkla galima surinkti spaudžiant ,,Alt" 6: laikote nuspaustą mygtuką ,,Alt" ir spaudžiame skaičių 6. Po to atleidžiame abu mygtukus ir štai vyno ženklas)
Kuriuos domina parašykit į komentarus. Jei nuspręsit, kad norit šio klubo parašykit į komentarus ir atsiūsiu draugės safyrų kodus (ji man davė kodus).
Klube yra beveik 100 smaragdų, jų neišleisiu. Jei greitai atsiras norinčių tuomet aš dar klubo sąskaitą papildysiu, kad būtų bent 100 smaragdų. Juos paliksiu jums. Nares taip pat paliksiu... Dolerių yra daugiau negu 400000. Beveik visos panelės aktyvios (tik 2 panelės ne tokios aktyvios kaip kitos). Yra kelios panelės, kurios į per savaitę paaukoja daugiau nei 7-8 smaragdus. Visą turtą paliksiu, paneles taip pat. Klubui yra sukurtas tinklapis su taisyklėmis, jeigu reikės pataisysiu, duosiu prisijungimus...
Būtų gerai, kad jeigu atsiras tų kurie nori mainyti, parašytumėte ir į komentarus ir man į asmenines žinutes per šį forumą... Jei dar kažko nesupratote ar panašiai parašykite į komentarus ir man į asmenines žin.
Žodžiu paliksiu visą turtą, visas nares, viską viską ir jeigu kažko norėtumėt paprašyt ar paklaust-prašom: klauskit, domėkitės ir prašykit

Klubas yra 71 lygyje. Šlovė daug didesnė nei 5000. Svetingumas-19. Darbštumas ir populiarumas-17, o fotogeniškumas-18. Daugiau nei 10 narių. ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.27 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1238
1238
Naujokas
Dar vis atiduodi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai