Santrauka: Kas geriau?
Tema sukurta: 2006.11.07 20:57
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2006.11.07 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jhva
Jhva
Pradedantysis
Seniau, kai tokie dalykai nerūpėdavo, apskritai apie tai nepagalvodavau. Nemėgau keliauti į pietus, nebent į šiaurę. O štai šiemet susivokiau: kurių velnių lietuvaičiai leidžia sumas su trim nuliais ir daugiau ir skraido po pasaulį, dorai neišnaršę savo šalies? Tingėjimas? Nenoras susirasti pačiam? Nes užsienis pateiktas ant lėkštutės. Tik internetas, bilietai, oro uostas ir aš jau atostogauju. Lietuvoje, nepatingėjus, galima pasidaryti KARALIŠKAS atostogas už tuos pinigus, kuriuos mūsų tautiečiai išleidžia skraidydami į visokias Kretas ir Kalifornijas bei Egiptus. O ko reikia? Geros ir artimos kompanijos, dviračio, palapinės ir kažkiek pinigų kišenėje maistui ir kitkam. VISKAS. Tiek žinių. Ir štai jums puikios atostogos žemaitijoje, puikios atostogos dzūkijoje ar dar bet kur kitur. Aš renkuosi lietuviškas atostogas ir nesuprantu mūsų brolių ir seserų lietuvių pasirinkimo.

Ką jūs manot apie tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.07 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Oj, idomia tem tu cia palietej, papaskojai mano svajoniu atostogas Su kompanija, su dviraciu, su palapinem...
Ash visa tai zinau, zinau kas tai yra Kreta, Zinau kas tai yra kalnai, zinau kas tai yra 30 valandu vaziavimo, ojej kiek ash kilometru nuvaziaves ir nuskrides, turbut butu sunku suskaiciuoti...
Ir po viso shito, atostogos su dviraciu ir palapine atrodo tikrai patraukliai... Pakviesk amne jej kada vaziuosi i tokias atostogas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.07 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jhva
Jhva
Pradedantysis
Pakviesiu, būtinai, net galvoju apie tokią masinę kelionę aplink Lietuvą dviračiais, ar automobiliais. Surinkti įvairiausio plauko liaudies ir keliauti su ja visa vienu metu. Po lietuvą, aplankant išties vertas aplankyti vietas. Pavyzdžiui, Žemaitės gimtinę.

Taigi, kolega, radom bendrą kalbą. ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.07 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Dar siulau rinktis ish tokiu variantu, zygiai peshciom, Vandeniu
Tajgi, turim:
Mashina
Dviratis
Peshciom
Vandeniu

Taigi, dabar ieshkom bendraminciu daugiau gal net privacia tema ikurti verta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


susimasciusi
susimasciusi
Pradedantysis
kartais iseina keliones i uzsieni pigesnes negu i Nida ar Palanga tai zmogus ir apsisprendi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.08 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Originally posted by: susimasciusi

kartais iseina keliones i uzsieni pigesnes negu i Nida ar Palanga tai zmogus ir apsisprendi


Yep
Kartrais tikrai ishejna pigiau i suomija nukanalinti su xebrike negu i nida
Beto nidoj ish esmes nera ka vejkti, jej esi aktyvus ir tt, manau suomijoj atrasi daug daugiau visokiu atrakcijonu parku, vandens parku, slidinejimo trasu ir ttl... keleta kartu esu ir i Suomija ir i Nida nuvaziaves Pasakysiu taip, Nidoj pailseti gerai, suomijoj pasiausti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jhva
Jhva
Pradedantysis
As už dviratį arba kojas. Na, iš bėdos ir automobilis.

O dėl Suomijos ir Nidos. Jevruopa mums jau atvira, tai, reiktų naudotis proga. Nieko nesakau, akd važiuoja ir žiūri. Parsiveža įspūdžius ir pasakojasi. Ką turėjau galvoj kurdamas temą - tai, kad žmonės dažnai nemoka ilsėtis. Įsivaizduoja poilsį kaip išsivertus kiaušinius ir visa kita gulėti, žiūrėti į kokius Karibus ir valgyti ledus. Kai tuo tarpu galima IŠTIKRŲJŲ gerai pailsėti veikiant kažką aktyvaus. O kodėl sakot, kad į Suomiją pigiau nei į Nidą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Nelabai jau pigiau, siausti visalaika ishejna brangiau nej ishverst kiaushinius. Bet zinai, kartais tikrai norisi ishversti kiausihiniu kur nors toooli tooli, tesiog kaikurie labaiu megsta altyvu poilsi, kaikurie pasyvu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Buuu, tave nushvilpe
Tai kodel tada che forume sedi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jhva
Jhva
Pradedantysis
Lietuva vemti verčia? ;-))

Aš nekomentuosiu, galima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Tai ikuriam koki nors kluba?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.11 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jhva
Jhva
Pradedantysis
Atostogininkų Lietuvoje klubą? Įkuriam. Kur ir kaip? :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.12 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bellute
Bellute
Naujokas
ah reik vazineti ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.12 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Gal ieshkoti nemoki? Visokiu buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.13 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jhva
Jhva
Pradedantysis
Va šita nuomonė man patiko. SMagūs argumentai - aš iš esmės sutinku, ypač dėl vyr. lyties atstovų. BET. Pažiūrėkim plačiau - apskritai, žmonija yra ganėtinai išsigimusi. Dėkui televizijai, visagaliui internetui ir kt. Bet čia jau offtopic, reik kitos temos.

Kaip kolega SS sakė, tai gal išties ieškoti nemoki. Aš asmeniškai DAUGUMOS net ne nemėgstu, o pakęsti negaliu. Galbūt (principo reikalas, ta prasme) net ir rašau lietuviškai, nes kiti rašo kitaip. Va. Čia vėl offtopic. Sorry. ;-)

O jei į temą, tai va: aš nenorėjau pasakyti, kad "chebra, iš lietuvos niekur", o tik tai, kad dauguma nemoka ilsėtis. Jau rašiau šitus dalykus čia prieš tai, check aukščiau. Va. Žodžiu, summary šitų visų mūsų pamąstymų yra toks, kad liaudis bėga patys nuo savęs ilsėtis kitur, ir už viską moka pinigus. O tuo tarpu galėtų jų nemokėti, nebėgti nuo savęs ir ilsėtis PATYS. Taigi štai, tiek mano postringavimų šiandien. ;-)

Geros dienos, kolegos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.19 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Jhva, Manes nevadink SS, ash uz tai galiu labai pykti... Cia ilgai reiktu paskoti kodel, bet tai cia jau kita istorija.
Taigi Taigi, noreciau cia parashyti viena ish savo kelioniu shia vasara.

Viena ankstu vasaros ryta, apsirengkiau, uzsidejau kuprine ant peciu, palpine i rankas, ir patraukiau stoties link. Zinoma, visi daigtai buvo jau ish vakaro sudeti, stotyje susitikau su 2 draugem, nuspirkom bilieta iki traku (traukiniu). Na uz kokios valandos mes jau ten buvom, ir gavom nurodyma zygiuoti miesto centan. Ten sutikom dar 2 Keliauninkus. Taigi, jau 5-kiesia zygiauojam maisto atsargu i parduotuve. Apsipirke ir susikrove viska ejom link mishkelio... Pamazu pamazu nuejom koki 10 Km, buvom mishke, pagal zemelapi susiradom stovyklaviete, na daugmaz ten jokios stovyklavietes nebuvo, tesiog musu vietiniai jau buvo ta msihka aplandzioje, ir zinojo kur grazus vaizdelis ir daugmaz stovetu palapines. Iki tamsos dar spejom susitatyti palapines ir uzkurti lauza.
Pabuve ten 2 dienas, atskelem ir smarkiam lietuj lyjant susirinkom palapines, shiukshles ir per purva ir balas patraukem miesto link, musu laimej, visa kelia kol ejm - lyjo - daigtai shlapo ir sunkejo, bet nebuvo karshta
Taigi, visi shlapi Traku stotyje laukem autobuso kuris mus perveztu i Vilniu, dar uz kokiu 2~3 valandu sedejom namie, dziovinomes plaukus, drabuzius ir palapines bei ispudziais dalinomes.
Taigi, nutarem kad tokia smagi kelione vyko tikrai ne paskutini karta. Tai tokia istorija. Pridesiu pora nuotrauku, gal bus idomios?

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.21 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Sulani, patiko? Galiu dar kokia istorija atsiusti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.16 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


banzajus
banzajus
Pažengęs
Originally posted by: Sulani

pritariu tik apie atostogas uzsienyje. as esu didele antinacionaliste nes mane lietuva vemti vercia atsiprasant. cia nerandu kur pailseti. o uzsienis mane traukia dar nuo mazu dienu


esi parsidavus kale,isverstkure,padugne ir prascioke,tokie kaip tu pokario metais lietuvos partizanus nkvd pridavinejo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grashka
grashka
Pažengęs
as manau kad lietuvoj yra geriau ilsetisn negu kur uzseni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.26 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ateive
Ateive
Pradedantysis
Niekad nemaniau,kad būtų gera ilsėtis kur nors pietinėj Europos daly ar dar kur...Praeitą vasarą man užteko dviejų dienų kančios tenai...
O turistiniai žygiai tikrai yra gėris.Ypač kai keliauji su artimais draugais.Esu važiavus į žygį aplink lietuvą.Tokios kelionės norom nenorom pripildo daug gerų emocijų...Ypač įsimindavo pokalbiai per naktis prie kokio ežero,bežiūrint į žvaigždes.Ir tai nieko nekainuoja,na,nebent maistas ir t.t Šią vasarą vėl į kažką panašaus važiuosiu,nes ežerai Lietuvoje išties nuostabūs...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai