Tema sukurta: 2018.11.04 15:10
2018.11.04 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius949
Marius949
Naujokas
Sveiki kodėl dauguma sako kad neieškok merginos ji atsiras kai mažiausiai to tikiesies? aš manau juk iš dangaus nenukris pati i duris nepabaladuos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.04 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
taip sako, nes renkasi merginos, o ne vyrai, todel net nera prasmes ieskoti. kaip sake kazkoks ten anglu rasytojas, tam kad vyras pakabintu jam patinkancia mergina tai turi buti pasaulio valdovas, o kad mergina pakabintu jai patikusi vyra, tai jai uztenka tik susisukuoti.
tiesiog reikia ziuret i situacija adekvaciai, jei siuo metu esi vienas - vadinasi jokia mergina taves nepasirinko (cia aisku kalbu aplamai, o ne siuo atveju). nes gal tarkim pas tave anksciau buvo mergina ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.04 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius949
Marius949
Naujokas
Nu aš išvis merginos nesu turėjas 21 metu būdamas tai gal lemta man taip būti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.05 07:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Paklausdavau vieno pažįstamo kodėl jis nieko neieško. Jo atsakymas - tai, kad vistiek visos nerimtos. Galvojau jei nebando, reiškia ir neras.
Na jis jau senai nebesinaudoja portalais, bet gyvai kirpykloj, parduotuvėi, kavinėi bando, bet irgi nieko neranda. Arba užimtos, arba nerimtos.
O kai kurie išvis niekur neieško. Tai jiems tikrai taims nebus, kad ims ir patį ateis.
Ieškot ieškok, bet kantrybės labai daug reikia. Tai gali į dieną kokiom 40 merginų parašyti ir tai negarantuos, kad tau atrašys. O jei ir atrašo, tai a)kvailos tuštutės nemokančios bendrauti b)pabendrauja ir po kurio laiko ignoras
c)po pirmo ar antro susitikimo buk pasiruošęs kultinėi frazėi - sorry, bet, nepyk, bet mums nepakeliui, mums nieko neišeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.05 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius949
Marius949
Naujokas
Tai cia buvo vienas atvejis su tokia viena susitikau grinai daugiau tylim negu snekejomes tai reiškia ne tas žmogus pasitaike ? nes neradome bendros kalbos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.06 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Marius949 rašė:

Nu aš išvis merginos nesu turėjas 21 metu būdamas tai gal lemta man taip būti?


nevyniojant i vata (ta prasme nemeluojant), tai greiciausiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.06 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Marius949 rašė:

Tai cia buvo vienas atvejis su tokia viena susitikau grinai daugiau tylim negu snekejomes tai reiškia ne tas žmogus pasitaike ?


deja. man irgi buvo viena tokia pasitaikiusi, su kuria nebuvo apie ka net pakalbet.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.06 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Marius949 rašė:

nes neradome bendros kalbos.


bet siaip patariu rinktis pagal klausoma muzika. cia buvo kadaise sitam saite berods net toks pasirinkimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.11 02:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Audra112
Audra112
Naujokas
Ponaitissss rašė:

Paklausdavau vieno pažįstamo kodėl jis nieko neieško. Jo atsakymas - tai, kad vistiek visos nerimtos. Galvojau jei nebando, reiškia ir neras.

Na jis jau senai nebesinaudoja portalais, bet gyvai kirpykloj, parduotuvėi, kavinėi bando, bet irgi nieko neranda. Arba užimtos, arba nerimtos.

O kai kurie išvis niekur neieško. Tai jiems tikrai taims nebus, kad ims ir patį ateis.

Ieškot ieškok, bet kantrybės labai daug reikia. Tai gali į dieną kokiom 40 merginų parašyti ir tai negarantuos, kad tau atrašys. O jei ir atrašo, tai a)kvailos tuštutės nemokančios bendrauti

Ką reiškia „nemoka bendrauti"?
Nebe 18amžius,kai merginą,negebančią palaikyti ponui pokalbį,laikydavo neišauklėta ir kvaila.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.11 08:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
I tai daug kas ieina, akiu vartymas, iskart bendraujant klaidingo ispudzio susidarymas per pirma susitikima, zodi tempti is zmogaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai