Tema sukurta: 2017.05.11 18:18
Pirmas Atgal 1 2
2017.05.17 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynykas rašė:

Seimai reikia pasitikejimo, o dabar nieko pasitiket jau negalima. Nesakau, kad visi zmones menkystos, bet menkystu priviso tokiais kiekiais net tarp merginu, kad jau tai nepateisinamai pavojinga.



Kas turi berniukus auklekit kad merginos yra nepatikimos ir ju mylet nera uz ka.

Arba jei nenorit buti kategoriski, tai samdykit kokius profesorius ir tegu jie suranda buda surasti ir identifikuoti tuos kelis procentus pakankamai patikimu paneliu


O kaip mergaites auklėti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Privertei susimastyti, nes jau tikrai ne pirma tai pastebi.
Hmm...
karta viename imones vakarelyje, isgerus, direktorius paklause administratores olandes: "kodel jus olandai ir vokieciai vienas kitu nekenciat"
Ta kelias sekundes patylejo, o po to pasake:
"Gal del to , kad labai jau panasus"

Arba joms pavydi to, kuo pats negimei ir nori būti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Red rašė:

Arba joms pavydi to, kuo pats negimei ir nori būti


Gimiau viduje kuo gimiau ir del sito problemu nera. Nenoreciau tureti kitokias smegenis.
Bet kuno joms aisku pavydziu, nes ka man reikia per dideles problemas pasiekti jos gavo siaip sau. Aisku skaudu. Bet kuriuo atveju zmones turi ivairiu problemu, pilna nelaimingu simtaprocentiniu moteru, Bet kiekvienam svarbi jo problema.

Tai nera jokia neapykanta, tiesiog nematau uz ka jas dievinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mokslynykas rašė:
Gimiau viduje kuo gimiau ir del sito problemu nera. Nenoreciau tureti kitokias smegenis.
Bet kuno joms aisku pavydziu, nes ka man reikia per dideles problemas pasiekti jos gavo siaip sau. Aisku skaudu. Bet kuriuo atveju zmones turi ivairiu problemu, pilna nelaimingu simtaprocentiniu moteru, Bet kiekvienam svarbi jo problema.
Tai nera jokia neapykanta, tiesiog nematau uz ka jas dievinti.

Pasaulis nėra tik juodas ir baltas, pilna tarpinių spalvų. Niekas nesako, kad reikia dievinti, bet ta neapykanta signalizuoja, kad pats turi rimtų problemų O ir mano požiūriu meilė, na bent jau simpatija vistiek geriau už neapykantą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.18 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
nezinau bent as asmeniskai sunkiai isivaizduoju seima be kokiu penkiu vaiku . vistiek ar vienam ar penkiems valgyt darai, tai skirtumo gi nera ir finansiskai gal tik pramogos nukentetu. matau vos ne kasdien viena pora be vaiku ir man ju taip gaila. galetu gi gal isivaikint, nebent ten gal nori kad ju vaikai butu kokiu grazesniu genu tai tada suprasciau. is tu 4000 beglobiu vaiku vistiek gi kazka imanoma butu rasti. as ir kazkada buvau tokios nuomones, kad tie beglobiai vaikai tai jau viskas. bet kai uzaugo puseseres vaikas, tai nuomone pakeiciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.21 08:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delavita1
delavita1
Naujokas
Vaiku norinciu nesmerkiu. Lietuvoje mazai diskutuojama sia tema. Toks ispudis kad nevisi zmones zino apie toki pasirinkima ir gimdo nes "reikia"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.22 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
kam tie vaikai, kad paleist i sita pasauli ? baikit juokus tarkim, ar jus leistumet vaikus Lietuvoje i mokykla, kurioje per tris metus nusizude keturi moksleiviai ir vienas mokytojas ?
kad vaikai (siuo atveju berniukai) nerastu antru pusiu, nes ju pasirinkima sumazina atvykstancios dominuojancios rases ?
kad kasdien matytu tuos simtus benamiu ( o realiai 4000 ) ir zinotu kad toks likimas galbut laukia ir ju, jei neras antru pusiu ? o tie kurie su tuo nesitaikstys - tures pasikart ? nu baikit juokus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.13 13:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delavita1
delavita1
Naujokas
Praėjo metai nuo temos sukurimo. Is tikro daug pasikeite. Mano aplinkoj zmones labiau pradejo dometis childfree filosofija ir dazniau atranda kad vaiku nenori ir jie nebutini. Arba uztenka vieno. As pati daug pakeliauju. Darbe gaunu apmokama laisva diena kas antra menesi nes direktorius zino kad vaiku neturesiu, tad lb vertina ir nesenai pakele pareigose.
Drauges man pavydi laisves (garsiai pasako).
Gyvenimas tik geryn.
Kas dvejoja del savo sprendimo tai zinokit nera ko. Niekas nenugyvens uz jus gyvenimo ir nepasirupins nelauktu vaiku, tad nekreipkit demesio i giminiu komentarus ir darykit kaip jums norisi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.29 01:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esu7
Esu7
Naujokas
Manau, mes turime rimtą pagrindą susipažintim nes aš taip pat NIEKADA nenoriu vaikų :) Ir manęs daug kas neupranta. Bet kai pokalbis pakrypsta ta linkme aš sakau tiesiai šviesiai, be užuolankų, su krūva argumentų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.29 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Galvojau anksciau del vaiku ir norejau. Bet supratus kokie su merginomis santykiai buna kai - egoistes ir savanaudes, tai geriau jau santykiai be vaiku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.29 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Be to valstybe bet kada tuos vaikus gali paimti ir parduoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.29 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
tos moterys kurios neturi vaiku - negali ju tureti (nes greiciausiai nevaisingos), o ne tai kad nenori ju tureti arba jos nieko nepasirinko ir del to negalejo tureti palikuoniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai