Tema sukurta: 2013.04.26 11:10
1 2 Toliau Paskutinis
2013.04.26 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istrėja
Istrėja
Naujokas
Sveiki! Gal čia yra žmonių, kurie tuokėsi Šv.Mikalojaus Bažnyčioje Vilniuje? Pasidalinkite, prašau, kokią "auką" davėte/planuojate duoti?
Nes planuojame vestuves, norėtume tuoktis Šv. Mikalojaus Bažnyčioje, tačiau visiškai neįsivaizduojame kokia ten vyraujanti auka.
Būsiu labai dėkinga už pasidalintą informaciją. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Pastaruoju metu bažnyčiose "savanoriška auka pagal kiekvieno galimybes" yra tokia, kokią liepia mokėt kunigas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Tuokis lauke, pagal tikras, pagoniskas lietuviu tradicijas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istrėja
Istrėja
Naujokas
Kaip bebūtų keista, kunigas kolkas dar neįvardino sumos, nors ir klausėme.. Todėl kiek pasimetėme..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Istrėja rašė:

Pasidalinkite, prašau, kokią "auką" davėte/planuojate duoti?


o kiek negaila?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Istrėja rašė:

Kaip bebūtų keista, kunigas kolkas dar neįvardino sumos, nors ir klausėme.. Todėl kiek pasimetėme..


na jis tikriausiai bijo, kad jūs galite pasijusti šiek tiek nepatogiai ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istrėja
Istrėja
Naujokas
antares rašė:

Istrėja rašė:



Pasidalinkite, prašau, kokią "auką" davėte/planuojate duoti?




o kiek negaila?


Būtų mano valia ir būtų galima duoti "kiek negaila", tai aš su mielu noru ir 100Lt teduočiau, nes man svarbiausia yra žiedų pašventinimas.. Aišku liksiu nesuprasta su tokia suma, bet nesvarbu..
O kiek tekę kalbėti su pažįstamais, kurie ne tai seniai vestuves kėlė, tai skirta suma Bažnyčiai buvo nuo 300Lt iki berods 700Lt.. Bet čia ir skirtingos bažnyčios ir skirtingi miestai buvo, tad...
Visvien aktualiausia kiek kam tekę "paaukoti" būtent Šv. Mikalojaus bažnyčiai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
O nafig išvis kažką aukot? jei oficiali bažnyčios pozicija yra ta, kad santuoka sudaroma nemokamai, tai vadinasi, santuoka sudaroma nemokamai, o ne "nemokamai, bet paaukokit mums 1000lt". Kas per BS?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
o tai kuo ten ta bažnyčia ypatinga ? nesuprantu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istrėja
Istrėja
Naujokas
Rennais rašė:

O nafig išvis kažką aukot? jei oficiali bažnyčios pozicija yra ta, kad santuoka sudaroma nemokamai, tai vadinasi, santuoka sudaroma nemokamai, o ne "nemokamai, bet paaukokit mums 1000lt". Kas per BS?


Aš tiesą sakant esu labai panašios nuomonės, bet suprantu, kad jei "neaukosiu", tai nebus kas sutuokia.. O susituokti bažnyčioje norim..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istrėja
Istrėja
Naujokas
antares rašė:

o tai kuo ten ta bažnyčia ypatinga ? nesuprantu


Iš esmės kaip ir niekuo neypatinga, bet norisi žinoti apytikslią aukojamą sumą joje..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Istrėja rašė:

Aš tiesą sakant esu labai panašios nuomonės, bet suprantu, kad jei "neaukosiu", tai nebus kas sutuokia.. O susituokti bažnyčioje norim..


Man tai biškį keistai skamba: jei tu, kaip ir aš, esi prastos nuomonės apie bažnyčią, tai kam joje tuoktis? Tada jau geriau už porą šimtų litų ar kiek ten kainuoja šita paslauga, atsivežt CMB darbuotoją į kokią čiotką, gražią vietą ir atlikt ceremoniją ten :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Istrėja rašė:

Būtų mano valia ir būtų galima duoti "kiek negaila", tai aš su mielu noru ir 100Lt teduočiau..


na kiek aukoti, tai pati ir atsakėte, kunigas tėra tik tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus

P.S. aš tai išvs neduočiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
antares rašė:
Istrėja rašė:
Kaip bebūtų keista, kunigas kolkas dar neįvardino sumos, nors ir klausėme.. Todėl kiek pasimetėme..

na jis tikriausiai bijo, kad jūs galite pasijusti šiek tiek nepatogiai

Bijo per mažai paimt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Techno rašė:

Bijo per mažai paimt


na matai, čia slidus reikalas arba tu jautiesi nepatogiai, arba kunigas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Istrėja rašė:

Kaip bebūtų keista, kunigas kolkas dar neįvardino sumos, nors ir klausėme.. Todėl kiek pasimetėme..


tuomet reikia gražiai kunigo paklausti, ar jis nori kalbėti, ar tik atsikosėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istrėja
Istrėja
Naujokas
Rennais rašė:

Istrėja rašė:



Aš tiesą sakant esu labai panašios nuomonės, bet suprantu, kad jei "neaukosiu", tai nebus kas sutuokia.. O susituokti bažnyčioje norim..




Man tai biškį keistai skamba: jei tu, kaip ir aš, esi prastos nuomonės apie bažnyčią, tai kam joje tuoktis? Tada jau geriau už porą šimtų litų ar kiek ten kainuoja šita paslauga, atsivežt CMB darbuotoją į kokią čiotką, gražią vietą ir atlikt ceremoniją ten


Prieš bažnyčią aš neturiu nieko prieš, tiesiog yra du dalykai, kurie man itin nepatinka, o vienas iš jų ir yra "privalomos aukos"..
O su CMB darbuotojais taip pat teko susidurti... Kai nuo pirmo sakinio leidžia suprasti, kad nori kyšio, tai principo reikalas taip pat suveikia.. Tad pakaks ir tos trumpos ceremonijos pas juos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Techno rašė:
Bijo per mažai paimt


Čia kaip mano giminėj istorija buvo.. Kaip žinia, krikštyt vaiką irgi turi už nemokamai, tik pagal tėvų išgales paaukojant.

Atėjo vaiko krikštyt, kunigas gieda "250". Nu ok, bet mes nesusituokę. "Oj, nu tai čia jau nuodėmė yra.. 500 bus". Aha, bet žinokit, vaiko tėvas dar su savo žmona neišsiskyręs oficialiai. "oj, nu tai čia ne tik nuodėmė, čia dar ir problematiška, sunku bus... reikės tūkstančio".

Tpfu blet, nesikeikiant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Istrėja rašė:

O su CMB darbuotojais taip pat teko susidurti... Kai nuo pirmo sakinio leidžia suprasti, kad nori kyšio, tai principo reikalas taip pat suveikia.. Tad pakaks ir tos trumpos ceremonijos pas juos..


Nežinau, aš kažkaip niekada apie kyšius CMB negirdėjau Kad geras babke snulupa už porą taurių šampės per ceremoniją ar kad pagrotų, tai taip, bet čia nori imi, nenori neimi, o kad kažkas kyšio norėtų.. Nu sakau, neteko girdėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istrėja
Istrėja
Naujokas
Rennais rašė:

Istrėja rašė:



O su CMB darbuotojais taip pat teko susidurti... Kai nuo pirmo sakinio leidžia suprasti, kad nori kyšio, tai principo reikalas taip pat suveikia.. Tad pakaks ir tos trumpos ceremonijos pas juos..




Nežinau, aš kažkaip niekada apie kyšius CMB negirdėjau Kad geras babke snulupa už porą taurių šampės per ceremoniją ar kad pagrotų, tai taip, bet čia nori imi, nenori neimi, o kad kažkas kyšio norėtų.. Nu sakau, neteko girdėt


Na vadinasi tai pirmas kartas kai girdi.. Pati buvau, pati kalbėjau, tad galiu 100% atsakyti už savo žodžius.. Po maždaug pusvalandžio "tupinėjimo vietoje" atsirado laivas tarpas ne tik tą dieną kurią norėjome, bet ir beveik tuo laiku kurio norėjome.. Būtume nusileidę ir pastūmę vokelį, diskusija būtų trukusi nedaugiau 5min., bet kadangi nenusileidome, tai užtruko beveik pusvalandį..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai