Santrauka: Laukiu patarimų
Tema sukurta: 2016.04.02 11:38
2016.04.02 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gwappsie
Gwappsie
Naujokas
Sveiki, pagaliau nusprendžiau susitaupyt eurų ir įsigyti normalias ausines žaidimams, bei sedėjimui prie PC. Taip pat noriu įsigyti ausinukus (įkišamus į ausis), privalumai: geras garsas, kad neplyštų laidai, ilgai tarnautų; Kaina ausinių iki 60-75 Eur, ausinukų iki 40 Eur;
Lauksiu patarimų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.02 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
sennheiser firmos paziurek,brangios,bet uztat ausim orgazmas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.03 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Gal tai tik mano asmeninė nuomonė, bet šlamštas tie Sennhiser, bent jau dauguma modelių.

Aš asmeniškai iš on-top (su lankeliu ir apgaubiančios) ausinių, rinkčiausi Audio-technica, pvz. ATH-M30 (55Eu).
Sekantis optimalus pasirinkimas pagal price/perfomance, mano manymu, yra Beyerdynamic DT 770, bet tai jau 150-160 Eu riba. http://ausines.com/node/319 . Ir šitas ausines, pagal charakteringą išvaizdą, galite pamatyti labai daug audio studijų ar profesionalių naujienų/laidų reportažų. Netgi to paties Andriaus Užkalnio Žinių Radio laidose matomos būtent Beyerdynamic DT serijos ausinės. Ir tai yra ne šiaip sau, nes garso kokybė ir patogumas yra praktiškai geriausias konkurentų iki kelių šimtų Eu ribos, ir sekantis laiptelis kurį aptarinėja audio forumuose yra gaminiai už 1000-2000 Eu

Iš įkišamų į ausis skayčiau Soundmagic E10 (55Eu) ir Audio-technica CKP500. Soundmagic turi kaip tik patvaresnį lakuotą laidą, bet ATH-CKP500 patogumas geresnis.

Nežinau iš kur tu, bet viena iš geresnių vietų in LT įsigyti ausinių yra ausines.com, Vilniuje jie turi parduotuvę ir galima ateiti realiai pklausyti ir išbandyti įvairius modelius. Kuom patrauklus šis pardavėjas, kad kainos tikrai konkurencingos ir nėra kainos užkeltos kaip Hi-Fi pausaulyje ar netgi tame pačiame ElektroMarkt ar analogiškose parduotuvėse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.04 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Man asmeniskai Skullcandy labai patinka sulankstomos ausines ir laidas nenutraukiamas bei nesusipainioja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.04 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Haris19
Haris19
Naujokas
as tai sony pasitikiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.04 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Tai tu netiki, kad sony ir ten visokie skullcandy gamina visiska suda ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.05 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
O kas negamina sudo tavo manymo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.06 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gwappsie
Gwappsie
Naujokas
Sony ausinukų tikrai nesinori, nes kiek turėjau, visos susiplėšo, dėl skullcandy nežinau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.06 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Digitus rašė:

Gal tai tik mano asmeninė nuomonė, bet šlamštas tie Sennhiser, bent jau dauguma modelių.



Aš asmeniškai iš on-top (su lankeliu ir apgaubiančios) ausinių, rinkčiausi Audio-technica, pvz. ATH-M30 (55Eu).

Sekantis optimalus pasirinkimas pagal price/perfomance, mano manymu, yra Beyerdynamic DT 770, bet tai jau 150-160 Eu riba. http://ausines.com/node/319 . Ir šitas ausines, pagal charakteringą išvaizdą, galite pamatyti labai daug audio studijų ar profesionalių naujienų/laidų reportažų. Netgi to paties Andriaus Užkalnio Žinių Radio laidose matomos būtent Beyerdynamic DT serijos ausinės. Ir tai yra ne šiaip sau, nes garso kokybė ir patogumas yra praktiškai geriausias konkurentų iki kelių šimtų Eu ribos, ir sekantis laiptelis kurį aptarinėja audio forumuose yra gaminiai už 1000-2000 Eu



Iš įkišamų į ausis skayčiau Soundmagic E10 (55Eu) ir Audio-technica CKP500. Soundmagic turi kaip tik patvaresnį lakuotą laidą, bet ATH-CKP500 patogumas geresnis.



Nežinau iš kur tu, bet viena iš geresnių vietų in LT įsigyti ausinių yra ausines.com, Vilniuje jie turi parduotuvę ir galima ateiti realiai pklausyti ir išbandyti įvairius modelius. Kuom patrauklus šis pardavėjas, kad kainos tikrai konkurencingos ir nėra kainos užkeltos kaip Hi-Fi pausaulyje ar netgi tame pačiame ElektroMarkt ar analogiškose parduotuvėse.







Nu nezinau,sennheiser man patiko,bet brangias gan emiau,600lt savo laiku pakainavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ne taip svarbu koks lipdukas užklijuotas, bet svarbu, kad būtų didelės ir ausų nespaustų. Tokios, kur švelniai prigula prie galvos ir visai neliečia ausų. Vat , jeigu ausys labai didelės, tada ne kas, ausinių nerasi tinkamų, teks ausis nupjauti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 07:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
mazai kas gamina mazas ir kokybiskas (fiziskai), uztat visos mergos UK ir JAV su scullcandy ir vaiksto, Discordia tame tarpe. Kas kad pasakysi geras, su jom vistiek i gatve neiseisi. as ir rinkaus is daugelio, tai mano ausims labiausiai tiko ausines uz 80 Lt., tik tiek kad jos per dideles ir i gatve neiseisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Ausis apglebancios dazniausiai buna reguliujamas plotis,tai buk nors ir gnomas su didelem ausim,vistiek tiks.O seip Digitus teisingai minejo,jei yra progra,reiktu nueit paklausyt kelis variantus,bus lengviau apsisprest
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Turiu sound magic ausines, nežinau kainos, bet man patinka kokybė. Mažos, kišamos į ausį. Labai gerai atkuria garsą, jeigu tai galima skaityti kaip parametrą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Ikisamos i ausi,nesukuria bass efekto,lyginant su apglebancias ausis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.07 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Įdomi situacija su mano ausinėm yra ta, jog maniškės niekaip neizoliuoja nuo pašalinių išorinių garsų. O šiaip didelės aišku irgi norėčiau turėti, tik gaila truputį pinigo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.10 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
carmageddon rašė:

mazai kas gamina mazas ir kokybiskas (fiziskai), uztat visos mergos UK ir JAV su scullcandy ir vaiksto, Discordia tame tarpe. Kas kad pasakysi geras, su jom vistiek i gatve neiseisi. as ir rinkaus is daugelio, tai mano ausims labiausiai tiko ausines uz 80 Lt., tik tiek kad jos per dideles ir i gatve neiseisi


Hmmz na as saviskes per ispardavima uz £10 gavau ir super veikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.11 07:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Discordia rašė:

Hmmz na as saviskes per ispardavima uz £10 gavau ir super veikia


tai jos tiek ir vertos, bet ne visada. greiciausiai bus sulauke ekspertu kritikos, del to taip smarkiai ir krito kainos. gi Lietuvoje uz savikaina gautum tik sugedusius maisto produktus kurie tinkami tik ismetimui i konteineri. Anglijoje Lietuviski prekybos centrai butu uztampyti po teismus uz tokius dalykus. Bananu respublika cia kazkokia Arba Lietuvoje skelbia akcijas 50 proc. nuolaida, karta i metus ! na juokinga, kai kurnors Londone tai normali kaina be jokiu nuolaidu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.14 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gwappsie
Gwappsie
Naujokas
Ką manot apie Urbanears ausinukus/ausines?Man sakė vienas draugas, kad jos visai nieko . Skullcandy visai susidomėjau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai